Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

wlasną piersią?:) podobami sie ;) a moge pozniej popatrzec na ta dzielną klate?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic złego na myśli :P a z pewnością nie wyrażam swoich opinii na temat ludzi, których nie znam... toteż napisałam co pojawiło sie w mojej głowie po przeczytaniu kilku anonsów na czaterii :x ale to z goła inny temat ;) lagi buźka równa istotka z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeep
lagi - fajnie zes wstepnie zainteresowana. Tylko ze ja tez wredny jestem ... :) Zlosliwy, bezczelny, leniwy, wybuchowy, pyskaty, cyniczny ... jako zem leniwy kontynuowac mi sie nie chce - a jest tego duzo wiecej ... Wszystkie sympatyczne kochanki rzucaja mnie w tydzien .... najlepsza wytrzymala 3 miesiace ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to odpadasz :P ja nie lubie leniwych facetow :D moj musi byc jak 4 zywioly w jednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeep
zolzowata trzydziecha - równa istotka ? Brrr - to nie dla mnie :) Tak jak myslalem - kobieca kokieteria z ta wrednoscia ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeep
lagi - leniwy jestem ewidentnie ... Zwlaszcza ostatnio ... Nic mi sie nie chce - nawet kobiety w realu poderwac .... wole rozmyslac o swoich bylych .... czyzby wiosenno/letnia depresja ? Czyli odpadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to no widzisz... kolejny argumnt... wiosna zawsze budzi we mnie zycie, radosc, zadnej deprechy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustny tez sie nie odzywa... moze sie razem urwali na polanke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeep
dojrzala i milutka - czasem to co znajdujemy daleko lezy od tego czego szukalismy... Poza tym kazda nawet najwredniejsza zenska istota ma w srodku wiele ciepla :) Czymze wiec ryzykuje ? W najgorszym razie zostane zamkniety w ciemnej komorce i bede przez ta wredote seksualnie wykorzystywany ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfeusz zachecasz do odwiedzin?;) napewno byloby nam gorąco... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrescie a tak sie stesknilem:D:D:D milo ci ewidziec znowu.gdzie sie podziewalas kobietko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×