Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Użytkownik

Kosmetyki Oriflame

Polecane posty

Szukasz dodatkowego zarobku? Extra 200zł co miesiąc dzięki Oriflame! Wejdź na stronę www.oriflamebeztajemnic.pl - pobierz bezpłatne poradniki i dowiedz się jak łatwo zarobić w Oriflame!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pease
Zapraszam do współpracy z firmą Paese Cosmetics. Jest to firma, której produkty były sprzedawane wyłącznie w salonach kosmetycznych ( co daje gwarancje najlepszej jakości), a od marca 2011 firma wprowadziła sprzedaż bezpośrenią. Firma dla swoich klubowiczów przygotowała bardzo atrakcyjne korzyści - 35% zysku z każdego kosmetyku, niezależnie od kwoty zamówienia - 35-55% tańsze kosmetyki dla Ciebie - Jeżeli interesuje cię większy zarobek to wystarczy budować swoją grupe klubowiczów i zarabiać z ich sprzedaży 5-20% dodatkowo - W miesiacu czerwcu firma przygotowała promocje katalogową : Przy zakupie trzech cieni kaszmirowych, czwarty jest gratis Przy zakupie trzech tuszy do rzęs , czwarty jest gratis. Za zamówienie na 200zł dodatkowo dostajemy paletke cieni za zamówienie an 350zł dostajesz srebrne kolczyki z kryształami swarowskiego z firmy W. KRUK. Jeżeli chcesz zobaczyć katalog to napisz do mnie a wyśle ci go na maila lub do domu. Każda osoba dostaje bezpłatnie pakiet startowy z katalogami. Kontakt: mail: majos_rafal@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paese
informacje z pierwszej ręki na temat paese:) www.kosmetykipaese.com.pl karolina@kosmetykipaese.com.pl GG: 34915375 www.kosmetykipaese.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ:)! Wiele osób chciałoby dorobić sobie do pensji.... Jeżeli TY też chcesz zarobić kilka stówek miesięcznie i kupowć dla siebie taniej kosmetyki napisz lub zadzwoń do mnie:)_:) Jestem liderem od kilku miesięcy a moja grupa liczy już sporą liczbę konsultatek i kilku liderów..... Każdej osobie pomagam i doradzam ,gdyż wiem jak jest ciężko zacząć-sam byłem kiedyś konsultantem.... Avon oferuje bardzo wiele nawet przy małym nakładzie pracy; *zarobek 15-40%(czasami 45i50% w programach motywacyjnych) *17katalogów -każdy z 3 terminami składania zamówień *w każdym katalogu 3 bezpłatne terminy dostawy kosmetyków do domu. *ofertę demo(gdzie konsultantka może kupić kosmetyki,które będą dopiero w następnym katalogu. *ofertę netto (gdzie konsultantka może kupić kosmetyki nawet o 80% taniej) *21dni na zapłatę rachunku *bardzo małe braki kosmetyków(mamy własną fabrykę w Polsce) *dla ambitnych AVON CLUB(najlepsie konsultanci) *różnego rodzaju wycieczki ,wyjazdy,konferencje,bankiety *funkcja lidera i możliwość budowania własnego zespołu Statrując w jednym z 3 najbliższych katalogach i składjąc zamówienia na co najmniej 250zł otrzymasz; -superwydłużający tusz do rzęs -program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW -perfumy SPOTLIGHT -krem z serii PLANET SPA -zestaw na lato-japonki,sukienke i zegarek Dla każdej konsultantki wysyła pod jej adres zamieszkania ZA DARMO; *zestaw dla konsultantki(umowę i zestaw startowy) *ulotki prospetingowe *zestaw katalogów *ZESTAW PRÓBEK Chcesz się czegoś dowiedzieć lub o coś zapytać?? Napisz lub zadzwoń do niczego to Cię nie zobowiązuje.... ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ W ZESPOLE KTÓRY STAJE SIĘ CORAZ WIĘKSZY I BARDZIEJ ROZWINIĘTY:) Na maile odpisuję kilka razy na dziennie; KONTAKT; tel.;505293722 mail.;kamilmaliszow@onet.pl gg;34142854 Pozdrawiamll Kamil -Lider Sprzedaży i Zespołu AVON. -- Zostań konsultantką AVON:) Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paese
Zapraszam do współpracy z firmą Paese Cosmetics. Jest to firma, której produkty były sprzedawane wyłącznie w salonach kosmetycznych ( co daje gwarancje najlepszej jakości), a od marca 2011 firma wprowadziła sprzedaż bezpośrenią. Firma dla swoich klubowiczów przygotowała bardzo atrakcyjne korzyści - 35% zysku z każdego kosmetyku, niezależnie od kwoty zamówienia - 35-55% tańsze kosmetyki dla Ciebie - Jeżeli interesuje cię większy zarobek to wystarczy budować swoją grupe klubowiczów i zarabiać z ich sprzedaży 5-20% dodatkowo - W miesiacu czerwcu firma przygotowała promocje katalogową : Przy zakupie trzech cieni kaszmirowych, czwarty jest gratis Przy zakupie trzech tuszy do rzęs , czwarty jest gratis. Za zamówienie na 200zł dodatkowo dostajemy paletke cieni za zamówienie an 350zł dostajesz srebrne kolczyki z kryształami swarowskiego z firmy W. KRUK. Jeżeli chcesz zobaczyć katalog to napisz do mnie a wyśle ci go na maila lub do domu. Każda osoba dostaje bezpłatnie pakiet startowy z katalogami. Kontakt: mail: majos_rafal@wp.pl gg: 8212712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_s
Witam. Osoby z Warszawy (i nie tylko) chętne do współpracy z Oriflame serdecznie zapraszam: www.my.oriflame.pl/lenka_s , gg 5348816 lub lenka_s@tlen.pl z przyjemnością wytłumaczę wszystkie zasady i pomogę w realizacji atrakcyjnego programu "Witaj" Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem liderem sprzedaży Avon i Ambasadorem firmy PASE:) Zostań konsultantką AVON; -otrzymujesz 25-40%zarobku -darmowe przesyłki do domu przy zamówieniu 150zł -dla siebie kosmetyki tańsze nawet o 80%taniej -szybki rozwój i awans Zostając konsultantką PAESE; -otrzymujesz stały 35%upust od każdego kosmetyku -zakup dla siebie kosmetyków w bardzo atrakcyjnych cenach -zakup katalogów w pakietach -bezpłatna dostawa kosmetyków do domu przy zamówieniu na 160zł--- -różnego rodzaju promocje i kosmetyki gratisowe -szybki rozwój i awansy..... Chcesz się czegoś więcej dowiedzieć na temat tych dwóch firm napisz lub zadzwoń; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotkokalisz
Zapraszam Cię do zapisania się jako konsultant/ka firmy Oriflame. Praca łatwa i przyjemna, bez ryzyka finansowego, bez uciążliwej umowy, bez szefa, bez zobowiązań. Niezależnie od wykształcenia, miejsca zamieszkania, doświadczenia. Jeśli się uczysz, pracujesz, wychowujesz dziecko - możesz bez problemu pogodzić bycie konsultantem z obecnymi obowiązkami. do Klubu Oriflame. Sprzedaż kosmetyków jest prosta: - prezentujesz katalogi znajomym i zbierasz zamówienia, które składasz przez internet. Paczka jest dostarczana do Ciebie w terminie 2-3 dni przez kuriera. Zarabiasz na każdym produkcie 23% i jednocześnie oszczędzasz kupując kosmetyki dla siebie i rodziny. Oriflame prezentuje bogatą ofertę naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych kierowanych do szerokiego grona odbiorców (łącznie ok 900 produktów). Nie ma żadnego limitu sprzedaży, nie ma żadnych kar za brak zamówienia, jesteś sam sobie Panem, Sterem i Okrętem - dodatkowo otrzymasz ode mnie aktualny katalog, cennik oraz stały kontakt i pomoc w stawianiu pierwszych kroków. Dołącz do Oriflame nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Jeżeli jesteś zainteresowana/y, napisz lub zadzwoń zlotkokalisz@wp.pl tel. 507037287 Pozdrawiam Agata S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo zadowolona z kosmetyków Oriflame. Jestem konsultanką. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzinska8
Witaj!!! Jestem konsultantką z Warszawy i okolic. Jeżeli chcesz zamówić kosmetyki lub ZAPISAĆ SIĘ do Oriflame napisz do mnie. Chętnie wytłumaczę co i jak. Oriflame to nie tylko sprzedaż kosmetyków ale i tworzenie własnych grup konsultantów. Zainteresowanych proszę o kontakt: magdzinska8@tlen.pl Pozdrawiam Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliszka
Jeśli interesuje Cię praca dodatkowa. Kosmetyki Oriflame. Możliwość dorobienia bez żadnych konsekwencji. Bez żadnych zobowiązań. http://www.paulina.ori-praca.pl Za rejestrację na tej stronie dostaniesz dodatkowo upominek (kosmetyk) W razie pytań mój numer gg :31898977 lub e-mail paulina@konsultantka-oriflame.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Liderka
Witam, jestem Liderką Avonu i poszukuje osób z całej Polski, które chciałyby zostać konsultantkami lub liderkami. Umowe wraz z materiałami przesyłam pocztą na własny koszt. Najmniejsze i najbardziej opłacalne zamówienie to 150 zł po cenach katalagowych wówczas nie ma opłaty za złożenie paczki i kosztów przesyłki. Upusty: 0-150 zł - 15% 150-500 - 25% 500-1000 - 30% 1000-3000 - 35% powyżej 3000 - 40% Zamówienia skladamy przez internet lub robimy zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek. Na katalog przypadają 3 regularne terminy składania zamówienia. Paczki przychodza na adres domowy. Brak wpisowego. Nie ma obowiązku składanie zamówień co katalog. Katalogi oraz wszelkie materiały pomocnicze (próbki) zwiekszają bazę upustów. Dla nowych konsultantek przy zamowieniach za 250 zl prezenty. Jest wiele programów motywujących dla konsultantek dzięki którym zwiększamy zarobki lub dostajemy prezenty. Zachęcam do podjęcia współpracy. Masz pytania pisz: kaska649@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame - Wrocław
WItam, Jeżeli jesteś z Wrocławia, a w dodatku masz chrapkę na kosmetyki Oriflame to masz już 2 powody by się ze mną skontaktować ! :) Możemy spotkać się i porozmawiać zarówno o kosmetykach jak i o prowadzeniu własnego biznesu, bo obie te rzeczy można osiągnąć będąc w Oriflame. Chętnie Ci w tym wszystkim pomogę :) Teraz, czekam tylko na Twojego maila na adres : codzienniepiekna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaakkk
Chcesz dorobić do pensji? JUŻ DZIŚ ZOSTAŃ KONSULTANKĄ FIRMY ORIFLAME!!! Dla nowych konsultantów atrakcyjne bony na zakupy w Programie Witamy. Program Witamy to świetny początek dla każdej nowej osoby, która dołączy do nas i złoży zamówienie na 100 PP w Katalogu 14. W ORIFLAME masz różne możliwości : 1.Możesz zamawiać tylko na własne potrzeby ze zniżką- bez obowiązku zamawiania co miesiąc czy za określoną kwotę. Oszczędzasz na własnych zakupach! 2.Możesz sprzedawać kosmetyki, rozdając katalogi znajomym i nie tylko- marża 30%. 3.Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię 3-21% od sprzedaży całej grupy. Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami. Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia. Odroczenie terminu płatności za kosmetyki- 14 dni. Dodatkowa oferta- suplement diety WELLNESS BY ORIFLAME. ZAPRASZAM Chętnie udzielę szczegółowych informacji: www.monika-adamska22@wp.pl Praca dla osób które ukończyły 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem konsultantka Oriflame z Koszalina i jeśli któraś z Pań chciałaby się do nas przyłączyć, bądź zamówić kosmetyki i obejrzeć katalog, proszę się ze mną skontaktować a na pewno pomogę Kontakt: keni1@o2.pl lub gg 7637245.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańsk :)
jeśli jesteś zainteresowana zakupem kosmetyków Oriflame napisz: focus074@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris Oriflame
Kupuj kosmetyki 30% taniej dla siebie, bądz zarabiaj 30% na sprzedaży kosmetyków i więcej. Wpisowe 0 zł, bezplatna dostawa do dou po 3 dniach od zlozenia zamówienia, 14 dni na zapłatę, umowa wygasa jeśli nie składasz zamówień przez jakiś czas, więc nic się nie traci warto spróbować. Jeśli nie chcesz zostać konsultantką, namów swoją znajomą/znajomego a otrzymasz ode mnie kosmetyk w prezencie. oriflame2011@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojan_tom
Poszukujemy młodych ambitnych osób do współpracy. Jeżeli szukasz ciepłej posadki nie czytaj dalej!!! Oferujemy każdej osobie współpracującej: - możliwość kupowania dla siebie po niższych cenach oraz odsprzedaży po cenach katalogowych rewelacyjnych perfum i kosmetyków - sklep internetowy (obsługiwany centralnie, czyli nie martwisz się pakowaniem i wysyłką towaru, bo robi to magazyn firmy), dzięki któremu możesz prowadzić sprzedaż również w Internecie, na odległość - 43% - do 90% zarobku na marży ze sprzedaży kosmetyków - plan marketingowy dający możliwość szybkiego awansu i jeszcze szybsze udziały w zyskach firmy - do wyboru trzy pakiety startowe (za 20, 39 lub 100 zł) - szeroką gamę produktów (perfumy, kosmetyki kolorowe, kosmetyki naturalne, olejki eteryczne, oleje do masażu, sole do kąpieli, kadzidełka, chemie gospodarczą) - duże możliwości rozwoju i zarobku Jeżeli chcesz tylko sprzedawać to warto zając się firmą, którą rynek jeszcze nie jest przepełniony. Jeżeli chcesz sprzedawać i budować biznes, rozwijać strukturę to tym bardziej warto związać się z Aroma Group bo tu masz szansę zrobić coś więcej niż w firmie do której należy większość społeczeństwa. Zapraszam do współpracy www.bojan.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesia369
Przepłaciłaś ostatnio za kosmetyki?? Zajrzyj na stronę i nie przepłacaj! Jesteś zainteresowana?? Chcesz więcej?? www.oflame.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaakkk
Oriflame - Dołącz już dziś ! To naprawdę się opłaca Zarabiaj na sprzedaży produktów z katalogu i nie tylko Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, zamawiasz kiedy chcesz, za ile chcesz, za darmo, nie ma limitów składania zamówień, ani wymogu składania zamówienia z każdego katalogu, możesz np. robić to co 2 katalog, co 3, jak tylko chcesz. Podpisanie umowy, nie jest wiążące, ponieważ jeśli będziesz chciał ją zerwać nie ponosisz żadnych konsekwencji, umowa też sama wygasa jeśli przez okres 1 roku, nie będziesz składał zamówień Zamówienia można składać poprzez internet bez wychodzenia z domu, sam decydujesz kiedy pracujesz, dostawa do domu przez kuriera po 3 dniach od złożenia zamówienia, za zamówienie, możesz zapłacić aż w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki, więc spokojnie zdążysz zebrać pieniądze od swoich klientów. Zarabiasz 23 % na produkcie. Dużo prezentów od Oriflame za składanie zamówień w ciągu roku. Możesz kupować również kosmetyki tylko dla siebie, po co masz przepłaca konsultantce. Jak wyliczyć Twój zysk ? Twój klient kupuje kosmetyk za 16,90 zł z katalogu, ty płacisz za niego 13,00 zł, więc Twój zysk to 3,90 zł DODATKOWO : Możesz zarobić na prowizji od sprzedaży. Każdy produkt ma przypisaną ilość punktów promocyjnych tzw. PP Produkt za 16, 90 ma przypisaną wartość 4 PP Jeśli uzbierasz zamówienie za 200 PP OTRZYMASZ DODATKOWO 3% od sprzedaży. Tabela prowizji : 200 - 449 pp - 3% 450 - 899 pp - 6% 900 - 1799 pp - 9 % 1800 - 2999 pp - 12% 3000 - 4999 pp - 15 % 5000 - 7499 pp - 18 % 7500 - X - 21% Nie musisz zbierać tych pkt. sam, poniważ jeśli zapiszesz nowe osoby do Oriflame to pkt. zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto. Np. TY - 120 pp 1 osoba, którą zapisałeś - 200 pp 2 oosoba - 40 pp 3 osoba 260 pp 4 osoba 110 pp Razem uzbierałeś więc : 610 PP, więc Twoja prowizja wyniesie już 6% Jeśli namówisz osoby, które zapisałaś by te zapisały kolejne osoby itd, to wszystkie pkt zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto, więc Twoje zarobki mogą być naprawdę duże, wszytsko zależy od ilości osob które zostaną zapisane w Twojej grupie, im więcej tym większy zysk. A to nie wszystko : Przez pierwsze 3 katalogi, możesz zdobyć nagrody o wartości ok 300 zł, za jedyne 3 zł, w tym: - czekoladowy kremik uniwersalny za 1zł - nowość! woda perfumowana blue sapphire za 1zł - paletka do maikjażu LA STHLM za 1zł. Wystarczy, że w katalogach pierwszych złożysz zamówienie za 80 PP, TO NAPRAWDĘ ŁATWO ZROBIĆ ! Uwierz Mała konkurencja, więc stosunkowo łatwo zdobyć zamówienia. Pozdrawiam i zapraszam do zapisania się. monika-adamska22@wp.pl W razie pytań, chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam BETTERWARE! Produkty do kuchni, garderoby, domu i ogrodu, do sprzątania oraz dla zdrowia i urody bardzo dobrze się sprzedają.Katalog Betterware można dołączyć dla klientki wraz z katalogiem kosmetycznym. Chcesz zostać konsultantką? Zarejestruj się na stronie www.betterware wpisując numer sponsora PL-75229. Zaraz po rejestracji skontaktuję się z tobą i prześlę wszystkie potrzebne materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tian-de.pl
Drogie konsultantki, zapraszam was do współpracy z nową firmą z branży kosmetycznej TianDe. Więcej informacji na stronie: www.tian-de.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.oripolska.pl
Dołącz do Oriflame by kupować dla siebie i rodziny bez 30% marży. Możesz zamawiać kiedy i za ile chcesz - nie ma limitów, nie musisz zamawiać z każdego katalogu. Jeśli chcesz możesz zostać Konsultantką i sprzedawać - nie ma takiego obowiązku. Czekają na Ciebie prezenty z Programu "Witamy"o wartości 291zł: czekoladowy Tender Care, woda Blue Sapphire i paleta do makijażu. Prezent prywatny ode mnie o wartości 50 lub 100zł - sama wybierasz, kiedy i który wolisz. Po rejestracji otrzymasz pocztą GRATIS pakiet powitalny. Zapisz się teraz: http://www.oripolska.pl/rejestracja Twój kod promocyjny to 1287029 Masz pytania? Zadzwoń, napisz.. poczta@oripolska.pl tel. +48 691 874 009 GG 7100519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariza.praca@gmial.com
Hej! Mam na imię Beata od niedawna jestem konsultantką firmy Mariza .Jest to polska firma kosmetyczna działa od 1988 roku ,która niedawno uruchomiła sprzedaż kosmetyków za pomocą konsultantów. Miałam to szczęście że trafiłam do fajnej grupy gdzie mam wsparcie ,darmowe szkolenia dostęp do biura on-line i darmową stronę! Co mnie skusiło aby wstąpić do klubu Mariza? -Bardzo atrakcyjne ceny kosmetyków -30% stałej zniżki na starcie -opinie o produktach -możliwość zarobku głównie pracując przez Internet i możliwość rozwoju! -no i oczywiście zespół -brak przymusowych starterów -brak wpisowego Rejestrując się u mnie będziesz miał dostęp -do biura on-line9po złożeniu pierwszego zamówienia, -darmową stronę www, -wsparcie sponsora-nie zostajesz sam sponsor sponsorowi nierówny! Wielu sponsorów wpisuje ludzi i na tym się kończy współpraca. -dostęp do forum -dostęp do szkoleń Jeśli masz jakieś pytania to pisz mariza.praca@gmail.com Link do REJESTRACJI poniżej skopiju i wypełnij http://strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=004761

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do obejrzenia najnowszego katalogu Oriflame lub jeśli chcesz zostać jedną z konsultantek. Zapraszam osoby z okolic Nowego Sącza i Nowego Targu. karolcia1025@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×