Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amelia A

potworna akustyka mieszkań w nowym budownictwie - czy to prawda?

Polecane posty

Gość Amelia A

niedługo wprowadzam się do nowego mieszkania, słyszałam co nieco o potwornej akustyce mieszkań w nowym budownictwie. Troszkę mnie to przestraszyło. Czy macie doświadczenia w tym temacie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo szczerze
to słychac kazde slowo sasiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo szczerze
w dodatku moj sasiad za sciana mojej sypialni ma kibelek i jak siusia to mnie szlag trafia....najgorzej w nocy jest. bosze wyprowadze sie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masdz na myśli akustykę swojego własnego mieszkania,czy raczej martwią Cię dźwięki z zewnątrz? Ja mieszkam w nowym.. Sąsiadów słyszę w łazience.. Może ci z drugiej strony mają za ścianą mniej używane pomieszczenie,albo mieszka tam ktoś spokojny (jeszcze nie znam ludzi).. Remonty..słychać. Piętro wyżej mieszka kot.. czasami bawi się piłeczką pingpongową..słychać :D Co do akustyki samego mieszkania.. nie jest źle,ale też sprzętu grającego nie mogę rozstawić tak jak bym chciała,ze względu na małe gabaryty pokoju....No ale tak czy siak nie jest źle.Da się słuchać muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia A
nowe bloki są podobno b. ciepłe, ale za to niestety głośne, bo zbudowane z lekkich materiałów. Coś za coś :-(. Moi znajomi praktycznie wszyscy narzekają na hałasy z sąsiednich mieszkań. Znacznie większe niż te w starym budownictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppupupupupuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być ciekawie, jak wszyscy np oglądają mecz wieczorem:) Albo jak ktos się seksi tudzież dostanie sraczki. Ja zawsze jak oglądam interesujące mnie sporty czy mecze, walki, konkursy, to sie drę jak oparzona i najczęściej rzucam ciężkim mięsem:classic_cool: Mam nadzieję, że zanim zarobię na mieszkanie, to już te materiały takie cienkie i puste nie będą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czennka
No potwierdzam.Jak ja na kibelku siusiu robie to słysze jak sąsiad sie goli i co chwila puka maszynką w zlew...a o miłosnych uniesieniach nie wspomne :( co wieczór stękanie itd uciążliwe i nie szaleją ot tak _ odruchy małżeńskie w miare cicho ale po ścianach idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Moja siostra mieszka w nowym bloku - ma sąsiadkę z bogatym życiem erotycznymi czasem biedna kurwicy dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czennka
Wspomne że nowe budownictwo oddane klucze 2 lata temu...piękne ładne itd ale tragedia zero intymności najbardziej jak wspomniałam jest koszmarne te stękanie .Kocham sie z mężem cichutko milutko a tu nagle dochodzą głosy zza ściany ...my kończymy oni zaczynają a najgorzej jak razem w trakcie brrrr mieszka sie jak w namiocie my planujemy stąd wypad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustulka z miasta
ale jaja...usmialam sie z tego namiotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys sie poskarzyl, ze jedna pani przyszla do nich w nocy i powiedziala, by robili to w innym pomieszczeniu, bo wnuki przyjechaly i dziwia sie, dlaczego pan tak ryczy i czy jest chory, bo moze trzeba wezwac pogotowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak pan trzepie rurkami od kaloryfera i ryczy jak na rykowisku, a pani piszczy \"ze strachu\", to wiesz... ;) zawiadomily babcie, ze sasiadow cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustulka z miasta
:D:D: opowiadajcie bo sikam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie podobnie -/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale powaznie tak jest
w tych drogich nowych mieszkaniach? napiszcie bez jaj, prosze, bo stoje przed powaznym dylematem, kupowac czy budowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w drogich też nie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaj
ścianki działowe w nowym budownictwie sa z karton-gipsu i niezależnie ile sie płaci za metr kwadratowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×