Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet.rocznik1978

FACECI WOLĄCY MŁODSZE o kilka lat

Polecane posty

Gość
miedzy nami jest 7 lat roznicy , wydaje mi sie , ze idealna roznica , no ale to tak wedlug mnie (nas) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripiki
Angel nie znasz zycia Ty wiesz ile 30 latkow zachowuje sie nie powaznie? nigdy nie powiedzialabys ze taki pozornie dojrzaly facet moze zachowac sie jak gowniaz a jednak... i ja zauwazam ze takich niedojrzalych facetow kolo 30 jest coraz wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel112; Twoi rówiesnicy mają przed sobą więcej młodości. Nie mają tak silnej motywacji do chęci budowania czegoś trwałego jak moi rówiesnicy. (ale oczywiście nie odnosze tego do wszystkich. Różnie bywa z ludźmi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 lat roznicy
Miedzy mna i moim mezem jest tyle lat roznicy co na gorze. Oczywiscie ja jestem mlodsza ;) Jest super,mlodsi i rowiesnicy mnie wkurzaja. Ale zastanawiam sie czy nie zostawi mnie dla mlodszej ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tripiki : No cóż to bardzo pocieszające...Wychodzi że nie można oczekiwać od facetow dojrzałośći w rzadnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko: Miło to słyszeć :-) Tripiki: Gdyby każdy miał szukać przykładów z własnego życia to mógłby znależć \"dowody\" na uzasadnienie i obalenie każdej tezy. A wszystko znaczy nic. Dlatego warto uwzględniać empiryczne poglądy z psychologii społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripiki
facet wierz mi ze takie empiryczne badania maja sie nijak do rzeczywiastosci dzisiaj... zreszta ty o ile sie nie myle mowiles cos o swoich rowiesnicach i dzieki nim kladziesz krzyzyk na kobietach ok 30 nie powazne to troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tripiki: 1. Wolę psychologie społeczną od telenowel i komedii romantycznych (mega-skrajnie oderwanych od życia). 2. Doświadczenia własne i moich znajomych mam inne niż Ty. 3. Widać ze dawno nie czytałas co tu było pisane (w tym i pierwszy mój mail)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj facecie rocznik1978!!! Bardzo przyzwoity ten Twój topik:) Gratuluję pomysłowości!!! Chciałem Ci przyznać we wszystkim rację, ja też mam młodszą żonę i wiem że tylko z taką kobietą mogę być szczęśliwy:) Jest między nami tylko 38 lat różnicy, w ogóle tego nie odczuwamy, ja się wolno starzeję, prawie wcale:) A jaki mamy nieziemski seks:) Ech, jak kobieta, to tylko młodsza!!! Kontynuuj swoje dzieło na kafe!!! Podziwiam i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej rozmowy zaczynają tworzyc sie stereotypy... W życiu chyba chodzi tylko o to żeby być sobą i spotykac się z kim się chce. Można przejechać się na związkach 100 razy a 101 może być super bez względu na wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel112 : Masz rację. Tytaj piszą wyznawczynie jakiejś pseudoideologii typu: na siłę rówieśnik-rówieśniczka . Ale ten temat już był :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj muszę Cię zmartwić podejmując taki teamt wystawiłeś się na lincz ze strony swoich rówieśniczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripiki
facet przestan obrazac ok? skoro zalozyles ten topik to licz sie z tym , ze nie kazdy bedzie ci klaskal bo kazdy ma wlasna opinie na dany temat i teraz znowu obrazasz min moja osobe a angel daj spokoj z tym podlizywaniem sie i nie buntuj bo nikt Tobie nie ubliza... facet78 masz parcie na mlodsze to jazda realizuj swoj plan ale nie wypisuj herezji na temat kobiet ok 30 bo takim sposobem budujesz jakis wyimaginowany ich obraz i bede ich bronic bo nie zgadzam sie z Toba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripiki
i nie "wkladaj nam w usta" slow ktore nigdy nie wypowiedzialysmy bo nikt tutaj nie pisze ze masz byc na sile z rowiesnicach jesli chodzi o mnie to mozesz sobie byc nawet z15 latka kazdy jest kowalem swojego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tripiki: ! ! ! Np na swoim osiedlu znam dwie rówieśniczki, które mi się bardzo podobają. Obie są mężatkami ! ! ! ! ! ! ! Inne takie przykłady w moim miescie to tez mężatki ! ! ! PANNY które mi się podobają w praktyce są ode mnie o kilka lat młodsze. Nie zamierzam ruszyć w Polske na poszukiwania wolnych rówieśniczek. A mam wrazenie że osoby takie jak ty własnie tego ode mnie oczekują - to chore ! ! ! (dlaczego ty doszukujesz się na siłe wzgardzania rówieśniczkami - to są brednie ! ! ! . Te brednie próbujesz mi przypisać żeby podważyć powagę mojej osoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejej
może jeszcze powiecie że to jest niemoralne że facet 78 lubi młodsze kobiety...ok uważam ,że to bardziej normalne od wiązania się z starszą babką .Frustracje trzeba wyładowywać ,a więc i oberwałeś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tripiki : I jeszcze jedna kwestia do ciebie. jeśli ten topik cię w czyms uraził to przepraszam. PRZYZNAJE SIE DO BŁĘDU że powinienem był inaczej sformułować temat. I powinien brzmieć: \"SZANSE FACETA U MŁODSZYCH KOBIET\" ps: wierzmi, mam bardzo dużo znajomych w realu. I wybór MŁODSZA- RÓWIESNICZKA to w praktyce \"wybór\": PANNA - MĘZATKA. W poprzednim mailu podałem ci dwa przykłady (ps: nadal uważam że to najładniejsze dziewczyny na moim osiedlu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripiki
facet myslisz sie i to grubo nieczego nie zamierzam podwazac niby po co ja tylko czytam co piszesz a czesto placzesz sie w wypowiedziach piszesz , ze nie masz nic do starszych a wczesniej pisales ze babka w wieku ok 30 bedzie dla ciebie juz za stara :/ poza tym ktos piszesz ze nie jest normalne zeby facetowi w twoim wieku podobala sie rowiesniczka ty to potwierdzasz dziekujac mu za wsparcie ej no czegos tu nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripiki
facet 78 i wybacz nikt od ciebie niczego nie oczekuje no zlituj sie co mnie obchodzi z kim ty sie zamierzasz wiazac nie znam cie ja przylaczylam sie do dyskusji i staje w obronie kobiet starszych bo tutaj dzieki takiemu topikowi pokazujesz ze takie 30 sa gorsze od tych mlodszych to jest naprawde niesprawiedliwie i krzywdzace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripiki
i kurcze czemu sie glupio pytasz czy maja szanse pewnie ze maja szanse przeciez kobieta potrzebuje bezpieczenstwa a facet starszy z tym sie kojarzy ... ilez mozna walkowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tripiki Nigdy nie stwierdziłem że rówieśniczki są mniej seksowne od młodszych ! Nigdy ! ! ! Raz tylko napisałem - W ZWROCIE RETORYCZNYM - o pewnych znajomych że skoro ja byłem za biedny to one kiedyś będą dla mnie za stare. Ale to był jedynie zwrot retoryczny dotyczący konkretnych kobiet. To wszystko. Ps: nie patrze na nikogo przez ich pryzmat. Ps: a najładniejsza dziewczyna na moim osiedlu jest o rok ode mnie starsza :-) (oczywiście mężatka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tripiki
okw porzadku a co do Twojego pytania to oczywiscie ze masz szanse u mlodszych byle nie przesadnie bo to wtedy sie bedziesz niepotrzebnie uzeral a te pare lat mnie jest ok i mysle ze ty o tym wiesz i ten topik byl wlasciwie zbedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tripiki : Dzięki. Nie do końca zbędny. Człowiek przy zbliżaniu się do 30-ki zaczyna działać zbyt i szybko i popełnia błędy. Ale o tym już pisałem :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes*
Od lat należy do stereotypu fakt że mężczyźni się wiążą i szukają młodszych kobiet :) A kobiety pociągają starsi mężczyźni :D Dlaczego :?: Otóż faceci - nasi rówieśnicy są nie dojrzali dla nas emocjonalnie :) Kiedy kobieta dojrzewa już do etapu zakładania rodziny Panowie w tym czasie marzą jeszcze o wolności :) Już wcześniej udowodniono że kobieta dojrzewa szybciej emocjonalnie ( w około 90% przypadków) Nie mówię już tutaj o przypadkach kiedy starsza kobieta łączy się z młodszym mężczyzną :D Te małżeństwo ma tylko wtedy szanse kiedy obydwoje będą dla siebie bardzo wyrozumiali - większość znanych mi takich małżeństw, którym brak było tej cechy kończyła się po 5 latach rozwodem :( Pomiędzy mną a moim mężem jest 5 lat różnicy :D I dobrze nam ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes*
TZN mój mąż jest starszy ode mnie o 5 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×