Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

zabiorę Cię właśnie tam...;) OK no to do wieczorka...choć może uda się zajrzeć tutaj i przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie przeczytalam...myslalam, ze wroce do Was, ale mi sie zal zrobilo...i zamiat na lake z hmmmm....rozpustnym....?;) wracam z powrotem do papierzysk....tylko one mi pozostaly......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto najkrótsza i najpiękniejsza bajka jaką kiedykolwiek słyszałam : Była sobie raz młoda dziewczyna, która zapytała pewnego chłopca, czy chciałby ją poślubić. Chłopiec odpowiedział: Nie! dziewczyna żyła szczęśliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Często spotykała się z przyjaciółmi, spała z kim chciała, zarabiała na siebie i wydawała pieniądze na co chciała.... *KONIEC* Problem jest w tym, ze nikt nigdy w dzieciństwie nam nie opowiadał takich bajek. Za to wsadzili nas w gówno po uszy z tym cholernym księciem z bajki…;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mialem urwanie glowy w pracy wiec pokornie prosze o wybaczenie mojej nieobecnosci... dojrzala - dziekuje za wyrozumialosc.... mysle, ze jeszcze wybierzemy sie na te lake...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te lake można czytać tłumacząc z angielskiego na polski że... na jezioro:D coś w tym jest że starego marynarza ciągnie na wodę;) hihi i do tego aby w dalekich portach mieć schronienie;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D wrocilam z tego pieprzonego miasta normalnie zmeczona.. najbardziej mnie korki zmeczyly... za kierownicą jestem bardzo nerwowa... ;) Morfi jak w tej piosence... Zabiore cie wlasnie tam gdzie jutra slodki smak... he he podoba mi sie bajka :D szkoda ze ja jej nigdy nie slyszalam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny...przeciez wiem, ze miales urwanie glowy, ale....zaluj...bo dzis mialam taaaaaki dojrzaly i milutki nastroj....;) oj Morfi Morfi...co z Ciebie wyrosnie.....poprosze wiecej takich bajek....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poqweur...dokładnie tak... tak chciałbym Cię tam kiedyś zabrać... tylko czy dasz się porwać... Czytam że zmotoryzowana jesteś... znaczy się pani kierowniczka... chylę czoła... oddaję pokłony... szacunek dla kobiety - kierowcy i nie żartuję... są takie co jeżdżą o niebo lepiej niż niejeden facet:) ja jeszcze w pracy ...a po pracy idę na spotkanie... ale po 22 będę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała... to Ty byś tego rozpustnego pewnie wyciągnęła na manowce;) hehe;) Na łąkę ma się rozumieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfi nie bardzo rozumiem, co ma pranie, sprzątanie i gotowanie do szczęscia? ja to lubię nie przeszkadza mi to w spotykaniu się z przyjaciółmi, spaniu z kim chcę, zarabianiu i wydawaniu na co chcę :) Chyba nie byleś na kursie menaderskim,inaczej wiedziałbyś że nie każdy, kto na ciebie narobi jest twoim wrogiem nie każdy kto cię wyciągnie z gówna jest twoim przyjacielem. Jeśli siedzisz w gównie po uszy, to nie kłap dziobem, tylko siedź cicho.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfg443
Morfi to chyba mimo 35 latek nie dorosl, skoro uwaza odpowiedzialnosc, uczciwosc i szczerosc w zwiazku za "tkwienie w gownie po uszy" :O Za to w prawieniu cyber swinstewek jest dobry :P Chlopie, rozwiedz sie i nie rob krzywdy (chocby nieswiadomej) kobiecie, ktora znosi rozlake z toba i wychowuje dziecko, zgadzajac sie na twoja role "weekendowego tatusia":P STac by cie bylo na to? Jestes mezczyzna? Bo gdzies tam chwaliles sie, jaka to a ciebie "duza mecizna". No tak, jedno a drugie to wieeelka roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) dojarzała - Twój nastrój zazwyczaj jest bardzo dojrzały i milutki :P aż ciarki mnie przechodzą gdy pomyślę jaki on był wczoraj, skoro określiłaś go jako \'taaaaaki\' dojrzały i milutki hmmmmmmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :):) a dzis za to u mnie super sloneczko odrazu sie zyc chce :) tzn... nie do konca.. mi :) jestem jakas zmeczona :P jednym okiem spie a drugim cos tam widze ledwo ledwo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja się wyspałem... padłem po 20... i tak zostałem w łóżku do rana :) za to pogoda tu paaaskuuuudna.... trzeba się ratować kawą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dofcip na dzień dobry...zamiast słonka... może choć uśmiech pojawi się na twarzach:D Pewna aktorka opowiada koleżance o niedawnym obiedzie ze znanym reżyserem: - Pokazał mi scenariusz. Wiesz, główna rola jakby dla mnie stworzona. Potem poszliśmy do niego, żeby omówić zamysł filmu. I w trakcie rozmowy ten bydlak mówi mi, że widzi mnie w roli pokojówki, która na ekranie nie mówi ani słowa! - No i co? - pyta koleżanka. - No wiesz, roześmiałam mu się prosto w jajca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:), pije sobie 2 kawe....pracuje ciezko (staram sie przynajmniej)....i pogode mam paskudna...:( poqweur092375 no chyba wiem czym sie smaruje po kapieli...balsamem....:P rozpustny...witaj...a moj nastroj byl rzeczywiscie baaaaaaaardzo dojrzaly........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzala wybacz mi wczorajszy niezrozumialy i zawily moj tok rozumowania... zostawmy to bez komentarza.. prosze :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×