Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

Gość stara psycholog
nie prawda Jesli ktos jest z kims zw zwiazku musi nauczyc sie tego czlowieka, bycia z nim w związku Musi znac jego wartosci, cechy, co go raduje, itp widzieliscie wczoraj jihna porterea? oni z anita maja swoj kod.. naucyzli sie dawac sobie znaki wzrokiem. On jej dawł znaki, ze nie chce aby moiwila wjakim fiolmie grał:) zobaczcie w zblizeniu;) i nie powiedziała:) Faktycznie ma Anita szczescie związek partnerski, tam gdzie rozmwiają, umieja to robic. Madry ten John, fajny. Mam nadzieje, ze Anita widziała to, a nie tylko to co wokołw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
bo sie kochaja debilu i sie schodza nawet po baka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdghsgt
tak musi sie tego nauczyc i to jest milosc.miloscia nie jest odejscie jak sie zaczynaja problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara psycholog
jezeli sie kogos kocha, stara sie o niego to ta osoba jest dla nas naj:) ANita nie cukrzyła byłym, ze cenni itp kocha jhna i on jets naj Nie mozna cukrzyc byłym, aby im nie przykro, a tym samym ranic ukochaną osobą, łamac jej serce słowem, serce złamac i zycie.. Ja po 3 dzieciach jaka bede? Powie o mnie: I jest najcenniejsza, bo ten zwiazek rozni sie tym,ze mam z nia az 3 dzieci! Im wiecej dzieci tym cenniejsza:O a to nie oto chodzi:) związek to ludzie, ktoryz sie kochają i dbaja o siebie, o uczucia, swoje, a nie o innych 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
wy mi nie chceice pomoc! :( :( smiejecie sie! a ja nie chce by mnie rzucil przez baka....ide chlac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
boze coraz glupsze baby tu wchodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
WON STAD SMRODZIE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
ja tam nie wierzeze --ulala kejan -to kobieta pewnie jakis koles se jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
stara psycholog> o czym ty pierdolisz za przeproszeniem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
kazdy sie dziwi ze nic nie kuma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdghsgt
cvs wracaj tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
wiem, co chwile gdzies widze jej wpisy..nawet jak ma inny nick to mozna poznac ze to ona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
ona ciagle czeka zeby wszytscy mowili ze wroci!!! chore!!!! poza tym zyla bez niego tyle czasu i teraz nagle umiera bo on sobie poszedl! :/ dziwne kur**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara psycholog
Byc moze on wroci, czego jej zycze bo przestanie meczyc, ale nie rozumie prostych prawd- dac mu zyc, niech sobie idz w pierony, jak kocha to ja znajdzie, a ta uparcie ciagle na niego naciska.... --- mysle, ze opisy gg wzbudzajace w nim poczucie winy bardziej sa naciskamie np smutno mi:( dołek mały poswiąteczny i tak w kolko.. wie, ze mozna go tak urobic, ze napisze do niej, na piwko wezmie z litosci i wyrzutow sumienia (jakos ta baba wyrzutow nie miała jak go olała w 2002 jak jej załatwil prace, wyseksiła sie na koncu jako zapoate i poleciała! a ze jej sie nie wiosło a on stał sie słwany i z dyzym kontem wrociła i jak nadarzyla sie okazja nie brała tabsow i złapała na ciąze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
no BYC MOZE wroci...OBY!! bedzie cisza...blogi spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
Natia ja to wlansie pisalam...ze jej jedynym celem jest zeby wrocil a nie to zeby ich zwiazek rozkwital na nowo :/ aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche rozumiem cvs bo sama zdziwialam troche jak Janek odszedl i chcialam zeby mi ktos powiedzial na 100% czy wroci czy nie..ale ja to robilam gora tydzien a nie 4 miesiace :( i teraz nadal nie wiem czy on wroci,nadal mam nadzieje, ale zyje swoim porzadkiem i zaczyna mnie to walic bo wiem ze jak co dam rade bez niego. a jestem dopiero miesiac po tym wszystkim Kobieto wez sie w garsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
wiesz rozumiem mieisac rozpaczac...nawet lezec wlozku i nigdzie nie wychodzic..ale nie 4 mieisace...skoro jest taka pewna ze wroci to czemu ryczy i sie zalamuje? przeciez powinna byc szczesliwa! czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
jego powrot to w tym wszystkim PIKUŚ!! wlasnie ...co dalej ? znowu klotnie beda bo ona nie mysli o naprawie tego co zniszczyli razem!! a jesli on nie bedzie chcial rowniez siebie zmienic to i tak nic z tego nie bedzie!to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara psycholog
a co robiłas natiu zle?:) nazywałas cennie swoich ex? łamiac serce obencemu/ bo onim ani słowu a piny pod ex, ktory w 2002 dał ci kopa? pokazywałs sie publicznie z innymi anie miałas czasu na spotkanie z ukochanym? faktycznie on sie musi zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo :) nadal wierze w powrot ale nie naciskam..na razie sie nie odzywa piec dni i czasem tez mam dosc ale nie bede sie narzucac. robie swoje :) trzeba sie otworzyc na swiat...jasne ze na pcozatku trzeba nawet poryczec i powariowac by to wyrzucic z siebie ale 4 miesiace??? na pewno nie jest pewna ze wroci. Ona szuka ze jej ktos powie ze on wroci! a tego czy wroci to nie wie nawet on sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
ja jej daje tydzien.......i znowu bedzie ta sama rozpacz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
a on nia tak manipuluje ze szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole zeby on sie uporal ze swym problemem i wrocil za jakis czas a nie teraz i by sie zaraz znow sypalo...pcozekam,jak jest mi przeznaczony to wroci :) i cvs tez to radze a jak mu ciagle bedzie pokazywala ze cierpi i czeka na niego to on nigdy sie nie zdecyduje a ciagle bedzie jej robil nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
przepraszam Was za to wszystko :* nie chcialam...ale z tym bakiem to prawda, on za to ma watpliwosci bo mu sie ciagle przypomina...co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
Natia...ja nie wierze w jego milosc...przykro mi...jest psem ogrodnika jak juz ktos wspomnial...chce sobie sam ulozyc zycie a jej ciagle w nim przeszkadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdghsgt
przykro ale ja tez nie wierze w ta jego milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze poczekamy zobaczymy, mysle ze rzeczywiscie czas moze to naprawic bo ludzie sie zmieniaja. ale on niepotrzebnie jej cos obiecuje skoro sam tego nie wie :( Janek przynajmniej mi powiedzial ze nie moze mi nic obiecac i trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
a myslicie ze Wampirek mnie kocha mimo tego baka? :( przeciez dalam mu dowod uczucia,tanczylam hula :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×