Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

rozpustny....radzimy sobie tak doskonale w naszym jezyku, ze nie musimy uzywac jezyka, w ktorym oboje nie jestesmy pewni....bo ja chce byc pewna slow, ktore mowie do Ciebie.... znikam teraz i wiesz....moja stopka jest caly czas taka sama...a Ty swoja tez napisales slicznie....... do zobaczenia wkrotce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała - to moje chwilowe zafascynowanie włoskim wyniknęło z niechwilowego zafascynowania Twoją osobą... a że te zwroty przy okazji wyrażały stan moich myśli w danej chwili.... stopkę pozostawiam.... bo jest jak najbardziej aktualna... do zobaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXX
wy pewnie wszyscy to same paszkwile jestescie... dajcie swoje foty... na kafe szukacie kochankow bo jestescie pasztety :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm...milo....:) a wlasnie...czujesz sie jak pasztet....?:) bo jakby co to ja moge byc przyprawiona zielonym pieprzem i odrobina chili...tak na ostro....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i owszem jestem pasztetem :D oglaszam to wszem i wobec :) ja jestem... pasztetem z czosnkiem... :) najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny....poqweur...prosze o 10 min...kawe sobie zrobie i lampke wina naleje....tylko hmmmm....ostrzegam...wstecz przeczytam.....:P rozpustny....zastanawiam sie czy powinienes miec w niku \"reserved\"....?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich podlądać nie mam zamiaru...a i podglądanym nie chcę być... dojrzała - pójdź w me ramiona, a reszta niech zazdrości, palce gryząc do kości... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
gume zaloz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×