Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panic

Panicznie boje sie...Boga..

Polecane posty

Gość dr Jakimowicz
MRK-3 taaaaaaaaaa masz racje synku a sklodowska tak naprawde byla hemafrodyta tak tak moi mili, to jest prawda historia to najbardziej zaklamana nauka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Jakimowicz
a teraz pokaz usta-odbyt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój Pan
naprawde tak bardzo sie mnie boisz? :o spoko kolo ze mnie , nie bój sie :) , a tak po prawdzie to mam was wszystkich w dupie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKĄD WIESZ ZE BÓG ISTNIEJE
MASZ NA TO DOWODY???? W KAZDEJ RELIGII INNY BÓG. ' A MOZE TO TYLKO WYMYSŁ LUDZI.........................zeby siac postrach przed takimi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Boga należy traktować jak przyjaciela któremu powierza się własne myśli a nie jak kata - to jest moja rada . Ja ją praktykuję i wcalę nie leżę krzyżem w kosciele . Ot tak zawsze przed pijsciem spać robię sobie taki rachunek sumienia w myslach , dziękuje za to co było mi dane i proszę o siłe by brnąć dalej . A do kościoła chodzę gdy mam czas . Duzo lepiej mi sie tak żyje - wiedząc że ktoś ma nade mną opaczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrr
kochana lecz sie my jestesmy bogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
Wiem:) A jak mialam watpliwosci, to przekonal mnie dowod ontologiczny i zaklad Pascala. Ale to, ze ja mysle ze wiem, nie znaczy, ze Ty tez masz tak uwazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Co nie którzy z Was są przesadnie ŻAŁOŚNI w swoich opiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się nie bawię
do rrrrrrrrrrrrr taaaak, zwłaszcza laska, która zadusiła noworodka ( dziś w o2 artykuł) kwalifikuje się na miano boga, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HERMAFRODYTĄ, idioto. I wyszła za przechrzte Szawła Cura, vel Piotr Curie (imię łajdaków, złodziei, oszustów i krętaczy, wie to każde dziecko:classic_cool:). Nastepnie po nielegalnych badaniach otruła się polonem jak Litwinienko - w przypływie szału wywołanego klimakterium. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panic - dowod ontologiczny i zaklad Pascala dzialaja tak narpawde tylko dal ludzi, ktorzy wierza, wiec widocznie wcale nie mialas takich wielkich watpliwosci... od siebie moglabym Ci tylko powiedziec tak: sama stworzylas sobie tego boga we wlasnej glowie (no, moze nie sama, otoczenie tez mialo w tym swoj udzial..), potrzebujesz pomocy psychologa. wiara, religia bywa ludziom pomocna, ale w Twoim konkretnym przypadku najwyrazniej zadzialala toksycznie. moim zdaniem masz powazny problem ze swoja psychika, ale ostateczny wbor jest Twoj - jesli chcesz nadal truc sie ta wiara w boga, masz do tego pelne prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum prawda ze ładna
Polecam Walscha „Rozmowy z Bogiem”. Jeśli masz się bać lepiej nie wierz:) Naprawdę myslisz, że jakiś Bóg umieścił nas na tym świecie po to by nas obserwować i notować nasze wpadki?? Cale nasze pojęcie jak działa rzeczywistość zostało wymodelowane przez religię, nawet jeśli wyjdziemy ponad to i tak żyjemy w religijnej matrycy. W każdej religii panuje poczucie oddzielenia, chrześcijanie powtarzają, że znają jedyną słuszną a już dzisiejsze zrozumienie fizyki kwantowej jest zrozumieniem pełnym jedności. Wielki rodzic który się nami opiekuje to wielka pokusa, uwierzyć i mnie zbawi i wszystko będzie dobrze a wg mnie prawda jest taka ze NIKt się za nikogo nie urodzi, nie pójdzie do pracy nikt nikogo nie może zbawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech kochana
Gdyby Bog mial nam jeszcze w naszym nielekkim zyciu rzucac klody pod nogi i karac nas za to, ze jestesmy niedoskonali, to chyba musialby byc diablem, a nie Bogiem. Pomysl, ze Bog, to wszystko co DOBRE, czyli ze obce mu sa takie rzeczy jak gniew, zlosc czy msciwosc. I przestaj sie przejmowac tymi horrorami wymyslonymi w Biblii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrr
tesz czytalam te ksiozke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrr
hej bum skod jestes bo widze ze mamy te same poglody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
Zaklad Pascala rzeczywiwscie jest dla wierzacych..podobno sam Pascal byl juz tak zrozpaczony niemozliwoscia udowodnienia istnienia Boga ( w ktorego bardzo wierzyl), ze w koncu wpadl na ten pomysl. Dowod ontologiczny.hmm..ujal mnie swoim sprytem mozna powiedziec:) Zastanawiam sie...zastanawiam sie, czy naprawde musze udac sie do psychologa. Wolalabym ten problem rozwiazac sama. Ale chyba jednak nie tak zupelnie, skoro napisalam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3446
o jaaa..wez ty sie kobieto opanuj- nie ma boga, ktos sie za duzo nacpal jakis swinst i se wymyslil na haju bzdury, a teraz takie glupie pindy w to wierza..jak chcesz to ja ci zaraz tez jakas religie wymysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
Wypraszam sobie wyzywanie. Mozesz nie szanowac moich pogladow, ale nie musisz tego okazywac w tak chamski sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz lepiej wierzyc w Latajacego Potwora Spaghetti, ma sensowniejsze reguly :) Osiem \"Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie\" 1. Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Zachowywał Się Jak Jakiś Świętoszkowaty, Fałszywie Pobożny Dupek, Gdy Opisujesz Mą Makaronową Doskonałość. Jeśli Niektórzy Ludzie Nie Wierzą We Mnie, Nic Się Nie Stanie. Naprawdę, Nie Jestem Do Tego Stopnia Próżny. Poza Tym, Nie Chodzi O Nich, Więc Nie Zmieniaj Tematu. 2. Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Używał Mojego Istnienia Jako Narzędzia Do Uciskania, Ciemiężenia, Karania, Patroszenia I/Lub, Rozumiesz, Bycia Złośliwym Wobec Innych. Nie Wymagam Składania Ofiar, A Rytualne Oczyszczenie Ma Związek Z Piciem Wody, Nie Ludźmi. 3. Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Oceniał Ludzi Na Podstawie Tego, Jak Wyglądają, Lub Jak Się Ubierają, Lub Jak Mówią, Lub... Dobra, Po Prostu Bądź Miły, W Porządku? Ach, I Wbij To Do Swojej Tępej Głowy: Kobieta = Człowiek. Mężczyzna = Człowiek. To samo - to samo. Nikt Nie Jest Od Nikogo Lepszy, Chyba Że Mówimy O Stylu. I Przykro Mi, Ale To Podarowałem Kobietom I Niektórym Facetom, Którzy Widzą Różnicę Pomiędzy Kolorem Morskim A Fuksją. 4. Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Zaspokajał Się W Sposób, Który Obraża Ciebie Albo Twojego Ochoczego, Zgodnego, Pełnoletniego I Dojrzałego Psychicznie Partnera. Odnośnie Tych, Którzy Mogliby Protestować - Myślę, Że Odpowiednim Wyrażeniem Jest \"Pieprzcie Się\", Chyba Że Uznają To Za Nieprzyzwoite. W Tym Wypadku Mogą Wyłączyć Raz Telewizor I Iść Dla Odmiany Na Spacer. 5. Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Sprzeciwiał Się Fanatykom, Wrogom Kobiet, Pełnym Nienawiści Poglądom Innych Na Czczo. Zjedz Coś, A Potem Zabiegaj O Pierdoły. 6. Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Budował Za Miliony Dolarów Kościołów/Świątyń/Meczetów/Kaplic Dla Mojej Makaronowej Doskonałości, Podczas Gdy Pieniądze Lepiej Wydać Na (Wybierz Sam): 1. Skończenie Z Biedą 2. Wyleczenie Choroby 3. Życie W Pokoju, Kochanie Namiętnie I Obniżenie Kosztów Kablówki Może Jestem Złożonym Węglowodanowym Wszystkowiedzącym Istnieniem, Ale W Życiu Cieszą Mnie Proste Rzeczy. Wiem Lepiej. JESTEM Stwórcą. 7. Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Rozpowiadał Ludziom Wokół, Że Do Ciebie Przemawiam. Nie Jesteś Aż Taki Interesujący. Wylecz Się Z Siebie. I Mówiłem Ci, Żebyś Kochał Swoich Towarzyszy, Czy Nie Mógłbyś Pojąć Aluzji? 8. Naprawdę Wolałbym, Żebyś Nie Czynił Bliźniemu, Co Tobie Miłe, Jeśli Miłe Są Ci, Hm, Rzeczy, Które Wymagają Mnóstwa Skóry/Smaru/Las Vegas. Jednak Jeśli Miłe Jest To Innej Osobie (Zgodnie Z Numerem 4), Zajmij Się Tym, Zrób Zdjęcia, I Do Diaska, Załóż Kondom! Naprawdę, To Kawałek Gumy. Gdybym Nie Chciał, Żeby Było Przyjemnie, Gdy To Robisz, Dodałbym Kolce Albo Coś W Tym Stylu. http://pl.wikipedia.org/wiki/Lataj%C4%85cy_Potw%C3%B3r_Spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panic Bóg cię kocha. Oddał swoje życie dla ciebie, za Twoje grzechy. Dlatego teraz nie ma strachu, nie ma lęku dla wierzacych ludzi którzy przyjdą do Boga i szczerze powiedzą Mu o wszystkich swoich bolaczkach. \"Doskonała miłosc usuwa lęk\" To Biblia. On nie karze tych którzy szczerze wierzą w Niego i przychodzą do Niego w pokorze swojego serca. \"dobry Pasterz przychodzi aby Jego owce miały zycie w pełni i obfitowały\" \"Jesli wyznajecie grzechy swoje wierny jest Ten i oczyści was i odpuści wam wszystkie nieprawości\" Jezus daje pokój w serce:):):) Weż od Niego pokój, przebaczenie i radość życia. Bóg jest na prawdę dobry:). Doświadczam Jego dobroci i wierności bardzo często. On jest moim Przyjacielem. 🌻 On chce być też Twoim Przyjacielem. Porozmawiaj z Nim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List od Boga do Ciebie 🌻 Nech Cię bóg błogosławi i da Ci pokój i bezpieczeństwo w Nim:) Bóg jest dobry, a Jego łaska trwa na wieki.... Być może Mnie nie znasz, ale Ja wiem o tobie wszystko…. [Psalm 139:1] Wiem kiedy siadasz i kiedy wstajesz….. [Psalm 132:2] Znam każdy twój krok…. Nawet wszystkie włosy na twojej głowie są policzone….[Mateusza 10:29-30] Bo stworzyłem cię na Moje podobieństwo…..[1 Mojżeszowa 1:27] Ja sprawiam, że żyjesz, poruszasz się i istniejesz…. [Dzieje Apostolskie 17:28] Ponieważ jesteś moim dzieckiem… [Dzieje Apostolskie 17:28] Znam cię od twego poczęcia….. [Jeremiasza 1:4-5] Wybrałem cię w dniu stworzenia….[Efezjan 1:11-12] Nie jesteś dziełem przypadku, bo wszystkie twoje dni są zapisane w Mojej księdze…..[Psalm 139:15-16] Ja zdecydowałem, kiedy się urodzisz i gdzie będziesz żył…..[Dzieje Apostolskie 17:26] Jesteś wspaniale, cudownie stworzony…..[Psalm 139:14] Stworzyłem cię w łonie twojej matki….. [Psalm 139:13] I dałem ci ujrzeć świat w dniu twych narodzin…..[Psalm 71:6]Ci, którzy Mnie nie znają stawiają Mnie w złym świetle…..[Jana 8:41-44] Lecz Ja nie jestem zły, nie odległy, jestem obrazem miłości…. [1 List Jana 4:11] I pragnę wylać ją na ciebie obficie……[1 List Jana 3:1] Dlatego, że jesteś Moim dzieckiem, a Ja twoim Ojcem…..[1 List Jana 3:1] Daję ci więcej niż twój ziemski ojciec kiedykolwiek mógłby ci dać…..[Mateusza 7:11] Bo Ja jestem doskonałym Ojcem….. [Mateusza 5:48] Wszystko, co dobre w twoim życiu pochodzi ode Mnie…..[Jakuba 1:17] Bo Ja znam wszystkie twoje potrzeby i zaspokajam je…..[Mateusza 6:31-33] Chcę dać ci nadzieję na przyszłość……[Jeremiasza 29:11] Ponieważ kocham cię wieczną miłością….. [Jeremiasza 31:3] Mam więcej myśli o tobie niż jest gwiazd na niebie (dosł. - niż jest piasku)….. [Psalm 139:17-18] Raduję się z ciebie…..[Sofoniasza 3:17] I nigdy nie przestanę czynić dobro w twoim życiu….[Jeremiasza 32:40] Bo jesteś tym, co mam najdroższego….. [2 Mojżeszowa 19:5] Z całej duszy i serca pragnę twego dobra (dosł. - na stałe osadzę cię w twojej ziemi)…. [Jeremiasza 32:41] Pokażę ci wielkie i wspaniałe rzeczy….. [Jeremiasza 33:3] Jeśli będziesz Mnie szukał całym swoim sercem, znajdziesz Mnie…..[5 Mojżeszowa 4:29] Rozkoszuj się Mną, a spełnię twoje pragnienia…..[Psalm 37:4] Bo to Ja ci je dałem…..[Filipian 2:13] Mogę zrobić dla ciebie więcej niż możesz sobie wyobraźić…. [Efezjan 3:20] Bo Ja najlepiej potrafię cię zachęcić….. [2 Tesaloniczan 2:16-17] Jestem ojcem, który pociesza cię w kłopotach…..[2 Koryntian 1:3-4] Gdy twoje serce krwawi, jestem blisko…[Psalm 34:18] Jak owca na ramionach pasterza, tak ty jesteś blisko Mego serca….. [Izajasza 40:11] Przyjdzie dzień, gdy zetrę łzy z twoich oczu …. [Objawienie Jana 21:3-4] I zabiorę wszelki ból, jakiego doznałeś w swoim życiu……[Objawienie Jana 21:3-4] Jestem twoim ojcem i kocham cię tak samo mocno jak Mego Syna, Jezusa……[Jana 17:23] Bo w Jezusie wyraża się Moja miłość do ciebie…….[Jana 17:26] On jest doskonałym obrazem Mnie…..[Hebrajczyków 1:3] On przyszedł by pokazać, że jestem po twojej stronie, a nie przeciw tobie……[Rzymian 8:31] I by powiedzieć ci, że nie liczę twoich grzechów…..[2 Koryntian 5:18-19] Jezus umarł abyśmy (ty i Ja) mogli żyć w zgodzie….[2 Koryntian 5:18-19] Jego śmierć była najdoskonalszym wyrazem Mojej miłości do ciebie…… [1 List Jana 4:10] Oddałem wszystko co kochałem, by zyskać twoją miłość….. [Rzymian 8:31-32] Jeśli przyjmiesz Mego Syna, Jezusa, w darze przyjmiesz Mnie….[1 List Jana 2:23] I już nigdy nic nie odłączy cię od Mojej miłości…..[Rzymian 8:38-39] Wróć do domu, a wydam przyjęcie, jakiego niebo jeszcze nie widziało…..[Łukasza 15:7] Jestem twoim Ojcem i zawszę nim będę…… A teraz chcę zapytać ciebie: czy chcesz zostać Moim dzieckiem ?……[Jana 1:12-13] Czekam na ciebie……[Lukasza 15:11-32] Całuję cięTataWszechmogący Bóg. Boże! Tyś Bogiem moim, Ciebie gorliwie szukam, Ciebie pragnie dusza moja; Tęskni do Ciebie ciało moje, Jak ziemia zeschła, spragniona i bezwodna. Psalm 63:2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci, którzy Mnie nie znają stawiają Mnie w złym świetle…..[Jana 8:41-44] Lecz Ja nie jestem zły, nie odległy, jestem obrazem miłości…. [1 List Jana 4:11] I pragnę wylać ją na ciebie obficie……

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaMalinka
Gdyby Bog rzeczywiscie był taki mściwy i karał wszystkich za każde przewinienie to chyba by już nikt nie zył na świecie... Bo każdy grzeszy jeden w mniejszym stopniu, drugi w większym... Jesli uznajesz Biblie to ją czytaj, zauważysz wtedy jaki Bóg jest, np. 1 Jana 4:8, 16 A to że w starym testamencie Bóg karał narody to nie świadczy o nim że jest tyranem. Otrzymali karę bo na to zasłuzyli, jak czytasz relacje o tym to zauważ że ich upominał wielkrotnie i dawał kilka szans na poprawę swego postepowania... Sądze ze obecnie jest tak samo, Bóg daje nam mozliwosc wykazania jakie jest nasze zachowanie i kiedys nas za to osadzi. A i przeczytaj sobie Galatów 6:7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w Jezusie wyraża się Moja miłość do ciebie…….[Jana 17:26] On jest doskonałym obrazem Mnie…..[Hebrajczyków 1:3] On przyszedł by pokazać, że jestem po twojej stronie, a nie przeciw tobie……[Rzymian 8:31] I by powiedzieć ci, że nie liczę twoich grzechów…..[2 Koryntian 5:18-19] Jezus umarł abyśmy (ty i Ja) mogli żyć w zgodzie….[2 Koryntian 5:18-19] Jego śmierć była najdoskonalszym wyrazem Mojej miłości do ciebie…… [1 List Jana 4:10] Oddałem wszystko co kochałem, by zyskać twoją miłość….. [Rzymian 8:31-32] Jeśli przyjmiesz Mego Syna, Jezusa, w darze przyjmiesz Mnie….[1 List Jana 2:23] I już nigdy nic nie odłączy cię od Mojej miłości…..[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
Dziekuje Wam, zwlaszcza Tobie Kamelio. Mysle, ze to bedzie drobny kroczek w kierunku zmiany mojej postawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czy Bog mnie kocha, ale wiem, ze na pewno nie robi mi na zlosc :D Ale moja przyjaciolka, bardzo wierzaca, ciagle mi powtarza, że \"Z Bogiem idzie się lepiej przez życie\". Ale ja zawsze polegam na sobie, nie na Nim. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Trzymaj się mcno Pana za rękę...nic Ci nie zagrozi NIGDY:) \"Owce w mojej owczarni są bezpieczne\" Bóg z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps 4:9 Bw \"Spokojnie się ułożę i zasnę, Bo Ty sam, Panie, sprawiasz, że bezpiecznie mieszkam.\" Ps 16:9 Bw \"Dlatego weseli się serce moje i raduje się dusza moja, Nawet ciało moje spoczywać będzie bezpiecznie,\" Ps 37:27 Bw \"Stroń od złego i czyń dobrze, A zawsze będziesz mieszkał bezpiecznie.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×