Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Użytkownik

Kosmetyki Oriflame

Polecane posty

Dołącz do Klubu Betterware, kupuj taniej i kożystaj z promocji. W marcu rejestracja tylko 1zł. Jako nowy klubowicz możesz otrzymać uniwersalny płyn do prania za 10gr.(cena katalogowa 15.99) oraz zaparzacz/dzbanek do kawy lub herbaty za 1zł.(cena katalogowa 49,99) Katalog z produktami betterware - do kuchni, garderoby, domu i ogrodu, do sprzątania oraz dla zdrowia i urody można dołączyć dla klientki razem z katalogiem kosmetycznym. Rejestracja na stronie www.betterware.pl numer sponsora PL-75229. Serdecznie zapraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urzytkownik 1
Kosmetyki Oriflame jest totalny szajs kosmetyki nic się nie zmieniają od 20 lat tylko opakownia i wykorzystują ludzi za psie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergia kontaktowa....
uczulona na oriflame Nie wiem co jest w tych kosmetykach, nabawiłam się prawdziwych problemów przez nie z cerą. Moja kosmetyczka powiedziała, że są strasznie chemiczne, że mają parabeny = rakotwórcze substancje! Poradziła mi Raw Gaia ożywiające serum do twarzy, kupiłam je w necie. Zobaczymy... używam od tygodnia i zaczerwienienie już zniknęło. Moja koleżanka tez miała taką reakcję na Oriflame. ---- Ty jesteś po prostu uczulona na różne składniki kosmetyków i powinnaś sobie zrobić testy kontaktowe. Kobiety, które nie mają alergii, cenią sobie kosmetyki firmy Oriflame, zaś alergiczki, po prostu nie mogą używać tych kosmetyków, bo niemal 99% zawiera alergeny w postaci parfumu, trietanolaminy, lanoliny, linaloolu, geraniolum, limonene, citric acid, citronellum, cholesterolu, euceryny, retinyl palimtate itp. Ale nie można mówić, że są do kitu, bo nie są. Oczywiście, że alergiczki powinny używać kosmetyków bez parfumu, parabenów, konserwantów, to oczywiste. Ale nie każdy ma alergię kontaktową i wtedy może sobie używać Oriflame, Avon, Nivea itp, itd - do wyboru, do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.my.oriflame.pl/cc
Witam jestem konsultantką Oriflame i poszukuję osób chętnych do współpracy. Zapisz się poprzez moją stronę internetową a otrzymasz atrakcyjne upominki i masz szansę zdobyć super nagrody. www.my.oriflame.pl/cc lub GG 37873617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem konsultantką Oriflame. Poszukuję osób, które chciałyby oprócz sprzedaży tradycyjnymi metodami pracować również przez internet. Dołączając do mojej grupy Konsultantki dostają rewelacyjną i skuteczną metodę pracy przez internet, własną stronę internetową oraz doskonale opracowane materiały szkoleniowe. Więcej informacji oraz bezpłatne vademecum, w którym znajduja się wszystkie informacje na temat Oriflame i metody OriNet można znależć na mojej stronie www.dagna.mojeori.pl W razie pytań - proszę pisać na maila dagna.banas@gmail.com na wszystkie pytania odpowiem. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy dziewczyny, które chciałbyby osiągnąć w Oriflame więcej niż inne konsultantki pracujące tradycyjnymi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazi89
Jestem konsultantką Avon i oriflame , jeśli jesteś zainteresowana podjęciem współpracy to zapraszam. gg 18087700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaori
Witam Was!!! jestem konsultantką Oriflame i z tą firmą wiążę swoją przyszłość. Wszystkie osoby, które chciałyby spróbować przygody z Oriflame i sobie dorobić lub zarobić "prawdziwe pieniądze" serdecznie zapraszam do współpracy ze mną, gwarantuję pomoc i wsparcie http://www.sylwiaori.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM Group - cos innego
DYSTRYBUTOR W FIRMIE FM GROUP POLSKA Współpracuj z FM Group Polska. U Nas masz możliwości: - zamawiasz dla siebie, rodziny z upustem 43% Jeśli chcesz traktować naszą firmę jako pracę możesz zarabiać na dwa sposoby: - od każdego sprzedanego produktu otrzymujesz zysk 43% ( jest to zysk natychmiastowy) - możesz zostać liderem i budować grupę dystrybutorów. - duży wybór zapachów - wysoka jakość produktów - dysponujemy również szeroką gamą produktów do domu, i do makijażu. Dołącz do nas już dziś! Stwórz własny biznes. Aby zostać dystrybutorem musisz mieć ukończone 18 lat. Jeśli nie interesuje Cię współpraca z nami, a chcesz obejrzeć katalogi - napisz. Zainteresowanych proszę o kontakt na poniższy adres w celu uzyskania więcej informacji. perfumy_fm@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariza KOSMETYKI
Mariza - konsultanka BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! Poszukujemy Konsultantów do sprzedaży firmy MARIZA. W naszej ofercie znajdziesz: - kosmetyki do pielęgnacji twarzy (m.in. kremy, mleczka, toniki, pomadki ochronne do ust), - kosmetyki do ciała (m.in. balsamy, masła, żele pod prysznic, preparaty antycellulitowe, preparaty do kąpieli, kremy do rąk) - kosmetyki dla mężczyzn - oraz szeroka gama kosmetyków do makijażu (m.in. fluidy, pudry, cienie do powiek, pomadki do ust) W cenach od 4 do 40 złotych. Stały gwarantowany rabat 30%, możliwość darmowej przesyłki. BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! mariza00@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojo44
Witam :) Zapraszam gorąco wszystkie osoby, które zastanawiają się nad współpracą z firmą ORIFLAME, na mojej stronie odnajdziecie wiele potrzebnych informacji i możecie wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach on-line. Zapraszam http://ori4you.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.my.oriflame.pl/cc
Zapraszam chętne osoby do zostania konsultantką Oriflame. Wpisowe tylko 1zł! Do zdobycia wspaniałe nagrody. Moja strona internetowa:www.my.oriflame.pl/cc poprzez którą możesz się zapisać. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka2905
ORIFLAME! jesli chcecie dobrze zarobić i przy tym świetnie sie bawić to nie ma nic prostszego ZOSTAŃ KONSULTANTKA ORIFLAME! Nie myśl, że to nie dla Ciebie, bo to praca dla kazdego, kazdy tu am jest sobie szefem! Nie myśl, że nie masz na to czasu, bo na tę prawcę wcale tak dużo go nie trzeba! Nie mów, że Avon jest lepszy bo tanszy - liczy sie jakość - możemy jeździć mercedesem albo maluchem- jak kto woli! To prosta i przyjena praca na 2 sposoby: 1) sprzedaż kosmetyków 2)polecanie Oriflame innym i budowanie swojej grupy osobistej. Liczy sie wkład i chęcia można naprawde wiele osiągnąć. Pieniądze czekaja, spróbujcie sami i przekonajcie sie ze mam racje! więcej informacji pod adresem: dorotkahaa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkaa
asiamwa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkaa
Prosta i przyjemna praca w internecie !! Zapraszam Cię, na moja stronę, która jak myślę- może Cie zainteresować. Czy słyszałaś już o grupie MojeOri? Jesto to grupa konsultantek Oriflame, działających wg. nowej metory OriNet. Dzięki niej można stworzyć swój własny biznes, pracując głównie przez internet. Jeśli jesteś zainteresowana/y , zapraszam Cię na moją stronę- tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego. Zapraszam- www.kasiawar.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarchewka22
Ja kupiłam sobie teraz takie kapsulki dotleniajace - kuracja 14 dniowa i tak jak jest napisane na opakowaniu ze efekty zauważalne juz po 1 szym razie zastosowania tak jest naprawde. mam wrazenie ze moja skora twarzy po prostu oddycha i nabiera ładnego, zdrowego kolorytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarchewka22
Ja kupiłam sobie teraz takie kapsulki dotleniajace - kuracja 14 dniowa i tak jak jest napisane na opakowaniu ze efekty zauważalne juz po 1 szym razie zastosowania tak jest naprawde. mam wrazenie ze moja skora twarzy po prostu oddycha i nabiera ładnego, zdrowego kolorytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.my.oriflame.pl/cc
Witam i zapraszam do wstąpienia do klubu Oriflame. Dla nowych osób super prezenty i łatwy zarobek. Zapisz się już dziś www.my.oriflame.pl/cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaaakkk
Oriflame - Dołącz już dziś ! To naprawdę się opłaca Zarabiaj na sprzedaży produktów z katalogu i nie tylko Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, zamawiasz kiedy chcesz, za ile chcesz, za darmo, nie ma limitów składania zamówień, ani wymogu składania zamówienia z każdego katalogu, możesz np. robić to co 2 katalog, jak tylko chcesz. Podpisanie umowy, nie jest wiążące, ponieważ jeśli będziesz chciał ją zerwać nie ponosisz żadnych konsekwencji, umowa też sama wygasa jeśli przez okres 2 katalogów, nie będziesz składał zamówień Zamówienia można składać poprzez internet bez wychodzenia z domu, sam decydujesz kiedy pracujesz, dostawa do domu przez kuriera po 3 dniach od złożenia zamówienia, za zamówienie, możesz zapłacić aż w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki, więc spokojnie zdążysz zebrać pieniądze od swoich klientów. Zarabiasz 23 % na produkcie. Dużo prezentów od Oriflame za składanie zamówień w ciągu roku. Możesz kupować również kosmetyki tylko dla siebie, po co masz przepłaca konsultantce. Jak wyliczyć Twój zysk ? Twój klient kupuje kosmetyk za 16,90 zł z katalogu, ty płacisz za niego 13,00 zł, więc Twój zysk to 3,90 zł DODATKOWO : Możesz zarobić na prowizji od sprzedaży. Każdy produkt ma przypisaną ilość punktów promocyjnych tzw. PP Produkt za 16, 90 ma przypisaną wartość 4 PP Jeśli uzbierasz zamówienie za 200 PP OTRZYMASZ DODATKOWO 3% od sprzedaży. Tabela prowizji : 200 - 449 pp - 3% 450 - 899 pp - 6% 900 - 1799 pp - 9 % 1800 - 2999 pp - 12% 3000 - 4999 pp - 15 % 5000 - 7499 pp - 18 % 7500 - X - 21% Nie musisz zbierać tych pkt. sam, ponieważ jeśli zapiszesz nowe osoby do Oriflame to pkt. zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto. Np. TY - 120 pp 1 osoba, którą zapisałeś - 200 pp 2 oosoba - 40 pp 3 osoba 260 pp 4 osoba 110 pp Razem uzbierałeś więc : 610 PP, więc Twoja prowizja wyniesie już 6% Jeśli namówisz osoby, które zapisałaś by te zapisały kolejne osoby itd, to wszystkie pkt zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto, więc Twoje zarobki mogą być naprawdę duże, wszytsko zależy od ilości osob które zostaną zapisane w Twojej grupie, im więcej tym większy zysk. A to nie wszystko : Przez pierwsze 3 katalogi, możesz zdobyć nagrody o wartości ponad 200 zł, za jedyne 3 zł. Wystarczy, że w katalogach pierwszych złożysz zamówienie za 80 PP, TO NAPRAWDĘ ŁATWO ZROBIĆ ! Uwierz Mała konkurencja, więc stosunkowo łatwo zdobyć zamówienia. Pozdrawiam, proszę o kontakt i zapraszam. monika-adamska22@wp.pl 516317046- odpowiadam na smsy GG-43906783 http://pl.oriflame.com/consultants/php/php-show.jhtml?nameInUrl=pl_monika-zapisy&_requestid=997240 - zajrzyj i zapisz się bo naprawdę warto!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie jak to jest z kupowaniem? Sam katalog i konsultantów czy przez internet też można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda4672
Szukasz dodatkowego zarobku? Chcesz dorobić do pensji? A może chcesz stworzyć swój własny biznes? Zapraszam Cię do współpracy z moją grupą. Jest to grupa konsultantek Oriflame działających głównie przez internet. Co zyskasz zostając konsultantką Oriflame? - pracę przez Internet w dogodnych dla Ciebie godzinach, - możliwość uzyskania niezależności finansowej, - upust od cen katalogowych, - przesyłki kurierskie dowolnego dnia miesiąca prosto na adres domowy, - możliwość robienia zakupów za gotówkę - przy odbiorze przesyłki lub na 14-dniowy termin płatności, - szkolenia z zakresu pielęgnacji cery, makijażu, i technik sprzedaży, - pomoc i wsparcie sponsora, - prezenty dla nowych Konsultantów w Programie Witamy, - dodatkowe przywileje dla najlepszych Konsultantów w Klasie Biznes, prezenty, bonusy, - katalogi , próbki i materiały promocyjne pomocne w sprzedaży, - możliwość budowania Grupy Konsultantów za pomocą własnej strony www. Ważne: - nie masz limitu zamówień, - nie ma konsekwencji jeżeli nie składasz zamówień, - nie musisz zamawiać co katalog, - pracujesz jak chcesz , kiedy chcesz i ile chcesz, - otrzymujesz ode mnie wsparcie na każdym etapie swojej kariery w Oriflame Jeżeli jesteś zainteresowany/na wejdź na moją stronę www.my.oriflame.pl/lenkaori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Serdecznie zapraszam do wstąpienia do Oriflame. Jeżeli chcesz zamawiać kosmetyki dla siebie, rodziny- dajemy Ci wiele możliwości. Możesz również sprzedawać kosmetyki tej Firmy, zarabiając 23% od złożonego zamówienia. Konsultanci mają możliwość darmowych szkoleń m.in kosmetycznych. Oferuję swoją pomoc w pierwszych krokach i nie tylko. Wysyłam katalogi, wszelkie potrzebne materiały, prezent "na start" oraz mogę "mianować" Cię na to stanowisko jeżeli zgodzisz się wypełnić wniosek o członkowstwo w Oriflame. Nic nie musisz płacić, czerpiesz same korzyści, a ja Ci w tym pomagam, motywuję. Jeśli jesteś zainteresowana, bądź masz pytania- chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Justyna tel:726413393 gg:28476454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtuszzzka
Czy teraz dziewczyny jest jakas promocja w katalogu na te nowe perfumy Demi More ? Wąchałam i sa cudowne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.my.oriflame.pl/cc
Perfumy Demi More są teraz w promocji za 89,90 ze 135 zł. Jeżeli będziesz zainteresowana to pisz na gg 37873617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strussskowa
Oj to cena perfum rzeczywiscie jest niezła, ja nie wąchałam ale skoro Demi je reklamuje. A jaka jest ich pojemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.my.oriflame.pl/cc
50 ml Ucieleśnienie hollywoodzkiej magii w najczystszej postaci! Woda perfumowana sygnowana przez samą Demi Moore urzeka zmysłowością tahitańskiego ylang-ylang, elegancją jaśminu wielkolistnego i kremową wonią drzewa sandałowego. Daj się oczarować olśniewającemu wyrafinowaniu rodem z Hollywood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina24
Uwielbiam kosmetyki Oriflame, są rewelacyjne. Mam sporo kosmetyków z tej firmy i z wszystkich jestem zadowolona. Mogę polecić wszystkie począwszy od kremów kończąc na perfumach. Często zaglądam na http://www.mojoriflame.pl/ i śledzę nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka007
Oriflame - Dołącz już dziś ! To naprawdę się opłaca Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków ! Zamawiaj kosmetyki 30% taniej dla siebie i swojej rodziny ! Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, zamawiasz kiedy chcesz, za ile chcesz, za darmo, nie ma limitów składania zamówień, ani wymogu składania zamówienia z każdego katalogu. Podpisanie umowy, nie jest wiążące, ponieważ jeśli będziesz chciał ją zerwać nie ponosisz żadnych konsekwencji, umowa też sama wygasa jeśli przez okres 1 roku, nie będziesz składał zamówień. Zamówienia można składać poprzez internet bez wychodzenia z domu, sam decydujesz kiedy pracujesz, dostawa do domu przez kuriera po 3 dniach od złożenia zamówienia, za zamówienie, możesz zapłacić aż w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki, więc spokojnie zdążysz zebrać pieniądze od swoich klientów. Zarabiasz 23 % na produkcie. Dużo prezentów od Oriflame za składanie zamówień w ciągu roku. Możesz kupować również kosmetyki tylko dla siebie, po co masz przepłaca konsultantce. Jak wyliczyć Twój zysk ? Twój klient kupuje kosmetyk za 16,90 zł z katalogu, ty płacisz za niego 13,00 zł, więc Twój zysk to 3,90 zł DODATKOWO : Możesz zarobić na prowizji od sprzedaży. Każdy produkt ma przypisaną ilość punktów promocyjnych tzw. PP Produkt za 16, 90 ma przypisaną wartość 4 PP Jeśli uzbierasz zamówienie za 200 PP OTRZYMASZ DODATKOWO 3% od sprzedaży. Tabela prowizji : 200 - 449 pp - 3% 450 - 899 pp - 6% 900 - 1799 pp - 9 % 1800 - 2999 pp - 12% 3000 - 4999 pp - 15 % 5000 - 7499 pp - 18 % 7500 - X - 21% Nie musisz zbierać tych pkt. sam, poniważ jeśli zapiszesz nowe osoby do Oriflame to pkt. zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto. Np. TY - 120 pp 1 osoba, którą zapisałeś - 200 pp 2 oosoba - 40 pp 3 osoba 260 pp 4 osoba 110 pp Razem uzbierałeś więc : 610 PP, więc Twoja prowizja wyniesie już 6% Jeśli namówisz osoby, które zapisałaś by te zapisały kolejne osoby itd, to wszystkie pkt zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto, więc Twoje zarobki mogą być naprawdę duże, wszytsko zależy od ilości osob które zostaną zapisane w Twojej grupie, im więcej tym większy zysk. A to nie wszystko : Mała konkurencja, więc stosunkowo łatwo zdobyć zamówienia. Pozdrawiam i zapraszam do zapisania się. http://pl.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=1659649 W razie pytań, chętnie odpowiem: dominika109@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×