Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość skarpetka22
..dziewczyny , odpuściłyście? u mnie znów 2 kg mniej czekam na słoneczko! tylko śnieg za oknem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula ula ula
Witajcie. :classic_cool:szukam skutecznej diety. Chętnie dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mała
Cześć wszystkim Od jutra zaczynam strykturalną 800 kcal ,mam gotowy jadłospis na 2 tygodnie i nadzieję że w końcu dam rade coś z sobą zrobić ,cierpie na chroniczny brak motywacji i to mój największy problem . Jestem wspaniałym teoretykiem dietetycznym ,rad mogę udzielać każdemu ,ale samej trudno wytrwać .Może ktoś zacznie ze mna? w grupie raźniej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mi___
Nie wiem dokladnie jak jest z dieta strukturalna, ale jesli ktos nie chudnie, to moze dostarcza za malo bialka. Starajcie sie dostarczyc prawidlowa ilosc bialka dziennie, W necie sa kalkulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula ula ula
na 800 kcal powinnaś chudnąć to weekndowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
mam pytanie czy mogę używać mleko sojowe, czekoladowe do koktajlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
wyszedł smaczny z czekoladowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chętnie się dołącze do odchudzania z koktailami. "Nie mała" jak Ci idzie na 800 kcal jak możesz to napisz jak wygląda dzieńTwojej diety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
Pozdrawiam...i.. się męczę....P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
ojj marnie/// atu ciepło i czas na mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
ojj marnie/// atu ciepło i czas na mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
:P:O :P:O dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
waga w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
koktajle są...mdłe ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
waga spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
nie ma nikogo? chętnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
dobra ta dieta dużo schudłam szkoda walczę w pojedynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
marianna pe *** to skarpeta która nic nie chudnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe***
ty denny podszywie wypad stąd blokujesz mi nik i nie łaź za mną po forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe***
No i mam 2 kg wiecej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhdy343
Ja sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą. Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe ***
mam 2 kg mniej niestety, tu podszyw pisze nie będę tu więcej zaglądać nie gadam z trolami jestem za granicą i nie interesuje mnie bzdurna kafeteria więc nie czytajcie bzdur podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lecytyne i karnitynę, oraz naturalne wytwarzanie somatotropiny. ograniczenie weglowodanow i tłuszczy. 2 treningi dziennie. trening tak aby się dało podczas niego w miarę swobodnie rozmawiać, a więc nie przeforsowujący. Ruch, ciągle ruch, nie statyczne ćwiczenia silowe. To musi być trening tlenowy. Trening aerobowy. jakie tentno maxymalne? wzór: (220 - wiek) x 0,85% - gorna granica przedziału tętna (220 - wiek) x 0,55 - dolna granica przedziału tętna przykład dla 40 lat: (220 - 40) x 0,85 = 153 uderzenia serca na minutę (gorna granica) (220 - 40) x 0,55 = 99 u. s./min. (dolna granica). W takim tępie należy prowadzić optymalny trening aerobowy. Mozliwośc prowadzenia swobodnej konwersacji podczas treningu bez zadyszki i konieczności przerwania rozmowy dla nabrania oddechu zapewnia optymalny trening. Bieg (tepo 11 km/h) - 465 cal/1/2 h pływanie (około 50 m/min.) - 325 cal/ 1/2h rower (ok. 15 km/h ) - 350 cal / 1/2h bieg w miejscu - 380 cal..... skakanka - 420 cal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lecytyne i karnitynę, oraz naturalne wytwarzanie somatotropiny. ograniczenie weglowodanow i tłuszczy. 2 treningi dziennie. trening tak aby się dało podczas niego w miarę swobodnie rozmawiać, a więc nie przeforsowujący. Ruch, ciągle ruch, nie statyczne ćwiczenia silowe. To musi być trening tlenowy. Trening aerobowy. jakie tentno maxymalne? wzór: (220 - wiek) x 0,85% - gorna granica przedziału tętna (220 - wiek) x 0,55 - dolna granica przedziału tętna przykład dla 40 lat: (220 - 40) x 0,85 = 153 uderzenia serca na minutę (gorna granica) (220 - 40) x 0,55 = 99 u. s./min. (dolna granica). W takim tępie należy prowadzić optymalny trening aerobowy. Mozliwośc prowadzenia swobodnej konwersacji podczas treningu bez zadyszki i konieczności przerwania rozmowy dla nabrania oddechu zapewnia optymalny trening. Bieg (tepo 11 km/h) - 465 cal/1/2 h pływanie (około 50 m/min.) - 325 cal/ 1/2h rower (ok. 15 km/h ) - 350 cal / 1/2h bieg w miejscu - 380 cal..... skakanka - 420 cal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lecytyne i karnitynę, oraz naturalne wytwarzanie somatotropiny. ograniczenie weglowodanow i tłuszczy. 2 treningi dziennie. trening tak aby się dało podczas niego w miarę swobodnie rozmawiać, a więc nie przeforsowujący. Ruch, ciągle ruch, nie statyczne ćwiczenia silowe. To musi być trening tlenowy. Trening aerobowy. jakie tentno maxymalne? wzór: (220 - wiek) x 0,85% - gorna granica przedziału tętna (220 - wiek) x 0,55 - dolna granica przedziału tętna przykład dla 40 lat: (220 - 40) x 0,85 = 153 uderzenia serca na minutę (gorna granica) (220 - 40) x 0,55 = 99 u. s./min. (dolna granica). W takim tępie należy prowadzić optymalny trening aerobowy. Mozliwośc prowadzenia swobodnej konwersacji podczas treningu bez zadyszki i konieczności przerwania rozmowy dla nabrania oddechu zapewnia optymalny trening. Bieg (tepo 11 km/h) - 465 cal/1/2 h pływanie (około 50 m/min.) - 325 cal/ 1/2h rower (ok. 15 km/h ) - 350 cal / 1/2h bieg w miejscu - 380 cal..... skakanka - 420 cal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srety bzdety srety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×