Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja tylko pytam...

rado-szukam zespołu

Polecane posty

Gość Joaśka z Warszawy
Koniecznie z Radomia? Poleciłabym Ci zespół z Warszawy, grają w całej Polsce :) I są naprawdę dobrzy. Wiem, że w Radomiu też grywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie musi. Jeżeli dojeżdża, to obojętne skąd jest. A czy ten zespół ma może stronę internetową? Tylko widzisz, problem jest w tym, że \"śpieszy\" nam się;) A te najfajniejsze zespoły nie maja wolnych terminów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Nie licz na stronę www - nadziejesz się tak, jak ja :/ Znalazłam Szafę Grającą w ostatniej chwili i to był dobry wybór :) Strony nie mają, ale mają maila szaga_grajaca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka z Warszawy
Z tego, co się orientuję, są cztery osoby: dwie kobietki i dwóch panów. Co do reszty, to nie znam aktualnego cennika i ile sobie liczą za dojazd... Ja płaciłam 2500 PLN za oprawę wesela, ale to było w zeszłym roku :P. Napisz do nich :) szafa_grająca@op.pl - poprzednio podałam z błędem. Można się z nimi dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol.etna
Witaj :) Co prawda z Łodzi do Radomia jest trochę kilometrów do przejazdu, ale zawsze możemy przyjechać :). Zespół ETNA - skład 4-osobowy: wokalistka, instr. klawiszowe, gitara i saksofon. Gramy już od kilku lat na różnych łódzkich i nie tylko łódzkich imprezach. Jeśli chcesz, podeślemy mailem próbki :). Pozdrawiamy. Mail do nas: zespol.etna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja poproszę próbki na maila
villemo@akcja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevis
WITAM ! Jeśli ogłoszenie o potrzebie zespołu na wesele jest jeszcze aktualne, to proszę o kontakt na e-mail oraz podanie terminu uroczystości weselnej pozdrawiam brevis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pytam niestety nie wiem nic o fajnym zespole z radomia.moj bedzie ze skaryszewa podobno super graja sa sprawdzeni na kilku weselach.a masz juz moze na oku jakas kosmetyczke i fryzjerke?? bo jestem wlasnie na etapie poszukiwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Art show,Forte,Mixtura,Remedium,Reflex,Red Combo,Bajka...itd,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drummer
Polecam zespół Ragtime... Gramy w 100% na żywo... W skład zespołu wchodzi 5 wykształconych muzyków, co gwarantuje profesjonalną oprawę muzyczną wesela... W razie zainteresowania prześlemy naszą płytę... Zagramy w każdym miejscu w Polsce... Zapraszam do posłuchania fragmentów utworów w naszym wykonaniu na www.ragtime.webpark.pl w dziale Muzyka... Kontakt: ragtime@o2.pl tel. 888258385 Zapraszamy do współpracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci mogę polecić zespół, który i u mnie będzie grał. Polecali mi ich znajomi, oglądałam filmy i jestem przekonana, że będzie ok. www.amigos.hg.pl Sa z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
data jeszcze nie jest ustalona, ale ponieważ okoliczności zmuszają do pośpiechu, będziemy się starać znaleźć salę na lipiec (np. ostatnia sobota). Jeżeli byłaby jakaś konkretna propozycja to proszę na maila dona_1986@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam dwa zespoły
Camel z ok.Warszawy - beznadziejna kapela:o Ragtime - ten co sie tu oglasza - bardzo slaby poziom,poza tym ze sa miłymi ludxmi,nie mają nic wspólnego z muzyka,niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ja tylko pytam
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okular z dioptrią
z pierwszego postu wynika ze z Radomia albo z okolic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ja tylko pytam
Niekoniecznie. Może mieć narzeczonego z Radomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
NIE CZYN TEGO ZA MNIE!!!Nie lubię podszywki..Ja wiem jeszcze kiedy coś bazgram....Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drummer
Mogę wiedzieć po czym wnosisz, ze nie mam nic do czynienia z muzyką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdziu
ja bym polecila zespol, ale i tak wiem, że to bez sensu. Kazdy by wolał pojechac, pogadac, zobaczyc, posłuchac... Ja nigdy bym nie wybrala zespolu przez polecenie z forum. Kazdemu sie podoba co innego i nie ebde na chybil trafil zamawiac... Autorko zastanow sie dobrze, pojedziesz do wawy zobaczyc zespol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywistym jest, że nie wybiorę zespołu tylko na podstawie polecenia na forum, ale dzięki temu może będę miała większe szanse, żeby znaleźć taki, z którego będę zadowolona. Bo nigdy nie interesowałam się tym i po prostu nie znam żadnych zespołów. A jak nie znajde w Radomiu to do Wawy pojadę, przecież to nie ejst tak daleko, wolę taką wycieczkę niż wybrać jakiś beznadziejny zespół z Radomia, choć wiem, że na pewno jest wiele fajnych zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem z Radomia
ale zespół miałam z Warszawy. Widziałam cztery radomskie kapele (w akcji) i to mi wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)ciesze sie ze jest jakis odzew radomianek?JA TYLKO PYTAM jak tam poszukiwania zespolu.niestety mimo szczerych chci nie moge Ci nic doradzic:(jak tam przygotowania do slubu?mam nadzieje ze wiecej dziewczyn przylaczy sie do nas:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jedziemy za salą, jak dobrze pójdzie to już dziś będę znała datę wesela:) Wtedy będę mogła już szukać na zespołu na ten konkretny termin:) Szukam namiarów na taki jeden zespół, ale na razie nikt go nie zna, nie kojarzy, a ja miałam okazję ich słyszeć na 2 weselach, a nawet nazwy nie zapamiętałam... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×