Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

redwine86

2 tyg. ćwiczeń i zero efektu Ma ktoś podobny problem?

Polecane posty

Jutro miną 2 tygodnie, od kiedy zaczęłam codziennie ćwiczyć tzw. \"brzuszki\" w wiadomym celu. Efektów nie widać. Robię po ok.50-60 dziennie. Nie wydaje mi się, żebym popełniała podczas ich wykonywania jakieś błędy. Czy macie podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
bo tak naprawde zobaczysz po około 2 mce , nie wczesniej, i to zalezy jaki tryb życia prowadzisz, jezeli bo cwiczeniach wcinasz czekolade to raczej nawet i 1 rok nic ci nie pomoze, ale trzymaj sie, i nie słuchaj innych ze po tyg widza efekty...zreszta najpierw trzeba zrzucic tłuszscz aby miesnie było widac, jezeli masz nadwage to najpierw trzeba pozbyc sie tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra ale jesli
bedziemy cwiczyc i zejdzie to co ma zejsc to czy potem gdy sie przestanie cwiczyc znowu wszystko wroci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intensywne ćwiczenie brzuszków ,szczególnie mięśni prostych powoduje efekt odwrotny od zamieżonego :(:( brzuszek się uwypukla niestety....skonsultuj te ćwiczenia z kimś kto ma o tym pojęcie albo coś poczytaj,bo możesz nie być zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, dietę powinnam zmienić również... Dzięki za wypowiedzi. A Wy jak dbacie o siebie? Macie problemy z brzuszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna drabina
ja od 2 miesięcy co drugi dzień ćwiczę, natomiast codziennie robię po 200 brzuszków. Efekty są ogromne! Przede wszystkim jędrne ciało:) abyło troszkę sflaczałe bo ostatnio szybko schudłam 10 kg (miesiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna drabino, a te ćwiczenia to na czym polegają? Aerobik? Jogging? 200 brzuszków codziennie-podziwiam. I nie ma efektu o jakim pisała poprzedniczka, że zamiast schudnąć to brzuszek się uwydatnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarja1978
przedewszystkim brzuch jest najtrudniej wyćwiczyć.Te mięśnie pracują tylko przy ćwiczeniach nie tak jak nogi np.Ja cwiczę już trzy miesiące.Centymetry nie zniknęły a jednak brzusio wygląda nieco lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Total beznadzieja... Dzisiaj w nocy miałam strasznego dołka. Czułam sie taka beznadziejna... Nigdy nie patrzałam na szczupłe i wysportowane dziewczyny z zazdrościa, tylko z podziwem. Dlaczego i ja nie mogę taka być... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarja1978
redwine, z początku brzuch się uwydatnia jeszcze bardziej ponieważ pod tkanką tłuszczową tworzą się mięśnie.Niestety ale same ćwiczenia nie wystarczą, trzeba również zastosować dietę.Najlepiej jest biegać co rano na czczo itd.Ja nie mam na to siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redwine te dziwczyny
albo maja taka budowe -geny ,ze łatwiej im osiagnac wysportowana sylwetke albo wiecej samozaparcia i zelaznej dyscypliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, czas zmotywować sie do działania. Lepiej późno niż wcale, prawda? Życzę Wam wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychukn
Ja ćwiczyłem brzuch od dłuższego czasu, na podłodze, nie regularnie ... Teraz gdy chodze na siłownie, robie po 600 brzuszków, co drugi dzień aby dać mięśniom odpocząć ... I wątpie aby moje mięśnie brzucha kiedykolwiek się uwypukliły ... Drogie Panie, trenujcie Swoje brzuchy bo nie ma nic piękniejszego dla mężczyzny niż smukły, ponętny brzuch kobiety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×