Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja tylko pytam...

rado-szukam zespołu

Polecane posty

na pewno dam znać, tylko najpierw się muszę zdecydować, gdzie mam iść;) Dzieciątko ma już 17 mm, normalnie kawał człowieka hehe Gratuluję decyzji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze no faktycznie 17 mm to kawal ludzia :) ja tylko pytam myslisz ze powinnam juz teraz zadzwonic do kosmetyczki i sie umowic czy poczekac jeszcze, kompletnie sie nie orientuje ile wczesniej trzeba sie umawiac ,wiesz cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapela z grójca
??????????????? od kiedy to kołki zbierające buraki z pola potrafia grać ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja tylko pytam
dobrze ze nie wziełaś kapeli o nazwe Camel :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolka-wydaje mi sie, że jeszcze możesz trochę poczekać, myślę że tak 2 miesiące przed bedzie ok, chciaż ja sama jeszcze nie poszłam, na razie mam problem bo okazało się ze mojej fryzjerki nie bedzie i klapa, będę musiała iść do obcej i nie mam zielonego pojęcia, gdzie...:( i jeszcze nie wiem o której ślub (w mojej parafii ksiadz zaproponował dwie godziny-16.15 i 19.15 i tak naprawde to żadna nam nie pasuje...) Ehhh, myślałam, że najgorsze już za mną (sala, zespół itd.), a tu większy problem z mszą i fryzjerem... A zdecydowałaś się już, gdzie idziesz na makijaż? Ja jeszcze nie;) kapela z grojca-nie kapela, a zespół muzyczny, zapewniam cie ze mają lepsze zajęcia niż zbieranie buraków! Skoro dwóch jest po szkole muzycznej, to chyba jednak coś tam umieją... Szczególnie, że widziałam kilka wesel na dvd i rozmawiałam z osobami które były z nimi na weselu. Jak ich nie znasz to daruj sobie takie teksty. A co, Camel taki starszny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze szkoda ze nie wyszlo Ci z Twoja fryzjerka ale nie przejmuj sie napewno jest wiele innych ktore swietnie czesza.ja zastanawiam sie nad salonem u Beaty chyba tak sie nazywa kolo katedry.slyszalam duzo pozytywnych opinii o tym salonie i widzialam fryzurki od nich sa fajny tylko troche jak dla mnie za sztuczne tzn na max utralone.ale chyba tam pojde.robia tam rowiniez makijaz ale nie podobal mi sie wogole przemalowany samam bym sie chyba lepiej umalowala:) a czemu masz problem z godz slubu ,nie chcesz o 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja też pójdę tam koło katedry bo też cztałam gdzieś dobre opinie, muszę zacząć szukać fryzjerki, bo to nie żarty, muszę mieć próbną fryzurę, bo po prostu boję się iść do zupełnie obcej fryzjerki, która może zrobić cudowną fryzurę, ale równie dobrze okropną, a chcę ładnie wyglądać w tym dniu:) Bierzemy ślub w lipcu, oboje zgodnie twierdzimy, że 16.15 to za wcześnie, przyjmuje się, że od rozpoczęcia ślubu do zasiadania przy stołach mijają 2 godziny, czyli o 18.15 jest pierwszy posiłek. Zwykle wesela są do 6 rano czyli 12 godzin. A ja w 5. miesiący ciąży mogę nie wytrzymać, szczególnie jak będą upały. Słyszałam też, że jedzenie się szybciej psuje. Poza tym podpisaliśmy umowę z zespołem od 17stej, więc mogą chceić dopłaty, a i tak sporo biorą. No i jeszcze jest kilka powodów, niby każdy może błahy, ale jak zbiorę to do kupy to humor mi się psuje... Znowu jak wybierzemy 19.15 to jak dojedziemy na salę, będzie się robiło ciemno... I tak źle i tak niedobrze... No i musimy z dwojga złego wybrac tę lepszą godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie to wybierz 19.15 ,w lipcu jest przeciez jasno conajmniej do 22.30 no i faktycznie Ty sie nie bedziesz przemeczac co chyba jest najwazniejsze:)pozatym orkiestra jak zacznie grac pozniej to mozna ich poprosic zeby zostali dluzej rano ,no i dla Ciebie bedzie lepiej nie bedziesz meczyla sie upalami bo powinno juz byc chlodniej wieczorkiem:) ale i tak musicie zadecydowac sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wypowiedź w tym temacie, tak naprawdę to jestem bardziej właśnie za tą 19.15, ale narzeczonego rodzice, jak się okazuje, mówią, że to stanowczo za późno, a 16.15 to w sam raz... Założyłam nawet topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3470801&start=0 ale chyba tak naprawdę to szukam argumentów za 19.15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska
Ale Ty masz argument w ręku: jesteś w ciąży i chcesz być na swoim weselu. Nie wytrzymasz do końca, jeśli będzie o 16.00 a ten o 19.00 będzie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że pomagasz mi na obu topikach:) dziękuję 🌼 Nie chcę sprzeczek z rodzicami narzeczonego, ale chyba MUSZĄ zrozumieć, że to jest moje i ich syna wesele i też mam prawo być na nim;) Szwagierka jest 2 tygodnie dłużej w ciązy i non stop wydzwaniają i pytają o samopoczucie (do mnie jakoś nie dzwonili ani razu, ale może to i lepiej;) ), więc mogą raz pomyślec o moim. Oczywiście nie zakładam z góry, że będę czuć się źle, ale wiadomo. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska
🌼 postaw na swoim i już. Ja wiem, że to trudno i ciężko, ale masz dzieciątko pod sercem i nie wolno Ci się denerwować ;) Jeśli późniejsza godzina bardziej Ci odpowiada, poinformuj o tym teściów. A przyszły mąż co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie rozmawiałam z narzeczonym, jego ojciec powiedział \"MA BYĆ O 16.15\" a kłocić się głupio, choć narzeczony mówi, że to zależy od nas, a w sumie ode mnie a nie od niego. A może objezdzic całe miasto i wziąć ślub w obcej parafii, ale o 18? Przecież gdzieś musi być wolna ta godzina... To juz te prawie dwie godziny później, ale nikt nie powie, że za późno, nie trzeba będzie kombinować z zespołem, będzie jak w umowie, a ja zawsze te godzinkę dłużej pośpię, bo koleżanka jak brała slub o 17stej, podobno już po 6 była na nogach (6 miesiąc), bo żeby zdążyć do fotografa, musiała wcześnie iść do fryzjera i kosmetyczki. No i o tyle dobrze, że nie miała przykrych dolegliwości ciążowych, ale nie ukrywała zmęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zgadzam z Albinoska postaw na swoim przeciez to Wasz slub a poza tym jestes w ciazy wiec Ty tu jestes najwazniejsza a nie widzimisie Twoich tesciow.Najwazniejsze zebys Ty sie dobrze czula no i przedewszystkim bedziesz miec czas zeby sie wyspac a nie budzic sie o 6 :) trzyam sie i nie dawaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska
Otóż to. Podbuntuj narzeczonego, niech też się w tej kwestii wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczony powiedział, że będzie tak jak ja chcę, jutro przyjedzie to może już podejmiemy konkretną decyzję, bo póki nie znamy godziny, nie możemy zamówić zaproszeń a wypadałoby już zacząć zapraszać gości. dzięki za odpowiedzi. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy:-O w końcu będzie o 16.15 bo w kościołach, w których byliśmy nie ma wolnej godziny 18stej, tak jak chcieliśmy. A jednak ta 19.15 to trochę za późno... Niech już tak będzie... Może jakoś wytrzymam całe wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj qecze jednak Cie przeglosowali :( ale nie ma co rozpaczac teraz najwazniejsze myslec o udanym weselu i koncowych przygotowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska
Może nie będzie tak źle :) Najwyżej pożegnacie się z gośćmi gdzieś nad ranem :) Ludzie zrozumieją - będziesz miała dzidzię, zatem... UDANEJ ZABAWY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz brzoska
WITA ZESPOL T&A JESLI OFERTA JEST NADAL AKTUALNA TO PROSZ O KONTAKT TEL 609794299, POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pytam jak ida przygotowania do wesela?? czy dopada cie juz stresik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMEL niestety jest
bardzo złym wyborem :o odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam mało sympatyczny gitarzysta nie umiejący grać i niewiele wspólnego majacy ze spiewaniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paan99
Witam.Polecam zepół KANON.Profesjonaliści i super zabawa. Wszyscy byli zadowoleni. Każdy znalazł cos dla siebie. Nie są tni ale warto.Grają też w Kościele. Muzyka na żywo.Ich strona internetowa www.kanon.art.pl.Wysyłają płytkę reklamową na której krok po kroku demonstrują prowadzenie imprezy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa na trzepak ziomie
kolejnym wsiokom znudziło sie granie dla gasek na polu ? a pod kosciołem tez gracie ? i po co to ukrywać ze sie gra w tej kapeli ? Gdybys był klientem tych muzykantów i byłbys tak zachwyconyto wpisałbys sie na tym adresie w ksiege gosci... wypad pajacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolka>>>stresik coraz większy, szczególnie, że poszukiwania fryzjera trwają... Polecone zakłady mają już odpowiadające mi godziny zajęte, a jedyny, który poleciła mi moja fryzjerka ostatnio zwolnił panią robiącą upięcia, a dwie pozostałe nie kryją, że akurat w tym nie są dobre. Zaczynam się denerwować... Już zapisałam się na makijaż próbny do Afrodyty na ul. Hallera, więc po 16 czerwca mogę napisać, czy zadowolona jestem, ewentualnie wkleję zdjęcie, jak wyglądałam. A Ty już podjęłaś decyzję, gdzie makijaż? Ciebie pewnie jeszce nie dopadł stres;) Ja wcześniej nie mogłam się doczekać, a teraz chcę, by czas mijał jak najwolniej... Najgorsze jest to zapraszanie gości. Tu zaliczenia na studiach, uczyć się trzeba, a u każdej zaproszonej rodziny schodzi sporo, i tak jeszcze nie wszystkich zaprosilismy, tych którzy przyjdą na pewno zostawiliśmy na troszkę później. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie fryzjerem napewno znajdziesz odpowiedniego i Cie slicznie uczesze w koncu w radomiu jest od groma fryzjerow.poszukaj moze fryzjera na moim topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3439846 imili86 przeslala fotke z fryzujra robiona w salonie ktory poleca jest b.ladna:) no i czekam z niecierpliwoscia na komentarz z Afrodyty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×