Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

Gość mam tak samo .......
:( przeczytalam caly Twoj topic ------ ja wchodzilam pare razy praktycznie identycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
aha...no to mozliwe :( ale nie jest to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frucinki
a ja mam wiecie co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo .......
a jak to przeczytalam to sie poplakalam 😭 "Kiedy nikogo nie będzie i pomyślisz, że nikomu nie zależy. Kiedy cały świat opowie się przeciwko Tobie i poczujesz się osamotniony. Ja będę obok Kiedy ten na kim najbardziej Ci zależy, nie będzie dbał o Ciebie. Kiedy ten, komu dasz swoje serce, rzuci Ci je w twarz. Ja będę obok Kiedy osoba, której zaufałeś zdradzi Cię. Kiedy ten, z którym dzielisz wszystkie myśli i tajemnice, nie będzie pamiętał nawet o Twoich urodzinach. Ja będę obok Kiedy wszystko, czego będziesz potrzebował, to ktoś, kto Cię wysłucha. Kiedy wszystko, czego będziesz potrzebował, to ktoś, kto otrze Twoje łzy. Ja będę obok Kiedy Twoje serce będzie tak bolało, że nie będziesz mógł nawet oddychać. Kiedy będziesz chciał już tylko położyć się i umrzeć. Ja będę obok Kiedy zaczniesz płakać słysząc smutną piosenkę. Kiedy łzy nie będą chciały przestać płynąć. Ja będę obok Więc widzisz, będę obok aż do końca. To jest obietnica, którą mogę Ci dać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Delicja82 teraz tak myślę,pod wpływem Twojej wypowiedzi.Wspominał i to tak miło,więc pewnie miłość do niej jeszcze się nie skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sie,ze nie rozumiecie tego powiedzenia.wydaje sie Wam,ze znaczy ono \"nie powinno sie wchodzic do tej samej rzeki dwa razy\" a tymczasem chodzi o to,ze jest to niemozliwe-bo w tym samym nawet miejscu,woda bedzie juz nowa... tak samo czlowiek-zmienia sie i po jakims czasie nie bedzie juz tym samym czlowiekiem.NIE DA SIE wejsc dwa razy do tej samej rzeki. takze Wasze opowiesci o bylych i powrotach nie maja nic wspolnego z tym przyslowiem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo .......
ja wchodzilam pare razy napisz mi koniecznie jak jest teraz u Ciebie?????? Cos sie zmienilo??? ja juz sama nie wiem czy miec nadzieje czy odpuscic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
mysle ze powinnas poczekac i zobaczyc..jesli tak jest jak myslisz to mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frucinki
on ssa sutki dziwki :( a moich nie chce co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Byliśmy ze sobą pół roku.Czy to możliwe,żeby cały czas myślał o niej,czy starał się o mnie a myślał o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizonda
blee tu sie robi niedobrze od tych lasek ;( mowie o tych zboczonych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
niestety mozliwe :( ale mysle ze on chcial dobrze i dla Ciebie i dla niego tylko mu nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frucinki
ide stad ;( fru frt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Ja wiem,że dziewczyna może tak kochać,mijają lata a ona wciąż wspomina,czy chłopak też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Jednocześnie mówiąc,że dobrze mu ze mną,że mu na mnie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvdde
hejkaa80 a kto zerwal on czy ona..i twojego bylego i jego ex mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala k.
a ja znow jestem z Wampirkiem! cvs a Ty jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Ta wielka miłość - ona zerwała. U nas on zerwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
aha, no to moze rzeczywiscie ja kocha dalej..ale nie wiem kazdy robi i czuje indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
Delicja82 a Ty mówiłaś tamtym chłopakom,że Ci na nich zależy,że dobrze Ci z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
mowilam ale teraz zaluje bo to nie bylo szczere...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emailbedzie widoczny
wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki.... jest mozliwy ale istnieja bardzo istotne przeciwwskazania,choc to trudne dla niektorych do przyjecia ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicja82
ale bardzo chcialam by to bylo szczere i staralam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaa80
A inni chłopcy-mężczyźni też się Tobą interesowali a ich odtrącałaś?U mnie było trochę inaczej,bo przecież to on mnie zdobywał,on sobie mnie wybrał.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora babolu gdzie ten mail :P ? Kolezanka wlasnie poszla, mamy prace :P :D Uffffff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema! jak minal dzien? mnie milo a teraz objadam sie czekolada :D ale byla tez nieprzyjemna sytuacja: wyslalam Jankowi smsa,tak co u niego slychac bo w koncu chcial bysmy byli znajomymi a on mi jeszcze nic nieodpisal (a raczej szybko odpisywal). Za to napisal do mnie jakis ktos z innego nr co u mnie slychac...i tu jest ciekawa sytuacja bo ten ktos pisze do mnie z roznych nr z Orange pare dni po zerwaniu z Jankiem! i ciagle pyta co robie co u mnie itp. dziwne to jakies...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy wyslalas ? Bo ja nic nie dostalam ! A no nic, praca jest, to taka kolezanka z ktora jak sie widuje to pekamy ze smiechu, obie nie nalezymy do poukladanych i normalnych. :D Posolilam jej dzis herbate, cholera bylam pewna ze to cukier, szkoda ze nie widzialas jej miny jak sprobowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku chciala dwie łyzeczki :D To ja dobra kolezanka, dwie czubate siup do kubka :D Hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra wyslij jeszcze raz tego maila, plisss. Mikunia moze Janek podchody robi z innego numeru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusi i cvs tez nie ma :) ale widze ze tu znow byly afery z ulala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×