Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

Gość adfdg
w sposob wywazony czy ty wogole wiesz co to jest sposob wywazony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mial mie w dupie to po co by pisal ze kochanadal..ze sam potzrebuej czasu ze czuje sie zablkowany i dlatego niczego nie skresla!!!i ze wierzy ze nam sie uda!!!skad wiecie co siedzi w jego glowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto no proszę Ciebie
ok, dziewczyny widzę , że IRONIA ta tym forum to produkt deficytowy pomyslałam, że potakiwanie tej pani, będzie najlepszym wyjściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdg
oj ani ironia ani prawda:) nic nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
ale na co czasu????????nie rozumiem...mijaja 4 miesiace nad czym on sie zastanawia????????? on juz to skreslil nie kumasz tego????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
taa wroci na bank masz racje hahahahahaha KIEDYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdg
jakby wierzyl ze wam sie uda to byprobowal z toba byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdl ws wszystko jasne nie kocha chce mi tylko bardziej dopiec zeby jeszcze mocniej bolalo ehhh...znam go i wiem ze nie robi mi tego specjalnie.....cos jednak musi w tych slwoach byc....skoro para sie rozstaje i wraca do siebie to jednak cos musi w tym byc..!!!nie pislaby mi wcale kazdy by twierdzil zenie wroci...zeniekocha pisze tez zle....smieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
ale on nie wrocil do ciebie!!!!!!!!!! i nie wroci!!!! bo on ma dosc takiej niezrownowazonej osoby, wez spasuj troche bo przeginasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
a pisze do ciebie zebys czekala jak pies!!!!!!! o to mu chodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto no proszę Ciebie
nie odzierajcie jej ze złudzeń w ogóle jak czytam wypowiedzi tego jej chłopaczka, to wydaje mi się, że nowej kobiety to on prędko nie znajdzie a wtedy może przypomnieć sobie o naszej gwiazdce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs nie wroci
cvs to po co jestes tu na forum, skoro wiesz ze on chce z toba byc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja niezrownowaznaona dobre!!zalosnejest to ze jestescie wszystkiepewne tego co bedzie!!!!!!!ze wierzycie na 100% ze tokoniec!!tego nikt nie wie ok macie racje wyrzwa sie mnie zebyjezcze dopiec bardziej...dobra szkoda z wami gadac heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs nie wroci
zalosna to jest ty , upokarzasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
a jak mamy nie wierzyc ze to koniec na 100% skoro nie jestescie razem 4 miechy ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto no proszę Ciebie
a ja cvs nie uważam, że on do Ciebie na 100% nie wróci jestem wręcz pewna, że będziecie razem za co trzymam kciuki Ty wiesz jak z nim postępować to co jest między wami jest wielkie, a dziewczyny sta nie zrozumieją tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierodle i co z tego ze 4 miesiace!!inne pary sie schodizly nie po takim czasie i co?!!!!nie macie tej pewnosci!!!wczesniej czytala zejestm jego lolem zapasowum co tez sie nie sprawdzilo!!!wpozradku dobraniech wam bedzie nie wroci jestescie wszechwiedzace brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdg
tak kobieto masz racje. za glupie jestesmy zeby zrozumiec tak wielka i cudowna milosc jak ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdg
a tak poza tym to twoim jedynym argumentem jest to ze ludzie sie schodza. schodza sie ale i sie nie schodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
ty jestes chora csv mam nadzieje ze o tym wiesz i pojdziesz do jakiegos lekarza...wiecznie piszesz to samo...jak ktos cie pociesza to sluchasz a jak ktos mowi ci prawde to nie wierzysz!!!!!!!! zastanow sie czego chcesz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
no wlasnie....niektorzy sie NIE SCHODZA zrozum to wreszcie!! nawet jak ta osoba co zostawila pisze ze kocha!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvs nie wroci
a za pol roku przeczytam na tym forum twoja wypowiedz, ze nadal jest mily ale potrzebuje czasu, ale kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto no proszę Ciebie
Cvs, a może idz do niego i powiedz, że kochasz go szalenie, może napisz wiersz, może stój pod jego oknem 6 dni i 6 nocy i śpiewaj coś, może właśnie tę - dumkę na dwa serca. W ostateczności możesz zagrozić śmiercią w imię waszej miości. Myślę, że podziała i będziecie razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieto no proszę Ciebie
Agusia, bardzo chętnie coś poradzę. Tylko błagam nie każ mi już ironizować, bo chyba przestaje mnie to bawić. :) Mam nadzieję, że nie potraktowałyście moich wpisów poważnie. Sama czekam, aż mój Luby wróci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
Kobieto no prosze Ciebie- jestes boska...leze pod biurkiem z beki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfgfgfasf
o jest ta twoja milosc!!mi dziala... gg natia ja wiem zenie moge naciskac nie robie tego!ma czasu ile chce dalam mu wolna reke..ale nie sadze zebym zlego cos wczoraj zrobila..ze sie zapytalam.....nie drazylam tematu...sama nie nawey pozegnalam....janie wiem co ty sobiemyslisz..ale ja juz mu wiele razy pisalam zeby nie pisal a on swoje...on sam nie rozumie!!ja mu pisze zebynie pisal a on swoje!!i tak bylo nie raz AGATKA (16-04-2007 21:47) prosze cie nie pisz mi nic jutro.. chce sie wyleczyc chce ulozc sobie zycie i nie chodzi o kogos wcale..ale zwyczajnie nie chce czuc tego bulu.....chce sie z tym pogodzic.....zaczac zyc....dobranoc ide sie kapac.....: piotrek (16-04-2007 21:58) nie rob tego piotrek (16-04-2007 21:58) nie koncz tego piotrek (16-04-2007 21:59) nie skreslaj tego piotrek (16-04-2007 21:59) bo ja tego nie zrobilem piotrek (16-04-2007 22:01) tule tego kota codziennie piotrek (16-04-2007 22:01) a on jest od Ciebie piotrek (16-04-2007 22:02) ciesze sie ze mi Cie przypomina piotrek (16-04-2007 22:02) nic nie pochowalem piotrek (16-04-2007 22:02) nawet te zdjecia co mi zrobilas piotrek (16-04-2007 22:02) stoja nadal piotrek (16-04-2007 22:02) i nie ma dnia zebym nie spojrzal przez snem piotrek (16-04-2007 22:03) bo ja wierze ze kiedys bedzie dobrze piotrek (16-04-2007 22:13) moja mama nawet powiedziala piotrek (16-04-2007 22:13) zebysmy sie nie spieszyli z niczym piotrek (16-04-2007 22:13) bo jak mamy byc ze soba to bedziemy piotrek (16-04-2007 22:13) i zawsze Ciue lubila A NA DRUGI DZIENpiotrek (17-04-2007 8:09) ja Ci i tak napisze DZIEN DOBRY piotrek (17-04-2007 18:09) :| nie badz taka piotrek (17-04-2007 18:36) odezwij sie piotrek (17-04-2007 20:31) juz nie przesadzaj ze sie nie bedziesz odzywac piotrek (17-04-2007 20:31) spoko mnie wymazujesz z zycia KOLEJNY DZIEN piotrek (18-04-2007 8:04) dzien dobry obrazalska piotrek (18-04-2007 8:04) JESZCZE KLEJNY piotrek (19-04-2007 8:02) Witaj piotrek (19-04-2007 8:03) i tak bede pisal !!!!!!!!!!! to jest chora manipulacja!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
ten czlowiek jest chory psychicznie!!!!!!!!! oni oboje powinni isc na terapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
cvs Twoj Piotrek wroci na pewno a my co czekamy na tych naszych by wrocili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjkhkj
taaa wroci na pewno ale nie do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
wroci do niej ,tylko ma mu dac spkoj,zreszta calyc zas jej to radzilysmy,a ona slucha cnie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×