Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

..tak, morszczyn do kąpieli...uniwersalny czyli można spożywać łyżeczkę skrzypu miksuję razem z innymi składnikami dr poleca tez herbatki ze skrzypu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoeM
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoeM
Aaaa:) A ten morszczyn to wcześniej zagotować w wodzie czy taki suchy ma być!? Bo on ma takie dość twarde kawałeczki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morszczyn zalej wrzątkiem,przykryj, po pół godz, może wcześniej zmięknie wylej na małe sitko i masz wiórki do zmiksowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoeM
Dziękuję Ci za odpowiedz! Wygląda na to, że nikogo więcej tu nie ma:( szkoda bo dieta jest rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe...jak widzisz, zainteresowanych brak... czasem tu zaglądam... Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1111
ja tez was czytam regularnie i zastanawiam sie tak dokladnie o co chodzi w tej diecie oprocz tych koktajli , spozywajac tylko te skladniki ktore doktor wskazal ze nie moze ich zabraknac w tej diecie ,i czy chodzi miedzy innymi o to aby nie laczyc weglowodanow z bialkami ?bo tak mi sie wydaje ,napiszcie prosze .co do morszczynu to wlasnie zapazylam i tak smierdzi ze nie wiem czy dam rade to wypic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1111
vanili moze ty pomozesz i doradzisz bo chyba najbardzij doswiadczona jestes i najdluze z ta dieta czy mozna naprawde schudnac i co najlepiej jesc na tej diecie bedac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1111
a mam jeszcze do was takie pytanko czy melasa trzcinowa to ten cukier trzcinowy ?czy na opakowaniu musi pisac melasa trzcinowa? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc kupiłam w zielarskim, słoik podobny do tego z miodem, tylko ciemna napis - syrop trzcinowy melasa cukier to coś zupełnie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jeść? 2x koktajl obiad+2 posiłki z listy strukturalnej ....................................... na mnie najlepiej działa weekendowa lub 2 koktajle+jogurt.....od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martia 1
pij mleko będziesz kaleką! gorsze cytrusy niż od kawy fusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1111
vanili dzieki bardzo za odpowiedz jak by nie ty pewnie kupilabym ten cukier trzcinowy, a ten morszczyn ochyda ale dam rade w koktailu az tak bardzo go nie czuc.ja mam z czego schudnac to moze pojdzie mi szybciej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P też mi nie smakuje ten morszczyn i robię czasem bez niego... a jak nie namoczę, to zgrzyta w zębach jak piach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*do kotajlu możesz dodać zioła np oregano, zabije ten smak *cukier potrzebny zauważyłaś pewnie, że dieta eliminuje cukier, słodycze...jednak organizm potrzebuje do funkcjonowania, więc czerpie z melasy, bananów i innych owoców zapomniałam kupić mleko sojowe! więc będzie koktajl na jogurcie....często zamiast mleka daję jogurt lub gęsty kefir, zwłaszcza z bananem....jest gęściejszy i nie chce się jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merryy
:P działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ap_ple
Witajcie! przeczytalam prawie caly wasz topik. Wczoraj tez cos czytalam na temat tej diety i bardzo mi sie spodobalo :) Mam zamiar zaczac po swietach. Zobacze czy da sie odrzywiac w ten sposob mnie i mojego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka, mokrego śmigusa-dyngusa oraz wiosennego nastroju w gronie rodziny i przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze9
Cześć Dziewczyny, No ja też od jutra, a w zasadzie od dziś staję w szranki z dietą weekendową ....w końcu swięta, święta i po świętach a mi wskoczył chyba ponad kilogram, a już od dawna się staram odchudzić....zresztą pewnie jak większość po Wielkanocy;) Mam takie małe do Was pytanko, czy macie może menu-jadłospis do diety strukturalnej 800 kalorii, którym mogłybyście podzielić się ze mną...była bym niezmiernie wdzięczna..:) Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Dietę rozpoczyna się w PIĄTEK, ale można również zaplanować w inne dni.... 15.00 Normalny ostatni posiłek , najlepiej w tym dniu zrezygnować z mięsa. Dużo pić min. 1,5 l wody i zielonej herbaty. 18.30 Zmiksować: 200 ml jogurtu lub kefiru 1,5-2% tł małego banana 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych SOBOTA 8.00 Zmiksować: 250 ml mleka sojowego (słodzone cukrem trzcinowym 43 kcal na100ml) 200g truskawek (zamiennie wiśnie, maliny, porzeczki cz. , jagody) 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 11.30 Zmiksować: 250 ml soku pomarańczowego 4 szt. moreli suszonych, 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 15.00 Zmiksować: 300 ml soku pomidorowego 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g) 1 łyżka siemienia lnianego 1 mały ząbek czosnku 1/2 łyżeczki morszczynu 18.30 Zmiksować: 250ml mleka sojowego 6 szt. moreli suszonych 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych NIEDZIELA 8.00 Zmiksować: 250 ml mleka sojowego (słodzone cukrem trzcinowym 43 kcal na100ml) 200g truskawek (zamiennie wiśnie, maliny, porzeczki cz. , jagody) 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 11.30 Zmiksować: 250 ml soku pomarańczowego 4 szt. moreli suszonych, 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 15.00 Zmiksować: 300 ml soku pomidorowego 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g) 1 łyżka siemienia lnianego 1 mały ząbek czosnku 1/2 łyżeczki morszczynu 18.30 zmiksować: 250 ml mleka sojowego małego banana 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice777
czy ktoś wie, gdzie we wroclawiu mozna kupic morszczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze9
Dziękus Vanilii za menu...tylko mi chodziło o dietke strukturalną, która trwa 2 tygodnie....ale i tak dziękuję za weekendówkę:) Morszczyn można kupić albo w aptece (ja tak zrobiłam) albo w zielarskim sklepie...powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice777
dzięki :) wobec tego będę pytać... pytalam w jednej aptece i pani była bardzo zdziwiona... ale popróbuję... a wiecie może jeszcze jak poznac, że awokado jest dobre, bo kupiłam i chyba trochę już strae jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica89
A powiedzcie gdzie kupiłyście skrzyp? W jakiej to ma być postaci? Herbata-skrzyp to niekoniecznie to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×