Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

Gość mała muminka
:( cvs mozesz mi podac swoje gg, chcialabym z toba porozmawiac :( Zle mi a ty masz podobny problm. Mnie tez na forum nie rozumieja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia np z innymi moge teraz psiac a jak klikam na ciebie to mi wyskakuje okienko do wyslania smsa...:) nawet jak klikam na rozmowe..nie wiem czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała muminka
malutka_muminka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figielowa
Hej :( znacie ta wredna Ule Kejankowa? odbila mi mego Grzesia D.! co ja mam zrobic? czemu to zrobila? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figielowa
nie no co Ty! ja taka glupia nie jestem :( musze zrobic cos powaznego tylko co? poradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała muminka
to czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figielowa
jejku co robic?> on sie wczoraj spil i mi gadal o jej brodawkach...myslicie ze psozli razem na calosc ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figielowa
jezu!!! dlaczego?? czemu on polecial na jej cyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała muminka
cvs nic nie dodstalam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! juz po grillu,byl pyszny :D co tutaj slychac? kto to jest Figielowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam maila....pisz ja odczytam tylko musze cos zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu Drucki
czesc laseczki :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
Wiatm was dzisiaj no i coz u mnei dzisaj by byla moja miesiecznica a on poki co milczy,juz poltora tygodnia minelo od naszego rozstania,bede sie widziec z nim wponiedzialek czy wierzycie w to,z ejak naprwde kocha to wroci? a jak nie to nie warto s eglowy zawracac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
ale wiesz czasami ma sie tak dosc zwiazku ciaglych pretensji,z emoz emimo ze sie kocha nie chce sie wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu Drucki
kogo mam wybrac ulale czy figielowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
wole miec swiadomosc,ze nie kochal i dlatego odszedl a co do tego czy wroci to wsumei sama nie jestem pewna czy tego chce,bo nie chce by mnie traktowal jak dawneij,ale sa tez rzeczyw ktorych zachowywal sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie,z jednej strony bym chciala byc z Jaskiem bo w pewnych sprawach bylo super a z drugiej strony to nie do konca bym chciala jesli nadal ma te problemy wewnetrzne i psuje przez to nasz zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
Mikunia 87--a Twoj chce wrocic? bo moj zwykle chcial po3 dniach ateraz tyle czasu minelo i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moj to sam nie wie czego chce :( stwierdzil ze on nie wie czy mnie kocha a poza tym na razie nie chce byc w zwiazku ale gadalismy codziennie mimo to a od czwartku nagle w ogole sie nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała muminka wyslalam ci maila..nie wiem tylko czy doszedl poczta misie chrzani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
mojego ostanigo dnia zmuszlam by mi powiedizal,z emnei nie kocha,ale nie potrafil ale pare dni pzred rozstaneim uslyszalm z jego ust sma juz nie wiem cyz kocham Cie cyz nei apotem zaraz kocham Cie bardzo no i powtarzal potenm jak to mnei kocha,ale jakos kurcze zasial watpliwosc,nie wiem czy tak powiedizal zartem czy faktycnzie ma watpliwosci,skoro juz tera zma to musiala bym kreske posatwic na nim,chod zpoki co on stawia na mnie ja we wczesniejszym rozstaniu tez mialm kontakt zbylym,ale stwierdzialm,ze za dobrze by mu bylo by mial jaks czesc mnie,bo wtaki sposb oswajajl sie zmysla,z emnei traci,wiec stwierdzialm,z elepij zrobei pzry nastepnym rozstabniu jak zerwe calkowity kontakt no i zerwalam mija jedenasty dzien a on milczy i to nas zmiesiecznica widocznie nie kochal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo jak to z nimi wszystkimi jest :( mnie Janek nie potrafil powiedziec ani ze mnie kocha ani ze nie kocha...tez go prosilam by mi powiedzial ze mnie nie kcoha a on ze to bylaby nieprawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu Drucki
jakie macie sutki? bo ja szukam takiej z wielkimi brazowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
i jak tu zrozumiec facetow? czy kochaja czy nie? myslam,z eu nie bedize dzsiaj fatalnie z powodu tej daty,ale jakos jest ok,tyle,z emam imprez ena ktora wcale nei chce mi sie stroic nie chce dobrze wygladac,bo po co ? dla kogo?:( Przyjela bys swojego Janka gdyby chial wrocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie tak ale po jakims czasie... nie wiem czy czytalas moj topik i wiesz o jego problemach ze soba.. musialabym wiedziec ze sie zmienil i ze mu zalezy albo przynjamniej ze bedzie sie staral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×