Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja tylko pytam...

rado-szukam zespołu

Polecane posty

a tak a propos, co do fryzjera, to mam swojego stałego, więc nie muszę szukać, ale z kosmetyczką już jest problem, bo nie mam zaufanej, a chciałabym ładny i trwały makijaż, który wytrzyma całe wesele mimo mojej tłustej cery... A Ty Trolka już znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasciwie juz rozpoczelam szukania ale mam dylemat czy wybrac Nefretete czy Afrodyte:( choc na dobra sprawe nie bylam ani w jednym ani w drugim wiec chyba musze wybrac na chybil trafil:)mam o tyle utrudnione zadanie ze nie moge ich sprawdzic teraz na swojej skorze bo nie jestem w Polsce . My slubujemy 20 pazdziernika :)juz nie moge sie doczekac:)mam juz sale, zespol (ktorego tak naprawde nigdy nie slyszalam ale moi wszyscy zanomi mi polecili i zapewnili ze mi sie spodoba,a ze nie moglam wybrac osobiscie to nie zostalo mi nic innego jak im zaufac)suknie,buciki ...no to chyba juz wszystko:) A propos kosmetyczki to moze slyszalam cos o tych salonach o ktorych pisalam bo wiesz mi strasznie ciezko sie zdecydowac ,a tez bym chciala zeby ten makijaz przetrwal wesele Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opinie słyszałam tylko o Afrodycie, pozytywne, ale nie na temat makijażu tylko tak ogólnie. Zobacz tutaj: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=473&w=55137618&v=2&s=0 Ja nie wiem, ale chyba pójdę do Afrodyty na makijaż próbny, potem na jakiś maraton zakupowy, najlepiej w upalny dzień i zobaczę jak będzie się trzymał, bo nie chcę ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za forum tam raczej wiekszosc dziewczyn wypowiada sie za Afrodyta.teraz to jestem w kropce bo ja na 90% zdecydowana bylam na Nefretete .mam dylemat jednym slowem.Daj znac jak wyszedl Ci makijaz w Afrodycie.choc Afrodyta ma jeszcze jeden duzy plus jest tam tez fryzjerka wiec za jednym zamachem mozesz miec i makijaz i fryzurke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja fryzjerkę już mam, ale niestety nie ma tam kosmetyczki:( Właśnie wróciłam do domu, sala załatwiona, kucharz i kelnerzy też:) Jeszcze zespół no i wiadomo-do kościoła trzeba iść:) Tak więc ponawiam, już bardziej konkretnie: Poszukuję zespołu na wesele-21.07.2007. Zespół musi grać za stołami, innego nie chcemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz nawazniejsze masz za soba =>sale masz:)teraz jeszcze zespol,ja jak szukalam w necie to mi sie kilka podobalo z lublina duzo zespolow z lublina ma demowki na swoich stronach wiec z latwoscia mozna posluchac jak spiewaja czego niestety o radomskich zespolach powiedziec nie mozna a szkoda.jeden mi sie tak podobal ze nawet do nich dzwonilam i pytalam czy mogliby do mnie przyjechac ale oczywiscie z dojazdem zarzyczyli sobie cos ok3500tys wiec z zalem ale podziekowalam bo jednak to duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeglądam w necie, ale dużo nie znalazłam tych radomskich zespołów, jak się naczytałam na różnych forach, że ten to dobry zespół, ten zły, to juz sama nie wiem, czy jakiś znajdę, taki żeby naprawdę ładnie zagrał... Anonse muszę zakupić chyba i dzwonić, bo w necie wiele nie ma, a co lepsze to pewnie terminy wolne dopiero na 2008 rok... Ehh... A ten zespół, który Wy wybraliście ma swoją stronę internetową? Fajnie, że wszystko praktycznie masz juz załatwione. Normalnie zazdroszczę Ci:) Z sukienką też będzie problem pewnie, bo jak będę wychodzić za mąż, to będę w 5 miesiącu, więc nie wiem jak tej sukienki szukać, nie przewidze przeciez ile przytyje do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ktory my wybralismy nie ma wlasnie zadnej strony w necie.poza tym sama go jeszcze nie sluchalam tak jak pisalam wiec tez jes i dla mnie wielka niewiadoma ale bazowalam glownie na opiniach znajomych wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze:) a czemu zdecydowalas sie robic wesele teraz a nie jak juz urodzisz dzieciatko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Polecam Ci Szafę Grającą z Warszawy. Jeśli chcesz, prześlę Ci fragment utworu z ich płyty :) Doszperałam się kilku informacji na temat śpiewających w tym zespole dziewczyn - nagrały japońską płytę i mam linka do fragmentu piosenki. http://mushelka.w.interia.pl/Kiseki%20No%20Umi.mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym podejrzewam ze w anonsach znajdziesz mase zespolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaśka z Warszawy, sprawdź jeszcze raz adres mailowy do tego zespołu, bo maile mi wracają... Trolka-Wiem że jak już urodzę to wesele będzie odwlekane w czasie, bo z kim dziecko zostawić, bo figura jeszcze nie ta itp itd... Tzn. gdybyśmy nie znaleźli sali na lipiec lub sierpień, to pewnie zrezygnowałabym z wesela przed porodem, ale tak to będę na samym poczatku piątego miesiąca, więc myslę, że tragedii nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Przepraszam, pomyliłam jedną literę szafa_grajaca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp upuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaśka z W-wy - i premii od kapeli nie będzie :-p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joaska z warszawy
piekne to nagranie :-p akurat na wesele :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Nie mówiłam, że na wesele. Dałam Ci linka, żebyś posłuchała piosenki i GŁOSÓW. Ale, jak widzę, niepotrzebnie zadałam sobie trud. Tobie nie zależy na głosach :/ Wystarczy repertuar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Pojawienie się na forum bez względu na treści komentarzy jest sposobem na reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
A może by tak MEGIDO BAND 510115159..co?Do radomia nie jest daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za pomoc, wczoraj podpisaliśmy umowę z zespołem, więc już nieaktualne:) Joaśka z Warszawy----> to nie ja się wypowiadałam na temat nagrania, a odniosłam wrażenie, że te słowa kierujesz do mnie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Do Ja tylko pytam----------> nie do Ciebie pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół MOTON. 5 mężczyzn, wujek wczoraj zadzwonił, żeby przyjeżdżać, bo ma świetny zespół, ale na wieczór umówiony z parą na ten sam termin, no to wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy aż do Grójca:) Jak oglądaliśmy dvd to rewelacja... Zobaczymy na żywo na weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje!!!teraz tylko zostaje oczekiwanie na wspaniale weselisko.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Masz szansę zmienić swoją decyzję,zanim się uprawomocni....MAJK-BAND 503-475-621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trolka-dzięki;) Ale jeszcze kamerzysty nie mamy (tyle że mi na nim nie zależy zbytnio), no i u księdza nie byliśmy jeszcze hehe. A poza tym do Afrodyty muszę się przejść, pogadać na temat makijażu:) A to czemu mam zamiar zmienić swoją decyzję? Gdybym nie zachwyciła się zbytnio tym zepołem to nie podpisywałabym umowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark2652
Witam. Jesteśmy zespolem, znanym na rynku. Nasza strona to http://calimero.go.pl/ mozemy wyslac nasze kawalki jakie gramy. A gramy kazda muzyke od disco polo po dance, stare i nowe przeboje. Mój tel 0507-980-512 gg 8582101 lub emaila. Zapraszamy:) Mamy jeszcze Wolne terminy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pytam napisz jakie wrazenia ogolnie z Afrodyty? a moze idziesz tam na probny makijaz?? daj znac bo strasznie jestem ciekawa pozdrowonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie byłam i sama nie wiem, gdzie w końcu pójdę, bo koleżanka była bardzo zadowolona z makijażu wykonanego w Nefretete, a byłam nastawiona, że pójdę do Afrodyty... Makijaż próbny chciałabym zrobić sobie dopiero w czerwcu, mamy wesele i najlepiej bym sprawdziła, czy utrzymuje sie całą noc. Bo inaczej to najwyżej mogę ocenić czy mi się podoba, czy nie, ale o trwałości się nie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dobry pomysl trzeba go przetestowac w upaly:) daj znac jak wyszedl test a jak tam dzieciatko rosnie:) ja tez juz bym chciala miec dzidziusia i postanowilismy ze po slubie robimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×