Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panic

Panicznie boje sie...Boga..

Polecane posty

Gość gość
Upierdliwość allium jest dla mnie dowodem na nieistnienie Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty goowno o Bogu wiesz i myślisz , ze Bóg to automat do spełniania życzeń - ty się uwalisz na kanapie i będziesz tylko zgłaszać życzenia do Boga bo jak nie .... to ise na Niego obrazisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było jeszcze końca świata ty idiotko, za to były powodzie, w czasie których różni ludzie zginęli, więc pierdoły piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam kanapy ani życzeń do Boga bo Bóg potrafi nas wyłącznie przesladować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końca świata jeszcze nie bło dziecino ale bedize . Pomyśl więc gdzie wtedy ty sie znajdziesz i ile będą ci przydatne twoje przekleństwa i kłamstwa o Bogu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i goowno o mnie wiesz ty wściekła pindo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jaki sposób to ci prześladuje Bóg ? potrafisz powiedzieć ? czy wolisz żyć w takim kłamstwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce sie znaleźć od niego jak najdalej i nigdy go nie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej opcji - choćbyś nie iwem jak bardzo chciała isę od Niego oddalić i tak w końcu sie spotkacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że potrafię wszystko powiedzieć ale dlaczego mam cos mówić jakiejś głupiej pindolinie? nic ci nie musze mówić i wypiedalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest nerwica.
szkoda, że kościół szerzy takie spustoszenie w delikatnych psychikach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam cie w d***e allium tak jak twój bóg ma w d***e wiekszość ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ,ze psychika jest zbyt delikatna zeby zdobywać wiedze o Bogu natomiast dostatecznie twarda ,zeby zdobywać całą wiedzę o hedonistycznym świecie i jego braku moralności . zaiste ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawkaaa
xxxxx mam cie w doopie allium tak jak twój bog ma w doopie większość ludzi xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mieć dużą doopę :) ale moze taka własnie lubisz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedza o Bogu prowadzi do zwątpienia. Nigdy nie zdobywajcie wiedzy o Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobne twierdzenie jak to - nauka matematyki prowadzi do jeszcze wiekszego jej niezrozumienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doope mam mniejszą niż ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiem twierdzić ,ze doopę masz taką samą jak głowę :) co widać po wypowiedziach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ta matematyką tylko dla ciebie, bo jesteś idiotką. matematyka jest logiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest logiczna ale musisz sie o niej uczyć , poznawać ja żeby wiedzieć co z czego wypływa :) Ale co taki bałwan mozę o tym wiedzieć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
religia jest nielogiczna. cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg postanowił, że karą będzie grzech [sam w sobie] człowiek żyjący w grzechu sam ściąga na siebie karę. Oczywiście grzeszący zadaje przy tym cierpienie swemu bratu tak też było z Kainem, który zabił swego brata Abla. Bóg Ojciec wszelkie zło dopuszcza ze względu na wolność, jaką dał człowiekowi, i by przez cierpienie jednego człowieka drugi został zbawiony. Tajemnica cierpienia wyjaśniona jest dokładnie w Nowym Testamencie poprzez całe życie na ziemi Moje i Mojej Matki oraz tych, którzy przy Mnie byli. Bóg dopuszcza istnienie Judaszy; każdy z nich ma szansę [być uratowanym], dopóki trwa jego życie na ziemi. Życie to jest wieczną walką, w której ściera się dobro ze złem. Tajemnica cierpienia zawiera w sobie tajemnicę zbawienia, która pozostaje tajemnicą Boga Ojca. Dopóki wszyscy się nie nawrócą i nie zaczną żyć według przykazań Bożych, będą cierpieć zarówno oni, jak i cała ziemia. Będzie głód pożogi, trzęsienia ziemi, której wielkie połacie zaleją oceany. To będzie, Moje dziecko, upomnienie i przypomnienie wszystkim wyznawcom bożków, że Panem ziemi i całego ludu jest JEDYNY BÓG Jahwe. znacie objawienia w fatimie ludzie sami sobie ściągnęli 2 wojnę światowa Zlekceważenie fatimskiego orędzia, odrzucenie Dekalogu i Boga pogrążyło ludzkość w moralnej otchłani, a w konsekwencji doprowadziło do wybuchu II wojny światowej. Spełniły się więc słowa Matki Bożej wypowiedziane w Fatimie 13.07.1917 r.: "Gdy pewnej nocy ujrzycie nieznane światło, wiedzcie, że jest to wielki znak od Boga, że zbliża się kara na świat za liczne jego zbrodnie. Będzie wojna, głód, prześladowanie Kościoła i Ojca Świętego". Światło to było widziane w całej Europie w nocy z 25 na 26.01.1938 r. Było to ostatnie ostrzeżenie przed wybuchem II wojny światowej. Ta straszna wojna była konsekwencją zła, które nagromadziło się w Europie i w świecie. Bóg pozwolił ludziom skonsumować owoce ich grzechów, aby doprowadzić ich do opamiętania i nawrócenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie . bo nic nie wiesz o Bogu dlatego wydaje ci się nielogiczny i niepojęty . Tak jak dla niektórych matematyka czy fizyka . Dopóki nie zaczną zgłębiać tematu i wtedy wszystko okazuje ise jasne i proste .logiczne . I taki jest właśnie Bóg . jasny i prosty . Tylko trzeba chcieć się czegoś o Nim dowiedzieć a nie z góry zakładać , ze samej jest się najmądrzejszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im bardziej człowiek poznaje religię, tym bardziej wątpi. ale ty jesteś na etapie niemyslenia i zaciekłości typowej dla ograniczonych idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ,ze twoje inwektywy nic nie wnoszące do dyskusji są objawem tegoż właśnie myślenia ? proszę cię zatem - przestań myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziwiające , że przeciw Bogu zawsze najwięcej do powiedzenia mają ci , którzy albo w Niego nie wierzą albo nic o Nim nie wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są inwektywy tylko twierdzenie faktu. A myśleć nigdy nie przestanę, nawet jeśli mam za to pójść do piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzasz fakt ,ze jestem idiotką ?:) bo ? na jakiej podstawie ? bo wierzę w Boga ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×