Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

Gość Delicja82
ale z Jarkiem czy Filipem? Z Jarkiem bo on nie umial sie zdecydowac czy chce ZE MNA byc czy nie, nie wiedzial czy mnie naprawde kocha. Mial wtedy 18 lat wiec czul sie ograniczany w zwiazku. Kochalam go i najpierw chcialam by to ciagnal na sile ale czulam sie coraz gorzej, on tez i w koncu zerwal. A Filipowi powiedzialam prawde ze kocham innego i nie jestem w stanie byc z nim. Odszedl bez slowa i zero kontaktu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Zastanawiałam się czy takie osoby które kochają innego lub inną mówią przy rozstaniu o tym.Czy ukrywają.Wy rzeczywiście byliście bardzo młodzi.Zeszliście się po 4 latach czy tak?A po jakim czasie od rozstania Ty wiązałaś się z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala k.
a ja mam juz gdzies facetow! Drucki to swinia i zboczeniec! A wampirek to lekkoduch i kretacz! co mam teraz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
z pierwszym zwiazalam sie po 2 latach od rozstania z Jarkiem, bylam z nim pol roku. Potem,4 miesiace pozniej,zaczelam z Filipem ale po 2 mies. to sie skonczylo. A z Jarkiem spotkalismy sie po 4 latach ale dluuugo budowalismy nasza relacje zanim znow bylismy para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
A Filipowi też powiedziałaś że kochasz kogoś innego?Podobali Ci się, chciałaś z nimi być, czy to tylko żeby zapomnieć?A z Jarkiem jak długo byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teach26
delicja jak nanowo po 4 latach nawiazaliscie kontakt??i jak do siebie wrociliscie..piekna jest wasza historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
Jarek to ten z ktorym teraz jestem :) z Bartkiem bylam pol roku,nigdy mi sie nie podobal ale go lubilam. Filip mi sie podobal ale to za malo na milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala k.
a czytacie o Drucku? co za buc!Q! zboczuch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Delicja82 pytałam ile byliście z Jarkiem ze sobą przed rozstaniem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
ok 5 miesiecy :) a spotkalismy sie ponownie u kolegi na urodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala k.
co ja mam zrobic z Druckiem???pokochalam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Czyli krótko.A on mówił że cały czas Cię kochał, czy to uczucie narodziło się w nim od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
raczej od nowa choc jakas jego czesc ciagle w nim byla 5 miesiecy to rzeczywiscie krotki czas ale ja zdazylam go mocno pokochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figielowa
kurcze moj Drucki ssa sutki nowej lafiryndzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
Czy tu zawsze byli tacy wariaci i zboczence?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Przeznaczenie:) A czy jak tamci starali sie o Ciebie,to byłaś otwarta na te znajomości,czy raczej traktowałaś to niepoważnie?Było Ci to obojętne?Czy wydaje Ci,że facet starałby sie o dziewczynę,gdyby kochał kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
I czy przez 4lata wciąż miałaś nadzieję,że Jarek wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
ja naprawde chcialam sie zaangazowac tylko ze nie umialam. a z facetami to roznie bywa. Zwykle jednak staraja sie o te co je kochaja ale mam jednego kumpla ktory kocha swa pierwsza dziewczyne ale nie moze juz z nia byc bo ona ma narzeczonego wiec spotyka sie z innymi by zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
a z ta nadzieja to roznie bywalo... czasem mialam,czasem nie... jak rozstalam sie z Filipem to czulam ze wszystko skonczone, nie umiem nikogo pokochac a Jarek juz nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala k.
oglaszam ze wracam do Wampcia! :) Drucki niech sie wypcha! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figielowa
a ja zrywam z druckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Delicja82 życzę Ci wszystkiego najlepszego,piękna historia:) A on był z kimś po Waszym rozstaniu?Przepraszam że Cię tak zasypuję pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
spoko pytaj.:) on nie byl z nikim bo nie chcial byc w zwiazku. Lubil byc sam. Ja tez trzymam za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Ja poznałam kogoś ale obawiam się że on kocha swoją byłą dziewczynę.Starał się o mnie,zależało mu,a potem bardzo szybko odszedł.Dlatego myślę,że kocha byłą,bo to podobno była wielka miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
eh zobaczysz jak to jest.przykro mi jesli Ci sie nie udalo i nie uda z nim :( ale mysle ze tez spotkasz swego jedynego :) a wiesz czemu on sie rozstal ze swa byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Natia,ale oni rozstali się 3 lata temu.A teraz gdy przeczytałam historię Delicja82 to myślę,że może dlatego tak się to zakończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Delicja82 nie wiem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Wspominał ją dość często.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
no wlasnie czemu tak uwazasz? Czy ta Figielowa i kejna sa tu juz dlugo? ich posty sa oblesne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×