Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ae

co sądzicie o mini autku -SMART cie ?

Polecane posty

macie jakies doswiadczenia w zwiazku z powyzszym? nie wiem czy sie decydowac czy nie warto.. pozdrawam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad kupnem 2-3 letniego diesla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za drogi za mały
i łatwo można coś urwać znajomy jeżdząc na promocjach urwał ośke na naszych krawężnikach:classic_cool: nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh, wiem :) a autko fajne? bedzie mi pasowac do nicka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za drogi za mały
poszukaj może yarisa 3 drzwiowego..też zwarty , mały i żwawe silniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no wiadomo.. jedyny samochod ktory pokona 50cm kraweznik to ....? odp -sluzbowy. w niemczech mozna kupic tzw. fulwypas za ok 14.000 (poduszki, klima, audioCD, szklany dach itp) no i te 3.5litra/100km brzmi kuszaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegolnie za mialabym sie przesiasc z olbrzymiego mitsubishi pajero.. w sumie to troche smutno mi sie z nim rozstawac, no ale te 12litrow.. i ma juz swoje latka. a smart pelnilby tez role marketingowa -bylby reklama mojej f-my.. nikt nie mial do czynienia z tym autkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart wyglada jak samochod dla
niepelnoprawnych ruchowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, moze macie racje.. szczegolnie ze ja jestem strasznie wysoka.. moze to smiesznie wygladac.. najbardziej na swiecie chcialabym starego garbusa ale to jest skarbonka bez dna, niestety.. :( no i ja co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za drogi za mały
http://www.autocentrum.pl/oceny_aut/Smart_Fortwo.html chyba juz sama jesteś do niego przekonana:D poszukaj na serwisach samochodowych, tam gdzie będziesz miała wiele opinii...tu może padną 2 i jak będa skrajnie rózne to co wtedy??? jesli miałby robić za reklamę to śiwetnie się nadaje bo zwraca na siebie uwagę pomimo gabarytów..tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegolnie interesuje mnie jak sprawdza sie w trasie.. boje sie ze przy wiekszej predkosci \'odleci\', mam jakies takie chore wizje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za drogi za mały
a ze śmiesznych autek jest jeszcze new beetle czyli "nowy" garbus też jest chyba ekonomiczna wersja z dieslem a raczej na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie praktyczny taki smarcik
jak dla mnie.... LUPO, czy AROSA w sdi też palą 3,5 litra... a można do nich zapakować 4 osoby i większe zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. wg linka jest to auto-maskotka :) chyba rzeczywiscie sie nakrecilam i racjonalne argumenty sie tu na niewiele zdadza.. czekam wiec na zimny prysznic. jakas straszna historia ze smartem w tle ktora mnie skutecznie zniecheci :) ktos mial traumatyczne przezycia? jak nie to kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggg
Bałabym się kolizji, zwłaszcza przy uderzeniu z tyłu - za mała strefa zgniotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiesznie to i niepraktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale pewnie sa DROGIE mam budzet max 20.000 i chce w miare sensowne auto ktore sie nie rozkraczy w nastepnym sezonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w testach wypadaja PODOBNO dobrze, jak auta z \'klasy wyzej\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miescie wystarczy. podobno \'wyciaga\' nawet 130 ale w sumie tez bym sie bala.. chyba musze go sobie wybic z antenki.. szkoda, taki sliczny :( moze ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaharg
smart jest super, ja mam na benzyne, ma skorzane podgrzewane siedzenia i ptwierany dach! smar jest cool baaaardzo malo zuzywa beznzyny, prawie nic, disel bedzie glosny, i bedzie kopcil, niee . wez na benzyne smarty sa super wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielbiciel.. czy Ty masz poczucie jakiejs misji ? :) pytam a propos twojej stopki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggg
Przy testach z uderzeniem z przodu samochód się rozpada na kawałki, a nie widziałam ani jednego testu z uderzeniem z tyłu i domyślam się dlaczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to w ktorym? to jeszcz nie widziales mojego psa -idealnie by pasowal do czarnego smarta.. heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to NA KAWALKI??!!???!!! masz linka? pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×