Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

Gość ulala kejan
Mikunia zatancz hula przed jasiem cyce i suty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
tancz i krec sutem to Ci wroci i jemu izalalaal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
jeasetoceo ramm ?> sutltom a cycnc c ,a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj ulala! jestes idiotka! nie dziwie sie teraz ze Wampirek Cie nie chcial! jestes zboczona i w ogole siebie nie szanujesz! ani innych! nie masz u niego szans! i radze Ci stad isc spac bo ejstes pijana i nikt Cie tu nie bedzie szanowal! Spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
bow y mnoie kurny dupy nie rozumiecie/!? sutami czego krecic trzeba to wroci !!! ide spac a ptoem chclac a potem zatancze z suta gola mam brazowe to podjzie sssac papaapap pio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
nie poszlam diwo! a wampirek ssak mi sutke :FD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
witajcie znowu, ja jednak posatwilam na niezdrowy sposb chudniecia bo musz ete 5kg zrzucic dzisiaj wracajc ze sklepu najpierw zoabczylam wykolejony tramwaj a przy nim strazakow 3karetki,potem dalej wypadek pelno krwi i z auta wypadl taki kucyk na biegunach w tym momencie sobie zdalam sparwe,ze ja sie tu zameczam myslami wroci czy nie,nawet czsem odechciewa sie zyc,a tak serio takie cos to blahostka przy tym co dzisja zoabczylam trzeba cieszyc sie zyciem poki mozna i ni eogladac za siebie,zycie jest cennym darem wie cwykorzystujmy je jak najlepiej dlaej tesknie i kocham,al eteraz wiem,ze to nie tragedia,bo skoro nie kochal to nic nie poradze...jest mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
widze,z enikogo juz tu niema,wiec sie spac poloze a wam zycz emielj nocy i snow kolorowych dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostalam nic, ale moze jakies opoznienie. Wybieram sie dzisiaj do miasta po jakas kieckę na komunie, choc zero pomyslu co tu kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
Hej! chcialam Was przeprosic za wczoraj :( upilam sie i zrobilam z siebie idiotke na forum i przed Wampirkiem :( dzis mam z nim rozmowe :( ale pewnie to koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula Ty naprawde zabijasz czas tu na Kafe :P Podziwiam, że tez chce Ci sie tu pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra taka kafe to idealne miejsce dla świrów, ale cóż takie jej uroki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
bo ja chce zeby ktos mi pomogl odzyskac Wampirka :( ja naprawde go uwielbiam,om musi wrocic! zaraz przyjdzie i mamy rozmowe...trzymajcie kciuki (ale ja wiem ze po wczorajszym szans nie ma :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
Eh ale po smierci sa sfery rozwoju no nie? ide sie szykowac na Wampirka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O hej Agusia, slyszalam ze Twoja terapia nie działa ? ;) My tez juz sie meczylysmy i nici z efektow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak :) Tylko niestety jesli on jest i byl jednym sensem zycia i nie umie i nie chce sie zajac czyms innym to zachowanie jest takie a nie inne, czyli panika i przerazenie od kilku miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie sobie sami robia krzywde, ale cóz jak sie na wlasnej skorze to doswiadczy to i sie wnioski pozniej wyciaga. Tylko ze to tez nie moze trwac w nieskonczonosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka nic nie wiem !! Dziady beznadziejne ! Nie mam zadnego planu, nic, zero, nawet nie wiem przez jakie miejscowosci bedziemy przejezdzac! Facet mial ostatnio zrobic nam spotkanie organizacyjne i co ? Nie pojawil sie :o W dodatku w maju mam kolejne wyjazd na 3 dni i znowu bede musiala wziac wolne, Szefu na pewno bedzie w siodmym niebie ! A w czerwcu kolejny i znowu wolne :o Wywali mnie na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu to az na 12 dni ! Wiesz niby nigdy nie bylo z tym wiekszych problemow, w tamtym roku dostalam wolne na dwa tygodnie na wakacje, ale mimo wszystko wiem ze bedzie niezadowolony. A najgorsze ze ja wroce 12.05 a 18.05 mam juz kolejny wyjazd :o Nie wiem jak mu to powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, a 18.05 to piatek :P Jakos dam rade, mysle ze zrozumie :P Łudzę się :D Czy na komunii trzeba byc jakos elegancko ubrana ? Cholerka nie wiem w co powinnam wskoczyc :p Dawno nie bylam, a teraz jeden braciak ma, za rok nastepny ... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietliwa
ta ulala ma bzika bolszego albo jest tak uchlana ze nie wytrzezwiala od wczoraj. Daj sobie spokoj nudna jestes ulalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
Wampirek mi powiedzial z enie chce byc z kobieta ktora sama sebie nie szanuje :( i co teraz? ja chcialam go tylko odzyskac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×