Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

devil69

CZY BYSCIE WROCILI DO PRACY Z KTOREJ WAS WYRZUCILI????

Polecane posty

WLasnie znalazlam, ze znow potrzenuja pracownikow. Po nowym roku nie bylo zlecen i wykurzyli wszystkich teraz znow potrzebuja. podobala mi sie ta praca, placili tez nie zle bo 1100 zl na reke. Ale wiem ze ta praca nie jest na dlugo bo nadejdzie znow martwy okres i wykurza. Co wy byscie zrobili. Nie pracuje 3 miesiace i nic znalesc nie moge, wiec moze trzeba chwytac konia za zuby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pf
ja bym wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tggvgg
idz do tej pracym, c ci szkodzi!!! w dodatku podobala ci sie ta praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiście wysoka pensja
byla w tej pracy - czy to roznoszenie ulotek czy sprzątanieWC ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak na podlasie to bardzo wyskoka pensja. Pracowalam na drukarce detali, z ktorych sklada sie potem czajniki, ekspresy do kawy itp. RoSti Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak na podlasie to bardzo wyskoka pensja. Pracowalam na drukarce detali, z ktorych sklada sie potem czajniki, ekspresy do kawy itp. RoSti Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukasa
Ja bym nie miała oporów. Wygląda na to, że to rodzaj pracy sezonowej. Jest, to pracujesz, nie ma, to nie pracujesz. W dodatku nie wyrzucili Cię za jakieś Twoje przewinienie, tylko zwolnili z powodu braku pracy. Wracaj tam, jak Ci było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamma
wracaj. zawsze to jakieś pieniądze i zatrudnienie na jakiś czas, chociaz mało pewne i mało stałe. ale wciąż się rozglądaj za pewniejszą pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLSAsnie tez tak mylse, kasa zawsze sie przyda a inna praca moge szukac bedac w tej. Dzieki wielkie za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytytyrtyrty
oczywiscie ... idz do tej pracy... za siedzenie w domu nie placa... a mozliweosc zarobku jest wiec trzeba z niej skzorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×