Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet.rocznik1978

FACECI WOLĄCY MŁODSZE o kilka lat

Polecane posty

Ja-ponko Ps: nie uzależniam zakładania rodziny od awansu. Tyle że za trzy lata i bez tego będzie łatwiej – (choć i w tamtym wątku jestem optymistą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ememe: Źle zrozumiałaś intencje odwołania się do wzorca typu Ally Mc Beal. Mi nie chodzi o ocenę kobiecych aspiracji zawodowych – to jest ok. Tylko o to że niektórym się wydaje że jak kobieta osiągnie sukces zawodowy to staje się bardziej atrakcyjna dla facetów – to bzdura!! Jest to nieumyślne przypisywanie facetom kobiecych cech. To kobiety bardzo często pozycję zawodową faceta bardziej cenią od jego urody. Faceci na odwrót – ładniejsza kwiaciarka wzbudzi znacznie większe zainteresowanie (w tym i tych po studiach) niż mniej urodziwa „pani doktor” czy „pani mecenas”. Natomiast oboje się zgodzimy że charakter jest priorytetem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
oj facet platasz sie w swoich wypowiedziach uproczywie twierdzisz ze nie masz nic do starszych a piszesz ze te starsze niczym sie nie rownia od mlodszych tylko tym ze maja dojrzalsza twarz . teraz ewidentnie widac ze lecisz na mlode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
ja reprezentuje te troche starsze i wybacz ale pewne twoje kwestie sa krzywdzace te starsze ... np ta z pozycja zawodowa kurcze co ty myslisz ze u tych mlodych kiedys nie odezwie sie chec robienia kariery ? poza tym ogolnie dla wiekszosci kobiet milosc i rodzina stoja na pierwszym miejscu wiec wybacz .. jasne sa kobiety bardzo ambitne z nastawieniem na robienie kariery ale na boga to zalezy od osobowosci nie od wieku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kipilo: A czy ja napisałem że dojżalsza twarz to coś złego ? Przecież ja wyraźnie napisałem że NIE są mniej sexi ! ! ! ps: i nie krytykuje kobiecej chęci robienia kariery, nigdy tego nie krytykowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadaba
oj facet, te twoje orty nieźle dają po oczach - kolo jakoś nie wierzę, że w tym wieku i z takim niby wykształceniem można być takim ignorantem pod względem poprawnej pisowni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siabadaba : ODWAL SIĘ ! ! Ile razy można pisać o dysortografii o podłożu dyslektycznym. Ignorantką to jesteś Ty ! ! ! Albo kończyłaś edukacje z 30 lat temu i nie wiesz czym w programie Windows jest program Word.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie że trudno bedzie Ci znaleźć kobiete bo wpisy co niektórych pań są przerażające...Może problem lezy w tym że często kobieta sama nie wie czego chce. Więc trudno się facetom dopasować do ciągłej zmiany zasad gry.... ps.studjuje biotechnologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andel112 : Witaj ponownie :-) Pesymistą nie jestem. Np. real dowodzi że kobiety kilka lat młodsze nie są nastawione na anty. Większosć kumpli takie ma. Tutaj chodziło mi o kwestie popełnianych przeze mnie błędów- chyba wynikających z tego zblizania się do 30-ki. Krytyczne opinie są tu głównie od moich rówiesniczek. Ale o tym już pisałem. Biotechnologia - hmm, bardzo przyszłosciowy kierunek. W następnej dekadzie ponoć ma zrobić taką furorę jak informatyka w latach 90-tych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biotechnologia
to faktycznie przyszłościowy i naprawdę pasjonujący kierunek, ale nie w naszym chorym kraju:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w UE. Inwestycje będą szły do wszystkich krajów członkowskich. A w Unii od dłuższego czasu trwa spór żeby mniej finansować Wspólną Politykę Rolną (największy budżet) a bardziej naukę i innowacje - i to się powolutku dokonije. UE jest o dekade w tyle (w temacie PKB) od USA. Oni to wiedzą i muszą dokonać zmian :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te błędy nie koniecznie wynikają z Twojej strony, może dziewczyna poprostu była nieśmiała i się przestraszyła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kierunek jest pasjonujący przyznaje ale tylko uciekac z kraju...niestety polskie ustawodawsto coraz bardziej blokuje tę gałąź rozwoju..szczególnie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ponko: Miło mi przywitak kolejną osobę merytoryczną a nie \"ideologiczną\" :-) Niesmiała po 4 chłopakach ?? Bardziej widzę swoją winę. Magiczne liczby 30,40, 50 itd coś w sobie mają że człowiek działa pod subiektywną presją czasu i robi banalne błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andel112 : Polskie, polskim :-) Będzie musiało być dostosowywane do unijnego. Unia nie lubi jak ktoś opóźnia całość. :-) Na jakiś czas możesz wyjechać - języki, doświadczenie zagraniczne. Ale nie na dłudo. Lepiej być \"szczupakiem w stawie\" niż \"płotką w morzu\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
facet78 jest mi troche przykro ze pokazujesz zafalszowany obraz kobiet kolo 30 . Pozbawiasz starsze kobiety romantyzmu co jest nieprawda , uwazasz ze takie kobiety sa nastawione na kariere kolejna bujda i mogabym tak wymieniac. Naprawde jest mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie....
co taki inteligentny mezczyzna robi na kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
i w porzadku nie krytykujesz kariery ale mimo wszystko przeszkadza ci to u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... a ile ona miała lat ? to że miała 4 chłopaków o niczym jescze nie świadczy. na pewno się przestraszyła, albo poprostu jej sie nie spodobałeś :( to nie znaczy że u innych nie masz szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś miał racje.... Piszesz że w stosunku do młodszych kobiet popelnialeś banalne błędy tzn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie....
Ja odpowiem z tej drugiej strony, mam 24 lata i nigdy nie zwiazalam sie z kims mlodszym, raz z rowiesnikiem (porazka). Nie wiem dlaczego ale wole starszych o kilka lat mezczyzn. Sa bardziej dojrzali, otwarci i mozna sie przy nich czuc bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku szło dobrze, miła rozmowa, później zaprosiłem ją na piwko – też szło miło. Ostatecznie nie wyszło. Ten przypadek był dla mnie szczególny. Pierwszy raz do kogoś z taką różnicą wieku (8 lat), najładniejsza do jakiej startowałem (więc mogąca sobie pozwalać na dużą wybredność). Chyba zbyt szybko, ona potrzebowała bardziej stopniowego podejścia, krótko wcześniej rozstała się z chłopakiem, miała ich czterech, więc z doświadczenia ostrożna. Niby oczywiste rzeczy a jednak błędy. Później się wycofałem, chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się: masz rację zgadzam się z Tobą w 100% mialam bardzo podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się : PRZEKOPIUJE CI PRZEDWCZORAJSZY TEKST: Przyznaje: przed 30-ką człowiek już ma sprecyzowany system wartości, oczekiwań, jest też wolny od mitów, stereotypów i fikcyjnych wyobrażeń. No i nabiera się spostrzegawczości empatycznej, więc łatwiej zrozumieć drugą płeć, nawet bez słów. Działa tez efekt że mniej młodości zostało, więc bardziej się szuka związków opartych na silniejszych więzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnice wieku są bardzo fajne..Między moimi rodzicami jest 8 lat różnicy i dzięki temu tata nie zapomniał jeszcze jak kozystać z życia a mama zawsze ma jego strony ogromne wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie....
hmm nie zabieram glosu w dyskusji jesli nie poznam tematu- czytalam poprzednie wypowiedzi:P ale dziekuje. To jest oczywiscie Twoje zdanie zapewne masz troche racji ale ciezko to odniesc bezposrednio do mojej osoby... poniewaz od zawsze spotykam sie z mezczyznami (hmm kiedys chlopcami hihi) starszymi ode mnie. Alebo mam takiego pecha do rowiesnikow:) facet.rocznik1978 powiedz szczerze co sprowadza Cie na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze z rówieśnikami jak narazie nie wyszedł mi rzaden związek....Mam wrażenie że faceci w moim wieku sami nie wiedzą czego chcą i błądzą jak dzieci we mgle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×