Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

Wlasnie jak sie rozstawalismy to mowil ze on nie wie czy chce byc ze mna na dluzej i ze nie moze mi ani powiedziec czy mnie kocha ani ze nie bo ani jedno ani drugie nie jest dla niego prawda...pogubil sie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wchodzilam pare razy🖐️ Eh..no takie babskie nasze zycie grunt to nie tracic optymizmu...i starac sie zauwazac tylko dobre strony...zamiast myslec o spodniach ktore nie leza...mysl o bluzce w ktorej świetnie wygladasz...;) wiem ze to suche biadolenie...no ale mi takie nawet wmawianie sobie ze nie jest tak zle pozwala normalnie mi funkcjonowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego niech zostanie sam i pomysli nad tym wszystkim...ja mu daje wolna reke...tylko sam gadal ze mnie kocha...ale on ma problem z tym ze mial kiedys ideal milosci tylko duchowej a tu zobaczyl ze tez czuje pozadanie i sie rpzerazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
Dzikuje Grasias a mi kurcze coraz bardziej ciezko jest,a te spodnie naprwde dopily,robilam zakupy na komunie i wies zjakos mnei one tak nie cieszyly,bo co mi po sukience w ktorej on mnie nigdy nie zobaczy?:( Za to postanowialm nic nie jesc od jutra do soboety moze schudne cudem te 5 kg,by byc pyszna''kielbaska''juz sobie obmyslilam stroj jaki zaloze,mam nadzije,ze schudne wtedy na pewno se samopoczucie poprawie jak bede super laska pzry niem ,ale nie wiem czy uda mi sie pozbyc 5kg w 5dni,miejmy nadzieje ale wam bed emarudzic,ze kurcze go kocham,a on mnei najwidoczniej nie skoro wolal odejsc,najleopsze jest to,z enawet ajk sie rozstawalismy chcialm wymusic by powiedizal,z emnei nein kocha,a on z emi tego powiedziec nie mzoe co ja z soba robie....... no i troche pobiadolilam a moze znacie jakie sskuteczne diety 5kg w 5dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie...zagubil sie w tym wszystkim i ma metlik w glowie...ale musi sam do tego dojsc jak to z nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
Wrocilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wchodzilam pare razy==> Myszko powiem Ci tak...nie masz sznasy schudnac...ale mozesz sprawic by poczuc sie lekko i jakos inaczej...zafunduj sobie zamiast slodyczy to owoce i duzo duzo ruchu...bedziesz sie czula calkiem inaczej...ja zawsze jak mam dola z facetami czy os...lubie ubrac sobie jakis dekolcik czy cos...ladnie ale nie za mocno sie umalowac...i tak pojsc na uczelnie...zeby chociaz jeden sie za mna obejrzal..wtedy moje samopoczucie sie niesamowicie poprawia...a gdyby moj eks studiowal na tej samej uczelni robilabym tak non stop...suzo duzo usmiechu i pewnosci siebie...to mu da do myslenia..daj sobie czas i troszke wytrwalosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
ale zrobilam sobie obciach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
Poszlam pod jego dom,zaczelam sie wydzierac ze go kocham,skakac i plakac...jak wyszedl na balkon zaczelam mu spiewac dumke na dwa serca i kleczec przed nim...on poszedl do domu bez slowa a jego siostra kazala mi isc...:( bububub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala kejan....==> ty zartujesz prawda???,...błagam Cie powiedz ze zartujesz i tego nie zrobilas;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
zrobilam :( bo ja cche by wrocil!!!!bububub :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalal kejan=> nie rob sobie jaj Natia=> onma zartuje prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
bo go kocham, amilosc jest zdolna nawet do upokorzen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 1123
No co, fajna jest dumka na dwa serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mi sie nie chce wierzyc...ulalal kejna...jesli tak zrobilam faktycznie to poleglas na calej lini....przegralas...zrobilas sobie wstyd...a u niego juz jestes spalona;( po co polazlas???????????????????????????????????????????...nie bylo Ci wstyd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 1123
Ojej ale mnie rozbawilas, dziekuje za poprawienie humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
Wampirku wroc do mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalala...ogladalas jak oni śpiewaja czy co ze cie tak naszlo...bojku...jak moglas zrobic cos tak głupiego:(normalnie...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet prowaokacje bym wybaczyla...ale nie takie cos w realu....wrrrr....Natia...normalnie chyba juz no comment;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 1123
Fajnie to musialo wygladac jak skakalas pod jego domem. Mam nadzieje ze nie na skakance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
teraz dzwonil :( powiedzial ze jestem zalosna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
no i co teraz z wampirkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!ja go kocham! on tydzien temu tez mnie kochal....bububububub ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
nie robie sobie jaj....bububub..ja go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×