Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja tylko pytam...

rado-szukam zespołu

Polecane posty

Gość imili86
trolka dziekuje ze o mnie wspominasz:) szukalam jeszcze jednej fryzurki ale mam na plytce z ktora cos jest nie tak bo sie strasznie zacina jak tylko wloze do napedu eh :/ i nie moge zgrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co imili fryzurka fajna wiec moge polecic:) no ja juz nie moge doczekac sie co o makijazu robionym w Afrodycie powie ja tylko pytam, wiesz ostatnio nawet myslalam zeby sobie przypiac treske moze by to ladnie wygladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pytam czy testowalas juz makijaz?? jesli tak to napisz wrazenia pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Nie szukaj...tylko czytaj odpowiednie forum,tam znajdziesz temat do napisania horroru pt.Zabójcza muza raomskich i okolicznych kapel.Głowny wątek to kliniczna śmierć,odsiecz,zdrada,perfidia,a na koniec NAGA PRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, baśek, czy tak w ogóle to ty się dobrze czujesz?;) Trolka-byłam na tym makijażu. Makijażystce zajął 25 minut. Przed rozpoczęciem pytała o kolor sukienki, takie tam, zaznaczyłam też że mam szybko przetłuszczającą się cerę. Widząc się z odległości ok. 1 metra w lusterku, makijaż podobał mi się bardzo. Moja okrągła twarz została ładnie wymodelowana za pomocą różu, na powiekach kreski, których nigdy sama sobie nie robiłam, a do których teraz się przekonałam. Gdy podała mi małe lusterko, to już nie było tak fajnie-z bliska było widać na czole straszną tapetę, no ale miałam dużo niedoskonałości, których nie było widać pod tym makijażem. Makijażystka zapewniła mnie, że makijaż będzie ładnie wyglądał, przez godzinę się utlenia i wchłania w pory. I rzeczywiście, po ok. godzinie nie było takiego efektu maski. I tyle dobrego mogę powiedzieć. Po jakiejś 1,5 godz. zaczęłam się błyszczeć, ale nie poprawiałam nic bo do wyjścia jeszcze miałam czas. Niestety przed samym wyjściem skóra blyszczała się przeokropnie i same chusteczki higieniczne nie wystarczyły, musiałam zmatowic twarz pudrem w kamieniu. I to już nie był ten sam makijaż, różu nie było praktycznie widać, poza tym usta musiałam pomalować swoją szminką, bo tamta \"się zjadła\". Za próbny miałam zapłacic 50 zł a zapłaciłam 60 zł. Tak więc ten ślubny też nie będzie kosztował 60 zł tylko pewnie 70, a jeszcze chciałam kępki sztucznych rzęs więc razem by wyszło koło 100 zł za makijaż, który jeszcze przed mszą i tak musiałabym poprawić:O Stwierdziłam, że za te 100 zł kupię sobie dobry make-up, do tego tusz i najzwyklejszy puder w kamieniu. Przynajmniej nie stracę pieniędzy bo użyję dobrych ileś tam razy tych kosmetyków... Podsumowując moją dłuuuugą wypowiedź ;) NIE BYŁAM ZADOWOLONA. Sama pomaluję się może nie aż tak ładnie, ale podobnie, więc odwołałam makijaż ślubny w Afrodycie. I posiadaczkom cery innej niż sucha i ewent. normalna, którym zależy na matowej cerze nie polecam... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Czuję się doskonale,...odpowiadam na główny temat "rado-szukam zespołu".Dlaczego tak "rozpirzacie" temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do baśka
Mieszasz i mieszasz, wtrącasz się w dyskusje innych. Zajmij si swoimi sprawami i nie przeszkadzaj ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==>ja tylko pytam qrcze teraz sama nie wiem co robic...A w ktorej Afrodycie bylas na Kierzkowskiego czy na Hallera??bylam na stronie Afrodyty na Kierzkowskiego i powiem ze mi sie podobalo.No i oczywiscie jest jeszcze jeden duzy plus mozesz sie tam tez uczesac a to tez wazne zeby nie biegac od fryzjera do kosmetyczki:) Ja chyba wybiore sie do Nefretete na probny i do Afrodyty na Hallera.W Nefretete makijaz kosztuje 70zl i w to jest juz wliczony probny,nie wiem jak jest cenowo w Afrodycie tej na Kierzkowskiego musze tam zadzwonic i w razie czego sie umowic. A wiesz moze jakich kosmetykow uzywala kosmetyczka do makijazu ??bo czasami uzywaja specjalistycznych i jeszcze utrwalacz makijazu. Ale po Twoich doswiadczeniach widze ze jak ktos wychodzi za maz w srodku upalnego lata to nie wiem czy jest sens malowac sie u kosmetyczki skoro makijaz po krotkim czasie splynie dzieki za opinie:) pozdrawiam napisz jak wesele wypadlo:) nam udalo sie zalatwic na szczescie formalnosci z ksiedzem i jak przyjedziemy na miesiac przed slubem to nie bedzie nam robil z niczym problemy.tak ze juz sie nie stesuje tylko zaczynam dietke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Jakoś wcześniej nie było czasu na kafeterię... ;) Byłam w Afrodycie na Hallera. Przy zapisywaniu kosmetyczka sama powiedziała, że malują kosmetykami profesjonalnymi, trwałymi firmy jakiejś tam (nie pamiętam). Zaznaczałam, że moja cera naprawdę bardzo szybko sie przetłuszcza, więc chyba jakby te kosmetyki były takie profesjonalne i trwałe to nie musiałabym tak szybko robić poprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pytam=no fajnie ze sie pojawilas:) dziki za recenzje.ale ja sie chyba wybiore do tej Afrodyty na kierzkowkiego.bylam na stronie z targow slubnych ktore odbyly sie w Radomiu i mi sie podobalo a ten salon wlasnie tam malowal i czesal.tylko Sorki ale zapomnialam ktorego jest Twoj slub a moze juz byl?? ja juz nie moge sie doczekac kiedy pojde do tej kosmetyczki i jak bede wygladac w tym makijazu bo niegdy takiego profesjalnego nie robilam :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ślub był właśnie 21 lipca...:) Cieszę się, że to wszystko już za mną, bo przygotowania wykańczały nerwowo chyba wszystkich... Teraz zostały tylko te miłe wspomnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoim weselu miałam zespól Scat z Radomia, http://mediumscat.pl/ byłam bardzo zadowolona, grali na prawde dużo piosenek i goście bawili się przy nich świetnie! zabawa do białego rana była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×