Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość skarpetka22
z kluseczkami, to oczywiście zupa grzybowa nie mój koktajl:D koktajl był z bananem ale jestem zmęczona i zakręcona! a..jeszcze przeleciałam CH, zakupiłam parę ciuszków sportowych, koszulki termoaktywne - naprawdę się nie pocą, polecam...przynajmniej moje jak zobaczyłam wczoraj złotego medalistę z logo , które mam na koszulkach byłam w siódmym niebie, że akurat to kupiłam, bo była promocja, a dziś pewnie są drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 199kostka
Witajcie, ja zaczęłam kilka dni temu. na starcie 78 kg po tygodniu 74 :) Stosuje koktajle, wrzucam to co znajde na swojego bloga (strukturalnie.blogspot.pl)- może nie jest profesjonalny ale staram się tam zamieszczać swoje spostrzeżenia. Jeżeli ktoś miałby jakieś uwagi co do przepisów na koktajle tam zawarte to zawsze się przyda :D postaram się tu zaglądać częściej. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
199kostka Witaj, niestety blog nie działa:( Jak Wam idzie?Jak po weekendzie, u mnie jak zwykle. Od dziś znowu weekendówka żeby wrócić do swojej wagi i wody się pozbyć, a potem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
Huraganko u mnie b/z jeszcze załapałam infekcję otworzyłam w nocy okno...przyszedł mróz ale dobrze się wyspałam i..skutki .. jutro może pojadę na basen dietę trzymam ale..jakoś pora roku i temperatury eee..nic mi się nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 199kostka
skarpetka22 polecam własnej roboty syrop cebulowy. w słoik pokroić cebule w wiórki (2-3 większe sztuki) i zasypać łyżką cukru i na grzejnik -po godzinie już jest syrop lub pozostawić w temp pokojowej na noc. Moja córka 5letnia mówi że ten syrop jest najsmaczniejszy ze wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od tygodnia ćwicze 2 razy dziennie po 20 minut na orbitreku i kręce hula hop 20 minut dziennie i przytyłam 1,5 kg :( ŻYCIE JEST OKRUTNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
ten syrop kiedyś robiłam niestety, dostałam boleści..wątroba nie tolerowała kuruję się mlekiem, miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Cześć, syrop cebulowy to moja mama też nam zawsze wmuszała, a teraz mojego syna tym terroryzuje :D Ale jest naprawdę skuteczny tylko ona cebulę łyżką miodu zalewa, z buraczka też robiła, albo mleko z czosnkiem i majerankiem i miodem to jest mój ulubiony lek. Aniu to mięśnie nie martw się, zmierz obwody na pewno okaże się że Ci coś spadło, albo zacznie spadać po miesiącu lub nawet dłużej, bo też u niektórych dziewczyn tak bywało. Ja dziś weekendówka czekam do 8 na koktajl truskawkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Aha Aniu myślę, że lepiej zrobić jeden godzinny trening na orbim lub ile dasz radę, ale jak najdłużej, bo jeśli chcesz schudnąć to dopiero po 20 minutach treningu aerobowego zaczyna się spalać tłuszcz i może tu jest przyczyna kilogramów na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
.....Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 199kostka
ja od ponad tygodnia stosuję koktajle po weekendówce też jestem. Do tego stosuje też ocet jabłkowy. Bez uczucia głodu i napadów żarłoczności (koktajle naprade są super) od początku spadło mi już 4kg, ważyłam się w niedzielę. Teraz mam taki tydzień, że będę"nabierać wody" więc nie staje na wagę :D Oczywiście staram się ćwiczyć około 50-60 miinut dziennie (poza weekendem z braku czasu niestety). Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 199kostka
ah... i jeszcze pozwolę sobie dodać link do tematu, który założyłam na vitalia.pl. Jeżeli kogoś to "razi" to sorry :) http://vitalia.pl/forum15,812220,0_Dieta-strukturalna.html Pewnie większość już odwiedziła forum strukturalne, ale dla początkujących może się przyda http://www.strukturalne.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
takie macie sukcesy że się zmobilizowałam i pojechałam na basen może mi katar ..przepłukało..:P u mnie cudo wiosna! 🌼 ostatni dzwonek! z odchudzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
HEJ CO U WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
hej,ja za chwilke ostatni koktajl z weekendowki jutro napisze wage mam nadzieje,ze bedzie bliska 57,7 zobaczymy a co dalej...hmm w sobote impreza urodzinowa w niedz obiad z rodzinka w restauracji we wt tesciowie na kolacji na ur i kiedy ja mam schudnac??? ah a potem swieta majowka itd wkurza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
hURAGANKO, podziwiam! ciągłe imprezy kupiłam mleko sojowe czekoladowe i waniliowe smaczne ale wiem,że nie wyleję..wypiję..a wiadomo kalorie..to tak na spróbowanie.. jak zobaczyłam jego skład i kalorie normalnie zbladłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
ja juz nie mam zamiaru kupowac sojowego nie smakuje mi wypije to w proszku co mam i koniec ja bym chciala choc przez 7dni siedziec w domu wtedy bym jakad diete zrobila i cwiczyla a tak to te imprezy mnie zawsze z toru wybijaja co schudne to nadrobie i w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Hej Hej:) I tak jak się spodziewałam waga wróciła do normy 57,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
zaliczyłam basen ogranicze owoce prawdopodobnie to one ...są przyczyną zastoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
dziewczyny przepadły... 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dobrze sie czuje na tej diecie ale ja rowniez doszlam do wniosku ze ogranicze koktajle z owocow i ugotowalam sobie 2 op. mieszanki warzywnej dodalam sok pomidorowy i fete , samkuje ok. i ma mniej kalorii. sprawdze ta opcje a z owocow to tak jeden dziennie lub co drugi dzien pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
Pozdrawiam z MADERY deszczowej Madery,,, mialo byc cudnie, a jest jak zwykle.. zamiast kapieli i trekingu wielkie obzarstwo degustacje! i ulewy! siedzenie w hotelu.. pozdrawiam.. i kijowa klawiatura hotelowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
Pozdrawiam z MADERY deszczowej Madery,,, mialo byc cudnie, a jest jak zwykle.. zamiast kapieli i trekingu wielkie obzarstwo degustacje! i ulewy! siedzenie w hotelu.. pozdrawiam.. i kijowa klawiatura hotelowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahhahahahhh
Odbiło ci? Madera w MARCU??? W marcu ciepło i słonecznie to jest na Kanarach, na Maderze od maja. Za głupotę kara - gnicie w hotelu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
jest i slonce cieplo a deszcz okresowo i miejscowo cudowne widoki chodze po lewadach Sao Laurenco Funchal..ogrody spale , co zjem i wypij pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
na Kanarach juz bylam tu pierwszy raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
1 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
:O :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
Pozdrawiam. Co słychać? kilogramów ubywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×