Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

minus smakowych jest taki ze niby ladnie pachną ale jakos nie chca sie wchlaniac dobrze i talkie lepkie są :-o nafajniejsze sa o delikatnych nutach zapachowych... albo naturalnych :) ja uwielbiam zwykly balsam do ciała z Nivea... i Dove z brokatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny....czyzbym Cie sciagnela....? jasminem....? poqweur092375 nie lubie sie czuc jak czekoladka...albo cynamon...albo migdal..... i dlatego te kwiatowe.....balsamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur092375 czyli użyjesz Dove z brokatem + duże męskie dłonie??? hmm... jedno już masz... drugie by się też znalazło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo moje ulubione.... :) trzeba kiedys takie wspolnymi silami rozpracowac :P ;) co do kwiatowych... jeden mam jakis cytrusowy.. jaki okropny... lezy i lezy i chyba go wywale.. albo wykorzystam do maseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała... Kadarka jest the best...:) oczywiście nie ujmując innym czerwonym winom... ale te pasuje do wszystkiego:) smakuje również wybornie samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie... do tego wybiorę najwspanialsze na tą okazję wino i przygotuję wspaniałą lekko strawną przystawkę, danie główne i deser.:) a smarowanie balsamem...hmm... przed, czy po... a może w trakcie???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie win.... ostatnimi czasy odkryłem mołdawskie... Czarny Doktor... polecam też b. oryginalne greckie Patras... oba oczywiście czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deser mozemy sobie odpuscic chyba ze przygotujesz go na sobie... ;) jak juz sie nasycimy... pojdziemy pod prysznic...a po kapieli balsamik ;) i tym sposobem jest wiele przyjemnosci rozlozonych w czasie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała... pociagiem nie przyjade... pozycze kombi... gdzies trzeba zmiescic te skrzynki ;) he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur...to może i ja kombiakiem przyjadę...zabiorę ze sobą kilka różnych butelek wina i będziemy eksperymentować, nie tylko w smakach, ale i w sposobach picia wina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny....w nocy ten zapach mialam na sobie...ale Ty zdaje sie spales.....:) poqweur092375 ....jasne kombi jak najbardziej pozadane, i wiesz mam duuuuze kieliszki do wina...zawsze mozemy wypic TYLKO jedna lampke....:D:D:D Morfi.....czyzbys tez mial ochote na wino z nami...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała... a czemu jasne?:) ja lubie czarne samochody i czerwone :P mialam kiedys bialy samochod.. matko :-o mylam go chyba co drugi dzien ;) lubie duze kieliszki :) z takich najlepiej smakuje :D no od biedy kupi sie w monopolowym plastikowe kubeczki hehe :D Morfi ... podoba mi sie propozycja... ;) ale kusi mnie jeszcze jedno... ze ten samochod taaaaki duzy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała...a dlaczego nie... wino najlepiej smakuje w dobrym towarzystwie:) ja jeszcze oprócz zapachu jaśminu myślałem o zapachu migdałów... oczywiście zapach tego balsamu do ciała... są pewnie też nuty owocowe jak brzoskwinia, czy winogron... ale nie mi się wypowiadać... ja nie stosuję (ale chętnie wysmaruję).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa.... może jeszcze ja swoje kombi podstawię... kładąc tylną kanapę uzyskuje się całkiem sporo miejsca...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur092375 \"jasne\" napisalam w kontekscie \"oczywiscie\" a nie koloru....a co do bialych samochodow masz racje...tez to przerabialam...teraz jezdze srebrnym...fantastyczny kolor...nic nie widac....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur.... i do tego w Twoim ulubionym czarnym kolorze z beżową skórą w środku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×