Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panic

Panicznie boje sie...Boga..

Polecane posty

i pójdziesz do piekła jeśli sie nie nawrócisz . to pewne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś idiotką bo nie rozumiesz tekstu pisanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pochlebiaj sobie ,że twoje teksty są tak skomplikowane - zwłaszcza , ze kompletnie brak w nich treści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze, CHCĘ PÓJŚĆ DO PIEKŁA i nie pisz do mnie w rodzaju żeńskim ty idiotko bo jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
treści to brak w tobie bo jesteś tępa i nic nie rozumiesz. Wyćwiczone niemyslenie daje ci się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kretynie nie jestem duchem świętym , żeby wiedzieć jakiej płci dzieciak siedzi przed monitorem , skoro w swoim lenistwie umysłowym nie jesteś wstanie nawet najprostszego nika wymyślić ot , myśliciel jak z koziej doopy trąba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz i pójdziesz . twój wybór . Myślisz ,że mi na złość zrobisz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już pisałem, mam cię w doopie więc po co miałbym ci robić na złość. Złości to ty i tak masz w sobie więcej niż rozumu. A że jestem facetem, pisałem o sobie w rodz. męskim ale ty oczywiście tego nie zauważyłąś bo jesteś kretynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłaś też, że wątek jest z 2007 a cały czas piszesz tak jakby był mój, ale czego wymagać od takiego ciasnego móźdźku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś żadnym facetem tylko dzieciakiem :) tyle tylko ,żę płci męskiej :) do tego podejrzewam ,ze w jakiej burzy hormonalnej i buncie nastolatka :) I zależy ci tylko na pisaniu o tym jaki ktoś j est głupi bo rozumiem ,ze to podnosi twoją samoocenę ale mnie synku nie obrazisz :D ob tacy jak ty po prostu tego nie mogą zrobić :) ale czasu mi na takie jałowe dyskusje szkoda - chyba , ze chcesz pogadać o problemach i tylko w taki sposób próbujesz mi to zakomunikować .Zastanów sie co odpowiedzieć :) bo jeśli chcesz u trzymać styl - to pożegnamy sie milutko i cześć :) więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:DAUTORKO moze nie uwierzysz ale zycie na ziemi to nie Big Brother i nikt tam w ´´niebie´´nie nagrywa Twoich wszytstkich czynnosci.tak sie wlasnie zaczyna choroba psychiczna ,od obsesji myslenia o grzechu i bogobojnosci a konczy sie na mordowaniu ´´grzechnikow´´.polowa pacjentow w szpitalach psychiatrycznych to wlasnie ludzie wierzacy,wierzacy az do przesady,doslownie interpretujacy bilblie i wszystko co ´´swiete´´.oni tez zaczynali od bogobojnosci.p.s.nie pisalam tego zlosliwie,to poprostu fakty.polecam dobra terapie,bo ta bogobojnosc odbije sie na wszystkich dziedzinach Twojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknijcie sie w te głowy
autorka napisała to w 2007 i najpewniej dawno jej tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatek17
Hebrajska koncepcja Boga jest tak prymitywna i absurdalna, że trudno się nie bać. Z drugiej strony, absolutnie wszyscy wierzący z duchownymi na czele podchodzą do tego z przymrużeniem oka, bo różnice między Bogiem starego i nowego testamentu są zbyt wielkie, żeby coś tu sie zgadzało. Religia ma to do siebie, że jest nielogiczna a tam gdzie kończy się sens, zaczyna się mówienie o tajemnicy i tak się rozwiązuje wszystkie poważniejsze kontrowersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatek17
a moja psychika miewa się świetnie, nie ma to jak się dobrze zresetować buntem tym bardziej kiedy jest przeciwko czemu, to ty powinnaś trafiś do psychiatryka, bo jak typowy chory psychicznie wszystkich tam wysyłasz. Od razu widać, że sama masz problemy psychiatryczne i wkrótce wyladujesz na leczeniu. I nie pisze tego bynajmniej złosliwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa katodebil
ale bym wam wszystkim przyj***ł aż mi się pięśc zaciska a 2 komórki w bani grzechoczą mi jak oszalałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się boję boga takich katodebili. Pewnie stworzyli go na swoje podobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza
Bóg Jest Miłością i się o nas troszczy. Ja to widzę-ostatnio np. nagle musiałam się wyprowadzić z wynajmowanego pokoju i to On w chwili beznadziei mi pomógł-znalazłam miejsce idealne. Bóg kocha Ciebie i mnie! Życzę każdemu doświadczenia Jego Miłości! Pozwólcie się kochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smera
lilialuiza napisała: "Bóg w każdej chwili chce dla Ciebie dobra-i w momencie, w którym podajesz chleb głodnemu" wiesz czym jest godność? umiesz odróżnić ją od upokorzenia? może gdy znajdziesz się w sytuacji, gdy sama będziesz głodna, finansowo zależna od innych osób, gdy bedziesz się prosić o chleb od kogoś kto ma (bo Bóg mu dał a Tobie zabrał) to zrozumiesz mój przekaz. Dlaczego Bóg glodnemu nie daje "wędki", tylko "ryby"? Bardzo wyraźnie widać to poprzez Akiane Kramarik. Bóg dał jej "ogromne wędki" by 10 lub 20% dochodów ze sprzedaży oddawała na fundacje charytatywne...pytanie: co Akiane robi z resztą dochodów? Czy ją dotyka problem bezrobocia w takim stopniu, w jakim dotyka np mnie? "... i wtedy, gdy kłamiesz, kradniesz..." jakiś czas temu mój partner pracował u pana, który go oszukał (nie zapłacił mu należnej kwoty - OKRADŁ go...i OKLAMAL) czy to znaczy, że Bóg temu panu wtedy pomagał? bo chciał jego dobra? kosztem czego? naszych krzywd? (wiele przez tą sytuację ucierpiałam, wiele przez to wtedy straciłam) SUMIENIE mówi Ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychicznie i fizycznie przez
jestem psychicznie i fizycznie przez Boga gnębiona, maltretowana...przez naszego JEDYNEGO WSZECHOBECNEGO BOGA (nie ma szatana i innych wyimaginowanych istot, w które wierzą ludzie...jest tylko JEDEN BÓG a wyimaginowane postacie typu aniołowie niebianscy skrzydlaci to JEGO KREACJE). Mam już dość, nie mam już sił dłużej żyć, bo nie mam sił już dłużej cierpieć Bóg moje życie zamienił w piekło. W dodatku zabrania mi o tym mówić, pisać a ja nie mam sił dusić tego w sobie-potrzebuję o tym mówić, potrzebuję o tym pisa...mam dość ukrywania bólu. Zastrasza mnie. KARZE mnie za autoagresję, którą SAM mi spowodował, uczynił, wywoł(yw)ał, rozwinął nawet nie umiem wyrazic bolu jak bardzo Bóg mnie zniszczył! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychicznie i fizycznie przez
nie będę szła do psychiatry, bo nie będę brała jakichkolwiek leków na tą zniszczoną przez Boga psychikę. Nie będę brała psychotropowych bo Bóg taki dla mnie! Bóg istnieje i ma być udręką a nie pomocą dla człowieka? Tak nie może być Przez to mój kochany zwierzak nie żyje. Tak nie może być! Nie pogodzę się z tym NIGDY! W jednym miejscu radość, miłość, spokój, dobro, ochrona i zwracanie życia doczesnego poprzez wskrzeszenia (które dają nieopisana radość)(np Bashobora) a w innym niszczenie psychiki, nerwów poprzez bezlitosne zadawanie bólu, niewymownie bolesną złośliwość dla człowieka, który po wielu bolesnych długich cierpieniach prosił Boga o jakąś dobroć, miłość. ..no nie wiem...po prostu o coś dla równowagi psychicznej, by odzyskać siły, energię do działania. ..a zamiast tego kolejny ból!!!!? To było nie do wytrzymania!!! Gdyby nie to wszystko, gdyby nie Bóg, mój malutki "nosek", malutki "ogonek" (tak go zdrobniale nazywałam) by żył! ! Wyję i ryczę z bólu! !! moj malutki nosiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite125
robisz z niego mściwego szarlatana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przypominam sobie
żebym doświadczyła żebym kiedykolwiek jakiejś szczególnej ''dobroci'' pana boga , za to zło wyrządzone przez psycholi-ludzi, przez których zostałam prawie kaleką jak najbardziej pamiętam. Nie rozumiem religii chrześcijańskiej i pisma św. Już nienormalne jest samo to, że //bóg'' nie dokonał jeszcze zagłady chorego świata, skoro widzi co się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tam wyzej wspomnial o akiane kramarik. Przeciez akiane kramarik jest najukochanszym dzieckiem Boga w dziejach ludzkosci. Nikim tak jak nia Bog sie nigdy nie troszczyl, nie opiekowal. O nikogo tak nie dbal jak o nia! Nie dosc, ze dostala tak piekny niespodziewany dar od Boga ( to zaskoczenie - wziecie do nieba i zwiedzanie nieba pod opieka Boga), to ją jeszcze caly czas w tym prowadzi dbajac o jej wizerunek i reputacje przed dziesiatkami tysiecy fanow z calego swiata ktorych Bog jej stworzyl. Gdy dawal jej zwiedzac niebo, to w realnosci uczyl ją malować od najmlodszych lat czyniac z niej w ten sposób geniusza, ktorego do tej pory podziwia dziesiatki tysiecy fanów z roznych czesci calego swiata. Malo tego, nie dosc, ze (nieslusznie) podziwiana to w dodatku przez nich KOCHANA! Ale to i tak za malo. Oprocz tego, ze dal jej zwiedzac niebo, to jeszcze dal jej zwiedzac po tym swiat . dziesiatki krajow rozne kontynenty. Bóg dał jej tyle pieniedzy (za to, ze byl jej nauczycielem-pracodawca) by mogla sobie z cala rodzina zwiedzac swiat spiac w hotelach Hiltona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet o Jezusa tak nie dbal jak o akiane kramarik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok a teraz ja na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLgorzata Konstańczak
Bóg jest mądrą odpowiedzią dla kobiet. Mężczyźni go nie interesują . Są zbyt władczy i brak im zdrowego rozsądku na tak małej planecie jak ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×