Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania 2127

Szczepionka GYNATREN - czy skuteczna na grzybicę pochwy?

Polecane posty

Gość treblinka
Witam, Mam do odsprzedania 2 szt. szczepionki GYNATREN, sprowadzonej z Niemiec. Szczepionka została przewieziona w lodówce i obecnie również jest przechowywana w lodówce. Termin ważności - do czerwca 2013r.kdarowska@gmai l.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczepionkaaa
Witam,doszczepiłam się kilka dni temu po roku (czwarta dawka) i zostały mi 2 ampułki w opakowaniu.Szczepionka była transportowana z Niemiec w lodówce podłączonej do prądu w temperaturze 2-4*C a teraz jest w domu w lodówce w takiej samej temperaturze,skrupulatnie pilnowana z termometrem obok.Termin ważności to 06.2014r. Proszę o kontakt zainteresowane dziewczyny na nr gg 7613086.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannadark83
Witam, mogę odsprzedać opakowanie szczepionki Gynatren przywiozłam z Niemiec w lodówce. gg25192276 email : joannalubienicka 24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania opakowanie szczepionki gynatren - przywieziona została z niemiec w lodówce w razie pytań proszę o mail monika-kacprzak@wp.pl lub pod nr tel 691-959-966 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bargacmar
Mam dwie ampułki do odstąpienia, zainteresowanych proszę o maila: barbaramarcinkowska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam szczepionki w okolicach Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie ampułki Gynatren do odstąpienia, kont. barbaramarcinkowska@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś odstąpić Gynatren z gdańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię dwie ampułki szczepionki gynatren. Szczepionka przewieziona i obecnie przechowywana w lodówce. Termin ważności - 02.2015. Polecam! E-mail:longina82@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osób które się zaszczepiły tą szczepionką. Możecie powiedzieć o niej coś więcej? Od roku choruję przewlekle na infekcje (w ogóle 7 lat). Wykańcza mnie zwykły fecalis niestety nie do wyeliminowywania bo to naturalna bakteria przewodu pokarmowego i dostaje się przez ściankę łączącą jelito z pochwą. Mi się już żyć nie chce bo nic mi nie pomaga nawet na chwilę. Słyszałam, że ta szczepionka jest dobra, ale, że trzeba ją przyjmować jak się jest zdrowym (tzn. nie ma infekcji). Czy to prawda? Czy można ją jednak przyjąć chorując? Pomóżcie, już nie wiem co mam robić a tak się żyć dłużej nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeżeli chodzi o szczepionkę Gynatren, to potrzebna jest recepta polskiego ginekologa wypisana na stawkę 100% i do tego wypełnione przez tego lekarza zapotrzebowanie na sprowadzenie leku z zagranicy (wzór formularza na stronie Ministerstwa Zdrowia). Następnie wystarczy udać się do polskiej pierwszej lepszej apteki i poczekać ok 3 tygodni na sprowadzenie szczepionki z Niemiec. Koszt 1 opakowania szczepionki (3 ampułki brane co 2 tygodnie) to ok 200-300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania gynatren (1 opakowanie-3 ampułki)-termin ważności - 02.2017 - poczta015@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODSPRZEDAM GYNATREN Lekarz ginekolog zapisał mi Gynatren. Podobno to bardzo dobra szczepionka, która w stu procentach chroni przed nawrotem grzybicy. Trzeba ją powtarzać raz na rok. W Polsce jest niedostępna dlatego sprowadziłam ją z Niemiec. Niestety okazało się, że nie powinnam jej przyjmować ze względu na swój stan zdrowia (choroba reumatyczna). Dlatego chętnie odsprzedam całą serię (5 opakowań) jeżeli któraś z Pań potrzebuje. Szczepionka przez cały czas była i jest w lodówce, także w transporcie. Proszę o kontakt na adres mailowy learn.english.with.eva@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODSPRZEDAM GYNATREN Lekarz ginekolog zapisał mi Gynatren. Podobno to bardzo dobra szczepionka, która w stu procentach chroni przed nawrotem grzybicy. Trzeba ją powtarzać raz na rok. W Polsce jest niedostępna dlatego sprowadziłam ją z Niemiec. Niestety okazało się, że nie powinnam jej przyjmować ze względu na swój stan zdrowia (choroba reumatyczna). Dlatego chętnie odsprzedam całą serię (5 opakowań) jeżeli któraś z Pań potrzebuje. Szczepionka była przywieziona w lodówce. Proszę o kontakt na adres mailowy learn.english.with.eva@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA...HA....HA !!!! kogo chcesz tu nabrac,przeciez to swinstwo powoduje powazne zmiany neurologiczne,jest wycofane !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam lek GYNATREN (3 ampułki) sprowadzony z Niemiec, zainteresowanych zakupem proszę o kontakt e-mail paula19870119@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie kupujcie tego w necie!!! btw to nie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilne
Witam serdecznie,bardzo pilne i bardzo proszę o pomoc a mianowicie potrzebuje Gynaternu. Nie mam zielonego pojęcia jak go zdobyć z tych Niemiec więc z chęcią odkupie bądź bardzo proszę o pomoc ..czy sama muszę jechać do Niemiec? Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje mój mail czikka7@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam szczepionke
W sobotę mama przywiezie mi w lodówce z Niemiec Gynatren ponieważ muszę doszczepic się po roku,kupiła ją wczoraj,warunki przechowywania beda wzorowe a w transporcie specjalnie po to lodówka podłączona do prądu 2-6°C.Odbiór oczywiście tylko osobisty Wrocław i okolice. Kontakt mailowy: edytka155@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie ampułki gynatrenu, przywiezionego z Niemiec w lodowce do przewożenia leków. Zostały mi z opakowania, ponieważ musiałam doszczepic się po roku 1 AMP (a w opakowaniu są trzy). Proszę o kontakt na mail: gynatren@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżeli ktoś teraz szuka Gynatrenu to od 2 tygodni wznowiono produkcję i jest dostępny w aptekach w Niemczech !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×