Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ae

co sądzicie o mini autku -SMART cie ?

Polecane posty

ue... czyli na babski rozum to smart =panda ? lepiej niz np micra ale gorzej niz jaris? a ktos mi mowil ze smart ma 4 * kupie smarta, oprawie w ramke i bede sobie patrzec... a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sercu ciagle maj... i takie tam, pszczolki :) hej, to ja moze jednak nie bede sprzedawac my sweet pajero ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kicius, ja jestem malo smart\'na moze ale ja tam widze 3xzolta gwiazdke na 5 mozliwych.. juz wiem, kupie sobie rover z koszykiem na pimpka i w sumie bedzie to samo, i zostanie na waciki ;) a jakie bede miala potem łydki, miodzio. tak to jest zdecydowanie progres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzizus -dzieki, juz NA PEWNO stracilam smak na smarta, brrrrr dzieki -moze nawet nie wiesz jak BARDZO mi pomogles... wielbiciel-dzieki za czas, teraz musze sie otrzasnac, oczyma hipotetyzacji widzialam mojego mopsa szybujacego w przestworza przez przednia szybe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, nie znacie się na samochodach :p :o Właśnie o to chodzi w Smarcie, że może odpaść od niego wszystko, byle została ta \"kapsułka\"! Bo ta \"kapsułka\" decyduje o tym, czy człowiek przeżyje, czy nie! :p Nie wiem z jaką prędkością był robiony test, ale chyba więcej niż 60 km/h... w każdym razie kabina została niemal w całości, lewy słupek lekko wgięty, ale drzwi się otworzyły. Prawe drzwi w ogóle nie mają żadnego uszczerbku. Jak na takiego mikrusa, wyszło całkiem nieźle, tylko kierownica poszła trochę za bardzo do środka, no ale tak to jest w małych autach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego pytam -bo nie mam o tym zielonego pojecia. a smart mi sie wstepnie spodobal. mowisz ze jest szansa ze sie przezyje? a te nieszczesne przeciazenia, fizyki sie przeciez nie oszuka.. scio me nihil scire :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak? rezygnaowac z cudnych lydek i kupic te obudowane turbo-sanki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co bys sie decydowal? a. budzet nieistotny b. j/w ale w granicach przyzwoitosci ; ) c. do 20.000 a najlepiej do 15.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce ktos kupic pajerom long \'92 ? 2.5 TDI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chyba niereformowalna. tak szczerze, najbardziej na swiecie podoba mi sie stary vw garbus i karmann- na rowni z audi TT ktory jest ROWNIE boski , ha! a smart to mialby byc taki troche substytut, mysle ze z dosc oczywistych wzgledow wobec powyzszych propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ogrom twojej racji mnie przytlacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, -Twojej racji mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ja NIE MOGE jezdzic takim nudnym autem, cos w srodku mi na to nie pozwala, moje wewnetrzne \'tfu\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lamborghini moglo by byc ewentualnie ale mi siega do kolan ;( to sa dopiero sanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zdecydowalam ze lamborghini odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki -dzieki sliczne Wielbicielu, musze uciekac.. jak jeszcze cos Tobie/Wam przyjdzie do glowy odnosnie moich rozterek to prosze sie ustosunkowac.. : ) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) kto jeszcze cos dopisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×