Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Użytkownik

Kosmetyki Oriflame

Polecane posty

Gość kamilmaliszow
Witam bardzo serdecznie:) Na początek może się przedstawię):L) Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzeadaży AVON:0 Moim zadaniem jest budowanie swojej grupy i tłumaczenie,wprowadzanie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości nowym osobą:) .Mam ci do zaoferowania stanowisko konsultnatki\konsultanta avon. Godziny pracy ustalasz sama i nikt ci nie narzuca kiedy masz rozdawaćkatalogi lub kiedy składać zamówienia . Sama decydujesz co robisz.Więc masz elastyczne godziny pracy./ Na avon nie potrzeba wiele czasu -katalogi rozdajesz jak kogoś spotkasz lub jak do kogoś idziesz w gościnę:) Ta praca jest wspaniałą rzeczą dla osób uczących się,bezrobotnych lub chcących dorobić sobie do pensji . Twój zarobek wynosi 25-50% od kwoty zamówienia .Tylko teraz możesz zamówić torbę o wartości 999zł jeżeli podpiszesz umowę i złożysz zamówienia.. A dla siebie możesz kupować kosmetyki tańsze naweto80%!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście wszystko jest całkowicie darmowe i w każdej chwili możesz zrezygnować:) Zapraszam do wspólpracy konsultantki oriflame które chcą wzbogacić swoją ofertę o kosmetyki avon:) PROSZĘ O ODPOWIEDŹ:) Życzę miłego dniat:) el505293722 email;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
WitaM Jestem liderem sprzedaży i chciał bym pokazać nowym konsultantką jakie mogą zdobyć prezenty w katalogu 04:_ Więc jeżeli złożysz zamówienie; -na 59zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions dostaniesz -super podkręcający tusz do rzęs i tropikalny krem do stóp i łokci z kwasami AHA' -Na 120zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions otrzymasz -tropikalny balsam do ciała,super podkręcający tusz do rzęs oraz krem do stóp i łokci z kwasami AHA -Na 250zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions otrzymasz- luksusową kosmetyczkę ,tropikalny balsam do ciała, super podkręcający tusz do rzęs oraz tropikalny krem do łokci i stóp z kwasami AHA i wysuwany błyszczyk w szmince Zapraszam do współpracy konsultatnki oriflame które chcą wzbogciś swoją ofertę:) A dodatkowo możesz zdobyć torbę o wartości 999zł :0 Osobą zaintersowanym udzielę wszelkich informacji Pozdrawiam email;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Biały
Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi,wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć,lubisz niezależność i nienormowany czas pracy,chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną,warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy Oriflame. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków: -zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, -kupuj kosmetyki dla siebie taniej, -17 katalogów w ciągu roku, -brak minimalnej kwoty zamówienia, -brak kar za nie złożenie zamówienia, -masz nielimitowany czas pracy i zarobki -zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości; nie ma obowiązku składania zamówień w każdym katalogu! -odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. -masz gwarancję satysfakcji - czyli możliwość zwrotu produktu,jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań. -dodatkowa oferta - suplementy diety - WELLNESS BY ORIFLAME. -zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży. Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy a w nim kosmetyki o wartości 220zł oraz próbki za 1zł. Zapisując się u mnie woda toaletowa o wartości 80zł w nagrodę. Praca dla osób, które ukończyły 16 lat. Chętnie udzielę szczegółowych informacji. http://www.oriflame.rfv.pl GG 9052425; malgorzata.bialy@oriflame.biz, tel.606638894 Twój kod promocyjny to: 1142425!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
WitaM Jestem liderem sprzedaży i chciał bym pokazać nowym konsultantką jakie mogą zdobyć prezenty w katalogu 04:_ Więc jeżeli złożysz zamówienie; -na 59zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions dostaniesz -super podkręcający tusz do rzęs i tropikalny krem do stóp i łokci z kwasami AHA' -Na 120zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions otrzymasz -tropikalny balsam do ciała,super podkręcający tusz do rzęs oraz krem do stóp i łokci z kwasami AHA -Na 250zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions otrzymasz- luksusową kosmetyczkę ,tropikalny balsam do ciała, super podkręcający tusz do rzęs oraz tropikalny krem do łokci i stóp z kwasami AHA i wysuwany błyszczyk w szmince Zapraszam do współpracy konsultatnki oriflame które chcą wzbogciś swoją ofertę A dodatkowo możesz zdobyć torbę o wartości 999zł :0 Osobą zaintersowanym udzielę wszelkich informacji Pozdrawiam email;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem :) sama możesz wybrać co chcesz dostać na start ;) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON zapraszam do AVON :) podpiszę umowę z każdym niezależnie od miejsca zamieszkania :) dla każdego prezent! :) mój email: zaklinaborycka44@gmail.com zapraszam wszystkich chętnych :) dieta - start 07.03.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolines Rose
Wchodząca na rynek firma ekskluzywnych kosmetyków Caroline's Rose szuka liderów grupy, którzy podejmą się stworzenia własnej struktury sprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowany/a wejdź na naszą stronę http://www.carolinesrose.com - aplikuj i sprawdź czy spełniasz stawiane przez nas wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam JA jestem konsultanka Avonu juz dlugo i powiem szczewrze ze wszytko zalerzy do typu skory. Moje klijentki sa nie zadowolone z ori bo jest tam wiecej skladnikow zapachowych i chemicznych niz w avonie. ( przprowadzonie badania ) Ale i w Avonie sie zdarza ze od jednego kremu np piekły oczy.Tak jak mówilam zalerzy wszystko od skory jaka mamy. a nie od tego ze ori np jest super ekstra a avon BE. Trzeba saemu wyprubować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe. Również zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -program lojalonściowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także moższesz uczestniczyć :) -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Bądź aktywna w minimum 2 katalogach, tj. 5/2011 i 6/2011 lub 6/2011 i 7/2011 lub 5/2011 i 7/2011. I złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! lub biżuterię za 5,90! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem :) cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, masz aktualne katalogi, umowę, przewodniki i materiały pomocne w sprzedaży :) gorąco zapraszam :) każda nowa osoba dostaje prezent, można też negocjować ;) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWICJUSZKA22 OSZUST
OSTRZEGAM PRZED NOWICJUSZKĄ 22 TO JEST OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog.
Oriflame świat piękna - zacznijmy razem zarabiać. Zostałam konsultantką Oriflame. Zaczęłam kupować taniej kosmetyki, sprzedawać i zarabiać. Uwielbiam kupować kosmetyki! Ty także? Uwielbiam też zarabiać bez zbędnego wysiłku - to też jest realne. Chcesz również kupować taniej kosmetyki, sprzedawać je i zarabiać? Napisz do mnie. Wprowadzę Cię w świat Oriflame. Tylko ze mną wpisowe zawsze 1zł. Napisz kosmetolog.mg@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORIFLAME- KONSULTANT
CHCESZ MIEĆ TANIEJ KOSMETYKI I DO TEGO DOROBIĆ PARĘ GROSZY? NAPISZ DO MNIE czarnotka1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam na imię Kamil i jestem Liderem Sprzedaży AVON. Szukam osób,które chciałby dorobić sobie kilka stówek do wypłaty. AVON PRZYGOTOWAŁ DLA CIEBIE; -Katalog zmieniający się co trzy tygodnie z trzema terminami składania zamówień -Bezpłatną dostawę do domu-nigdzie nie musisz chodzić po kosmetyki -Elastyczne godziny pracy -jesteś dla siebie szefem i pracujesz kiedy tylko chcesz -Kompleksowe wsparcie i szkolenia -Możliwość składania zamówień drogą internetową i telefoniczną -Zarobek 15-50% -Tańsze dla siebie kosmetyki nawet o 80% -Specjalne oferty i konkursy dla każdej konsultantki -Możliwość awansu na Lidera TYLKO TERAZ MOŻESZ ZDOBYĆ W PREZENCIE;ZESTAW PĘDZLI ,ZESTAW BIŻUTERII I WODĘ PERFUMOWANĄ RARE GOLD. Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz dołączyć do mojej grupy to serdecznie zapraszam. Udzielę Ci wsparcia-a dzięki mojemu zaangażowaniu i indywidualnemu podchodzeniu do każdej konsultantki -będziesz mogła się rozwijać..:) Dla każdej konsultantki wysyłam w PREZENCIE -zestaw katalogów,ulotki,ofertę demo i zestaw próbek.... W najnowszym katalogu możesz ZDOBYĆ 45I50%UPUSTU PRZY ZAKUPIE NOWYCH WÓD PEFUMOWANYCH:) KONTAKT; Mail;kamilmaliszow@onet.pl Tel;505293722 Pozdrawiam:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
dla przypomnienia Pan Kamil z Maliszowa (nick: kamilmaliszowg) przeprosił mnie na wypisywane bzdury pod moim adresem z innych nicków... więc powyższe posty są dotyczą mojej osoby. Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Aktualny katalog 6/2011: http://www.pl.avon.com/PRSuite/home_page.page Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 6,7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć eleganckie pozłacane kolczyki PRIYA za 14,90! Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 6 lub 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: Wiem ,że nie zarobicie na tym wielkich kokosów ,ale zawsze kilka stówek wpadnie do portfela. Tylko teraz masz możliwość zdobycia; -zestawu pędzli -perfum Rare Gold -zestawu biżuterii eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonija
Cała prawda o Oriflame www.sonia.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myślisz o dorobieniu kilku set złotych? Chciałabyś kupować taniej nawet o 80% kosmetyki dla siebie i rodziny? Chciałbyś zostać własną szefową-i pracować kiedy tylko chcesz? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi TAK to zapraszam do współpracy:) ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!! Avon oferuje; -co tygodniowe bezpłatne(po zamówienie na 150zł) dostawy do domu -katalog z 3 terminami skałdania zamówień -zarobek 15-50% -21dni na zapłatę rachunku -super promocję,gratisy,konkursy,programy motywacyjne -różnego szkolenia po których zdobywa się obszerną wiedzę i umiejętności -wycieczki i wyjazdy dla najlepszych -specjalne oferty dla konsultek(oferte netto i demo) Tylko teraz AVON przygotował super prezenty dla konsultek; -jeżeli w katalogu 6i7złożysz zamówienie po 250zł otrzymasz za 5,90zł wodę perfumowaną RARE GOLD -jeżeli w katalogu 7zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC -jeżeli w katalogu 7 zamówisz kosmetyków ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA -jeżeli zostaniesz konsultantką w katalogu6,7lub8 i będziesz składać zamóienie po 250zł;to; -w pierwszym katalogu wspópracy otrzymasz TUSZ DO RZĘS za 1zł -w drugim katalogu współpracy otrzymasz PODWÓJNY PROGRAM LIFTINGUJĄCY OKOLICE OCZU -w trzecim katalogu współpracy otrzymasz WODĘ TOALETOWĄ SPOTLIGHT i ODŻYWCZE MASŁO Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO za 1zł -jeżeli w katalogu 6 zamówisz 2szt wody perfumowanej REESE WITHERSPOON LOVE TO THE FULLEST to otrzymasz na nie 45% upust ,natomiast jeżeli zamóisz 3szt otrzymasz 50%upustu:) Dołącz do mojego zespołu ,który staję się coraz większy i z każdym katalogiem bardziej rozwinięty:) DODATKOWO DLA KAŻDEJ NOWEJ KONSULTKI WYSYŁAM W PREZENCIE ZESTAW STRARTOWY DLA KONSULTAKI ,ULOTKI,KILKA PRÓBEK I KATALOGI:) ChCESZ ZOSTAĆ KONSULTAKĄ AVON??? CHCESZ SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl pOZDRAWIAM:) kAMIL-lider sprzedaży avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflamelwowek@onet.pl
Witam. Serdecznie zapraszam chętne osoby ze Lwówka Śląskiego i okolic do podjęcia pracy jako konsultantka ORIFLAME. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania: oriflamelwowek@onet.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) 26 MAJA JEST SZKOLENIE KOSMETYCZNE W KIELCACH :) PIĘKNO SUKCESU POZIOM 1. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KONSULTANTKI JAK I PRZYSZŁE KONSULTANTKI. ZAINTERESOWANI NIECH ZGŁASZAJĄ SIĘ DO MNIE. Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeżeli w katalogu 7/2011 zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT, to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC (kolor do wyboru) Jeżeli w katalogu 7/2011 zamówisz jakiekolwiek kosmetyki ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki (katalogi, ulotki, programy motywacyjne) przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myślisz o dorobieniu kilku set złotych? Chciałabyś kupować taniej nawet o 80% kosmetyki dla siebie i rodziny? Chciałbyś zostać własną szefową-i pracować kiedy tylko chcesz? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi TAK to zapraszam do współpracy:) ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!! Avon oferuje; -co tygodniowe bezpłatne(po zamówienie na 150zł) dostawy do domu -katalog z 3 terminami skałdania zamówień -zarobek 15-50% -21dni na zapłatę rachunku -super promocję,gratisy,konkursy,programy motywacyjne -różnego szkolenia po których zdobywa się obszerną wiedzę i umiejętności -wycieczki i wyjazdy dla najlepszych -specjalne oferty dla konsultek(oferte netto i demo) Tylko teraz AVON przygotował super prezenty dla konsultek; -jeżeli w katalogu 6i7złożysz zamówienie po 250zł otrzymasz za 5,90zł wodę perfumowaną RARE GOLD -jeżeli w katalogu 7zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC -jeżeli w katalogu 7 zamówisz kosmetyków ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA -jeżeli zostaniesz konsultantką w katalogu6,7lub8 i będziesz składać zamóienie po 250zł;to; -w pierwszym katalogu wspópracy otrzymasz TUSZ DO RZĘS za 1zł -w drugim katalogu współpracy otrzymasz PODWÓJNY PROGRAM LIFTINGUJĄCY OKOLICE OCZU -w trzecim katalogu współpracy otrzymasz WODĘ TOALETOWĄ SPOTLIGHT i ODŻYWCZE MASŁO Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO za 1zł -jeżeli w katalogu 6 zamówisz 2szt wody perfumowanej REESE WITHERSPOON LOVE TO THE FULLEST to otrzymasz na nie 45% upust ,natomiast jeżeli zamóisz 3szt otrzymasz 50%upustu:) Dołącz do mojego zespołu ,który staję się coraz większy i z każdym katalogiem bardziej rozwinięty:) DODATKOWO DLA KAŻDEJ NOWEJ KONSULTKI WYSYŁAM W PREZENCIE ZESTAW STRARTOWY DLA KONSULTAKI ,ULOTKI,KILKA PRÓBEK I KATALOGI:) ChCESZ ZOSTAĆ KONSULTAKĄ AVON??? CHCESZ SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl pOZDRAWIAM:) kAMIL-lider sprzedaży avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame świat piękna
Oriflame świat piękna Zacznij ze mną pracować w Oriflame. Tylko ze mną wpisowe zawsze 1zł! Na początek Program Witamy z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo każda konsultantka, która zrobi pierwsze zamówienie za 100PP i zapłaci rachunek w terminie otrzyma ode mnie prezent niespodziankę. Kontakt: oriflame.swiatpiekna@gmail.com tel. 787431390 Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1107
Hejka :) Poszukuję osób do rozbudowania mojej grupy w Oriflame. Dopiero zaczynam rozkręcać biznes, dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą kosmetyków, i chciałby dorobić trochę kasy, można się skontaktować ze mną przez gg 9686659. We wszystkim pomogę :) Szczególnie chętnie nawiąże współpracę z osobami z województwa świętokrzyskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich chętnych.PRACA w oriflame.Wspaniale nagrody od Oriflame.:) Odpowiem na wszelkie pytania,zapisy u mnie -napisz GG 7363567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Złóż swoje pierwsze punktowane zamówienie między 2 a 22 maja i uzbieraj co najmniej 100 PP*, a otrzymasz pierwszą nagrodę**: najsłynniejszy kosmetyk Oriflame - krem uniwersalny (15 ml) za jedyne 1 zł! 2.W kolejnym Katalogu powtórz swój sukces i zrób zakupy o łącznej wartości co najmniej 100 PP*, a otrzymasz drugą nagrodę**: krem intensywnie nawilżający na noc Aqua-Rhythm (50 ml) 3.W trzecim Katalogu zrób zakupy o łącznej wartości co najmniej 100 PP*, a otrzymasz trzecią nagrodę**: perfumowaną wodę toaletową Mirage (50 ml) za jedyne 1zł! Dodatkowo,za swoje pierwsze punktowe zamówienie,gdy zapiszesz się u mnie otrzymasz ode mnie gratis super kosmetyk. Zarabiaj pieniądze Zarabiasz pieniądze od razu, a Twoje możliwości zarobkowe są nieograniczone. Współpracujesz z Oriflame w zgodzie ze swoim stylem życia i samodzielnie decydujesz, ile czasu chcesz nam poświęcić. Korzystaj z 0% kredytu na zakup kosmetyków i innych produktów Oriflame. Bez zaświadczenia o zarobkach - wystarczy kserokopia dowodu osobistego i wniosek, a otrzymasz aż 14 dni na zapłacenie za zakupy. napisz :GG :7363567 e-mail angelika512@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącz do firmy Avon, która pozwoli ci na rozwój i sukces. Oferujemy szeroki wybór perfum, żeli , balsamów, kremów, cieni, biżuterii... Nie masz nic do stracenia, a u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, a przy okazji możesz jeszcze zarobić. Tylko teraz: - masz możliwość nabycia tuszu za 1 zł - pakiet próbek z nowej linii kremów - starter dla nowych konsultantek a w nim 5 katalogów , przewodnik itp - prezent dla nowej konsultantki - możliwość awansu w każdej chwili - udział w szkoleniach kosmetycznych , gdzie poznasz tajniki profesjonalnego makijażu i nie tylko! - elastyczne godziny pracy CZASEM PODJECIE WYZWANIA JEST JUŻ DUŻYM SUKCESEM! Pisz na gg 11699301 lub na tel 880184966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ ! Wiele osób chciałoby dorobić sobie do pensji.... Jeżeli TY też chcesz zarobić kilka stówek miesięcznie i kupowć dla siebie taniej kosmetyki napisz lub zadzwoń do mnie _ Jestem liderem od kilku miesięcy a moja grupa liczy już sporą liczbę konsultatek i kilku liderów..... Każdej osobie pomagam i doradzam ,gdyż wiem jak jest ciężko zacząć-sam byłem kiedyś konsultantem.... Avon oferuje bardzo wiele nawet przy małym nakładzie pracy; *zarobek 15-40%(czasami 45i50% w programach motywacyjnych) *17katalogów -każdy z 3 terminami składania zamówień *w każdym katalogu 3 bezpłatne terminy dostawy kosmetyków do domu. *ofertę demo(gdzie konsultantka może kupić kosmetyki,które będą dopiero w następnym katalogu. *ofertę netto (gdzie konsultantka może kupić kosmetyki nawet o 80% taniej) *21dni na zapłatę rachunku *bardzo małe braki kosmetyków(mamy własną fabrykę w Polsce) *dla ambitnych AVON CLUB(najlepsie konsultanci) *różnego rodzaju wycieczki ,wyjazdy,konferencje,bankiety *funkcja lidera i możliwość budowania własnego zespołu Statrując w jednym z 3 najbliższych katalogach i składjąc zamówienia na co najmniej 250zł otrzymasz; -superwydłużający tusz do rzęs -program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW -perfumy SPOTLIGHT -krem z serii PLANET SPA -zestaw na lato-japonki,sukienke i zegarek Dla każdej konsultantki wysyła pod jej adres zamieszkania ZA DARMO; *zestaw dla konsultantki(umowę i zestaw startowy) *ulotki prospetingowe *zestaw katalogów *ZESTAW PRÓBEK Chcesz się czegoś dowiedzieć lub o coś zapytać?? Napisz lub zadzwoń do niczego to Cię nie zobowiązuje.... ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ W ZESPOLE KTÓRY STAJE SIĘ CORAZ WIĘKSZY I BARDZIEJ ROZWINIĘTY Na maile odpisuję kilka razy na dziennie; KONTAKT; tel.;505293722 mail.;kamilmaliszow@onet.pl gg;34142854 Pozdrawiamll Kamil -Lider Sprzedaży i Zespołu AVON. -- Zostań konsultantką AVON Tel;505293722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do wspolpracy z Oriflame! Miła wspołpraca, dobry zarobek. Masz pytanie? Napisz, odpowiem na każde. Jezeli jestes zainteresowana/y wysylam katalogi, cennik na swoj koszt! Doidatkowo za Twoj dobry start prezent na zachete:). Zapraszam. GG:2511570 sylwia4032@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam osoby z Poznania (i nie tylko) do zostania konsultantką Oriflame! Zamawiaj taniej kosmetyki dla siebie, rodziny znajomych lub sprzedawaj po cenach katalogowych i zarabiaj. Bycie konsultantką można traktować jako zajęcie dodatkowe lub stały zarobek. Jestem mamą 2 letniej dziewczynki, mam stałą pracę, a bycie konsultantką daje mi możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Poza tym mam możliwość rozwoju osobistego i dużo satysfakcji. Nie mam zbyt wiele wolnego czasu, a w Oriflame wiele spraw można załatwić przez internet. Mój system pracy wygląda następująco: pokazuję katalog w pracy, znajomym i zbieram zamówienie, które składam przez Internet, a za kilka dni (najczęściej 2) kurier przywozi mi paczkę do domu. Proste i wygodne. Dodam, że nie ma określonej minimalnej kwoty zamówienia, ani przymusu zamawiania z każdego katalogu zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz. Na współpracę w Oriflame poświęcasz tyle czasu ile chcesz jesteś swoim własnym szefem, od Ciebie zależy ile zarobisz pieniędzy. Zapisz się już dziś i korzystaj z przywilejów jakie daje firma Oriflame! Stwórz własną grupę konsultantów zapisując kolejne osoby. Chętnie służę pomocą - odpowiem na wszystkie Twoje pytania i gwarantuję rzetelne prowadzenie na każdym etapie naszej współpracy. Serdecznie zapraszam!!! Aneta B. gg: 35532090 e-mail: neta1983@o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia19
w katalogu 8. byly maszynki z Wilkinsona dla pan za 9,9 i byly wraz z ostrzami a jak sie okazalo to przyslali mi paczke bez tych ostrzy... za nie trzeba zaplacic 15,9!!!! czuje sie oszukana.... po co pisza ze z ostrzami a przysyłaja bez... ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×