Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

poqweur... hmm... nieprzyzwoite myśli... czyżby ktoś je w nocy i od rana nakręcał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfi...czarny auto bezowa skorka... cichutka muzyczka w srodku... chcialabym moc chociaz poobserwowac jak swoimi duzymi raczkami obejmujesz kierownice... plynnymi ruchami zmieniasz biegi... ;) dojrzala... niestety oliwki mi srednio pasują... :-o dla ciebie bedzie wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała - ja już się rozpustnie rozkojarzyłem... a jeśli przy okazji Ciebie... samochód ogólnie rzecz biorąc spory....jak nie tył to maska... no i ta łąka... i wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwki znienawidzilam w grecji...:-o jak to mowią... :) co za duzo to niezdrowo :) poza tym drzewka oliwne wydzielają dziwny zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio... nie możesz z wibracją usiedzieć w miejscu??? takie to ekscytujące??? nie będę się pytał czy leży na biurku... czy też włożyłaś go w ciasne, mało dostępne miejsce;):P mam nadzieję ze winogrona i ser to dobre smakowe zestawienie... a jesli nie próbowałaś to spróbuj...ręczę że się Tobie spodoba... Do tego dodałbym jeszcze krewetki smażone na ostro w czosnku...na chrupko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfi...wez przestan no....Twoje dlonie to raczej fascynuja poqweur092375 :P.....ale ja sie zaczynam rozczulac nad twoimi kubkami smakowymi.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfi schowalam go bo patrze caly czas na niego, czytam i sie rumienie ;) a tak nie moge wygladac :P ser plus winogrona probowalam... :) ale te krewetki... mniam :) skad wiesz ze ja lubie ostro?;) a czosnek to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny co ty gadasz :P jak sie we dwoje je taka kolacje to nic nie czuc... :) ale warunek jest taki ze i jedno i drugie je czosnek... inaczej bedzie jak piszesz \"nagle prysły zmysły\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur092375 widzę że czosnek lubisz więc tu jesteśmy zgodni... i lubisz \"na ostro\"...doprawione potrawy... ja też:) możesz zaufać moim kubkom smakowym... jak na razie nikt wśród znajomych nie skrytykował mojego gotowania także chyba jest na plus:) a co do kuszenia... czy ja kuszę... nęcę, prowokuję... może inaczej wyostrzam smak i zmysły... oraz chęci...:) zawsze łatwiej jest podjąć decyzję czy wsiąść za kółko...gdy zmysły nakręcone do granic możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze moi mili...z Wami to mógłbym i wieczność przegadać... a z poqweur092375 w szczególności... teraz oddalę się do pracy...trochę poarbajtować... zajrzę po południu... 👄 i 🌻 dla tej wyjątkowej...poqweur092375:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. ja lubie mocno doprawione potrawy... lubie wyraziste smaki :) mysle ze zaufam... Twoim kubkom smakowym... :) jasne... teraz wsiade za kolko i sie rozbije gdzies... taka zamyslona, rozmarzona, podniecona :P dojechalabym taka bidulka zmeczona... :) tak prosto z pracy... pozyczysz mi koszule? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszule... nie tylko koszulę... przygotuję gorąca aromatyczną kąpiel w olejkach eterycznych... kąpiel w wannie obstawionej mnóstwem małych podpłomyków... i do tego kieliszek zchłodzonego szampana...;) po tak długiej podrózy...wsazany jest relaks...wskazane jest maksymalne rozpieszczenie:) myślę że taką samą maksymę wyznajesz i Ty i gdy ja pojadę w drugą stronę...Ty również odpowiednio mnie ugościsz...abym poczuł się jak w niebie...:) OK już nie rozpraszam...ciao... uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×