Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ae

co sądzicie o mini autku -SMART cie ?

Polecane posty

''Uwielbianie jednej \'rzeczy\' wcale nie musi oznaczać, że inne \'rzeczy\' tego typu są do kitu'' ale jeszcz nie zajrzalam do Twoich linkow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha -widzialam, czacha dymi ale nic nie trybi.. coz, klimat wczesnołikendowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dajcie linka do tych crash testow smartowych.. moze mnie ocalicie w ten sposob. moze warto. moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel. czy rozwiazanie lamiglowki jest tak prozaiczne jak stwierdzenie ze lubie fajne cycki ale tyleczkiem tez nie pogardze.. nie wierze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynki ---> brunetki (tego typu w sumie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu siedze smutna i czekam na egzekucje na niewinnym smarcie. prosze o linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej też myslę o zakupie smarkacza jako promocji firmy. Czytałem wiele i w sumie to są to samochody małoawaryjne jeśli się o nie dba (wymiana płynów eksploatacyjnych, przeglądy itepe) a w mieście to ponoć sprawdza się bardzo dobrze jeśli nie forsujesz nim krawężników z prędkością 40 km/h. Stony o smarcie to www.smater.pl. Jest forum o naprawach, awarjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ae ---> nie :) Smart w crash testach nie wypada źle. Tu: http://www.whnet.com/4x4/Smart_crashtest.html w pojedynku z dużo większym Mesiem klasy E wychodzi w miarę cało. Pamiętajmy jednak, że testy są robione przy prędkości bodajże 64 km/h, to bardzo niewiele. W prawdziwym wypadku naprawdę może się rozpaść :o Poza tym tak krótki rozstaw osi daje marne poczucie bezpieczeństwa, a jak Cię gdzieś wyrzuci z koleiny... to nara :p Takim maleństwem można jeździć na zakupy do Biedronki, a nie w trasę :p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty.. do biedronki nie da rady.. chyba do drogerii po szminke bo nic innego sie nie zmiesci. dzieki za linki -ide studiowac. buziaki -narka ale kazda opinia jest wazka, piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej biedny smarcik :( ta Eklasa wyglada jakby byla z papieru.. w sumie jak sie zastanowie, w wyniku bliskiej konfrontacji smart vs. moj pajero to by bylo niewesolo.. widadomo dla kogo, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te reklamowki to nie wiem, bo wlasnie z tylu przewiduje loze honorowa dla mojego psa ktory jest zreszta bardzo smart ;) moze sie zmiesci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...stronka www.smater.pl nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hoooooooooooooooooooooooooooooooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E klasa tak wygląda, bo to duży wóz, ma duże strefy zgniotu, więc jest robiony bardziej \"miękko\" na odcinku do przedniej szyby z uwagi na ochronę pieszych w razie kolizji. Zauważ, że przednia szyba jak i cała klatka pasażerska zostaje w E-klasie nietknięta (drzwi w całości, przedni słupek też cały), podczas gdy w tym maluchu przednia szyba jest rozwalona. W Smarcie maska kończy się tuż za przednią szybą, nie ma tam nic do zgniecenia, więc nadwozie musi być dużo bardziej sztywne, co ma też swoje odzwierciedlenie w testach EuroNCAP, gdzie dostaje tylko jedną gwiazdkę na 5 możliwych w teście z pieszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli reasumujac pieszy ze smartem ma male szanse, podczas gdy ja nawet po kolizji z duzo wiekszym autem mam szanse wyjsc bez szwanku? szczerze mowiac myslalam ze gorzej wapadnie w tach testech. a jak na tym tle prezentuje sie ww. wspomniany jaris czy aros?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, mam reflex jak moj pies cudny.. dopiero sie zreflektowalam ze w tzw miedzyczasie umknal mi szczesliwy wlasciciel smarta-benzyniaka z pierwszej strony : (((( hahaharg -WROC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi -juz Cie lubie :) wielbiciel (a 75D moze byc?;)) dzieki -az sie boje zagladac na te testy, moja artystyczna wyobraznia szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czyli reasumujac pieszy ze smartem ma male szanse, podczas gdy ja nawet po kolizji z duzo wiekszym autem mam szanse wyjsc bez szwanku?\" To prawda, ale nie do końca. Zasada zawsze jest jedna i nigdy się nie zmieni: im większe auto, tym bezpieczniejsze. W dużym aucie duże strefy zgniotu podczas wypadku pochłaniają mnóstwo energii i mocno amortyzują uderzenie, dzięki czemu obrażenia pasażerów są łagodniejsze. W \"twardym\" Smarcie na pewno są dużo większe przeciążenia i dużo wyższe ryzyko obrażeń wewnętrznych, np. wstrząśnięcie mózgu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×