Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Użytkownik

Kosmetyki Oriflame

Polecane posty

Gość Konsultant Oriflame Brojce
Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy. Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce Daję możliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania ładnej sumki ;) więcej na FB Oriflame to trzy opcje sprzedaży a nie tylko chodzenie po domach. Zbierasz punkty na Orlenie? Zbieraj i za kosmetyki i wymieniaj na nagrody. Kosmetyki Cię uczulają? W rossmanie nie oddasz kosmetyku opróżnionego do 30% 4 dni w tygodniu poświęć na szkolenie razem z nami. Napisz do mnie na Konsultant Oriflame Brojce na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantlą filmy kosmetycznej Oriflame, z czystym sumieniem polecam te kosmetyki, które są dostosowane do Pań w każdym wieku i o każdym rodzaju skóry. Jeżeli chciałabys zamówić kosmetyki z najnowszego katalogu bądź zostać konsultantką (bez żadnych umów) i kupić kosmetyki -20% napisz do mnie :) z przyjemnością Ci w tym pomoge i wyjaśnię wszytko :) moj nr telefonu: 666 289 096 E-mail sa.nd.ra@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, od roku jestem konsultantką firmy Oriflame, z przyjemnością przyjmę zamówienia do nowego katalogu (wysyłam katalog na maila ;P) oraz pomogę nowym konsultantką wystartować. W tej pracy NIE MA OGRANICZEŃ WIEKOWYCH, ja zaczynałam mając 15 lat i uważam ze jest to idealna praca dla osób uczących się :P Zostanie konsultantką do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne, nie trzeba nic zamawiać a zawsze się ma zniżkę 20% :) Moj nr telefony 666 289 096 (proszę o SMSy bo nie zawsze mogę odebrać) e-mail FirmaOriflame@interia.pl Serdecznie zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zapraszam was do nowej branży. Jesteście konsultatkami w Avon, to pewnie wiecie że jest was od groma i ciut ciut. Taka prawda, ale to nic. W końcu są inne rynki, które dopiero się rozwijają, więc na co czekać. Zapraszam do kontaktu na fb @claresabydgoszcz lub https://web.facebook.com/claresabydgoszcz/ nie musisz rezygnować z bycia konsultantką avon. -Jeśli wiesz co to są lakiery Hybrydowe, to ta oferta jest właśnie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz wejść do firmy Oriflame tak jak ja,daj znać pod adres praca.oriflame09@wp.pl a pomogę Ci to zrobić ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej☺ uczestniczę w projekcie biznesowym "Tylko dla kobiet". Szukam kobiet, które potrzebują dodatkowych pieniędzy, lubią wyzwania, są gotowe na swój osobisty rozwój i chcą się przy tym wszystkim dobrze bawić. Pracę możesz połączyć z macierzyństwem, pracą lub studiami i z tym co robisz na co dzień. Pracujemy on -line i off-line. Jeżeli jesteś zainteresowana szczegółami napisz. Projekt jest współfinansowany przez markę Oriflame (nie chodzi o pracę konsultanta). Mój email: wdgdm.sp@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie miałam jeszcze możliwości testowania produktów Oriflame, ale już od wiele koleżanek i znajomych słyszałam ze preferują markę Avon lub Mary Kay. Nie znam się szczególnie na produktach kosmetycznych, lecz mogę z własnych doświadczeń polecić produkty pielęgnacyjne Mary Kay. Szczególnie Peeling mikrodermabrazja mi się spodobał. Co do kosmetyków lub inny kremów tej marki nic nie mogę dodać, bo nie używałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś kojarzyłam pracę w Oriflame z katalogiem i kosmetykami ale koleżanka pokazała mi że firma ma też opcję biznesową, w której są o wiele większe możliwości :) Można zarabiać fajne pieniądze, są premie, nagrody, wycieczki :)Jest możliwość fajnego rozwoju i awansu m.in. na Menadżera. Wszystko zależy od zaangażowania. Jestem w zespole, który rozwija się najszybciej w Polsce, więc mamy własny system pracy i szkoleń!! Rozumiem , że masz obawy bo sama nie wiedziałam na czym to wszystko polega. Jednak polecam tylko posłuchać prezentacji. 3 opcje nie zobowiązują Cię do niczego. A nawet jak nie potrzebujesz zarabiać pokaże Ci jak mieć zniżki i prezenty za darmo, oraz rabat 20% zawsze! :) Kontakt: marzena.bracichowicz24@gmail.com FB: https://www.facebook.com/marzena.bracichowicz.7 Chcesz dowiedzieć się dokładnie, jak budować biznes w domu pisz do mnie. Nie gryzę :) Bardzo chętnie pomogę na każdym kroku rozwoju w Twoim biznesie. Ja szukałam alternatywy, jeśli szukasz i Ty - działaj. Odezwij się do mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21324321MaGdA213124
zapraszam do rejestracji baardzo fajne jakościowo produkty w dobrej cenie ;) do tego zniżki i możliwość zarobku. Myślę,że każda z nas kocha kosmetyki a do tego opcja prezentów i zarobku to już dużo mówić nie trzeba ;) https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2217800 zarejestruj się, już dzisiaj zrób coś dla siebie ;) kontakt ze mną malaczarna112@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManukaMedical_pl
Zamiast Oriflame polecam coś lepszego znacznie i naturalnego - sprawdźcie u nas miody i maści ManukaMedical.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limerinka
Można jak najbardziej zamawiać kosmetyki Oriflame drogą internetową. Konkretnie przez Klub konsultantek . Zerknijcie sobie chociażby na tę stronę: https://klub-konsultantek.pl/sklep-oriflame Bedzie pewnie mozliwośc kupienia kosmetyków firmy Oriflame przez serwis allegro, aczkolwiek kupując tam nigdy nie macie pewnosc, ze kosmetyki są nowe , z nowym terminem ważności i zapakowane fabrycznie. Tak więc polecam kupowac właśnie przez główny sklep Oriflame albo od konsultantek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantkapl
Chcesz kupić prezenty świąteczne i nie wiesz na co się zdecydować? Wejdź na oficjalny sklep oriflame i zobacz ile tu wspaniałości- http://beautystore.oriflame.pl/2490354 Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×