Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona...82

sciaganie archiwum gg z innego kompa.jak to zrobic.

Polecane posty

pilnie potrzbuje moje archiwum z gg.niestety nie jestm na moim kompie.slyszalam ze w jakis sposob mozna sobie sciagnac ale jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys znajomy tak zrobil.sciagnal swoje archiwum z gg bedac na innym kompie.niestety nie mam z nim kontaktu i nie mam mozliwosci zapytac jak to zrobil.czyli jest taka mozliwosc.i chyba nawet nie trezba do tego specjalnego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ściągniesz ze swojego
musisz dostać się do tego kompa w którym jest to archiwum i wysłać je sobie na maila. Plik z archiwum znajduje się w: C:\Documents and Settings\\Gadu-Gadu\ ... i nosi nazwę "archives"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze nie mam teraz szans aby dostacv sie na moj komp.archiwum potrezbuje pilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mam rozumiec ze moj znajomy wyslal sobie kiedys archiwum na maila dlatego mogl smialo wejsc na archiwum z innego kompa....szkoda ze ja kiedys tego nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastablasta
Kazdy wie ze nie chcesz sciagnac swojego archiwum,ale to inna sprawa.Dane zapisane sa w kompie a nie w necie wiec zeby przeslac to musisz miec dostep do kompa.Wiec najprostszym rozwiazaniem jest trojan,tylko nie mozesz go wyslac bezpodrednio(kazdy program go wykryje)najlepiej jak powiedzmy zalozysz swoja strone,dasz tam jakies zdjecie a do tego wirusa,malo ktory to wykryje.Wowczas odpowiedni plik sobie pobierasz i archiwum gotowe.Gadu gadu jest totalnie niezabezpieczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z reguły
możesz sciągnąc o ile wczesniej wyslałas( eksportowałas) na serwer gg teraz możesz sobie z serwera importowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy mi tylko na moim archiwum ! powtorze sie -zabezpieczonym haslem ktore doskonale pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z reguły
fakt. mój bład kontakty sięDA!Archuwum nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz drugie pytanie. wyzej czytam ze archiwum jest niezabezpieczone .jesli mam zalozone haslo....moze mi ktos pobrac moje archiwum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastablasta
zalezy mi tylko na moim archiwum ! powtorze sie -zabezpieczonym haslem ktore doskonale pamietam. Naprawde? fajnie ze pamietasz haslo ktore sama wymyslilas.Ale chyba trudno zalozyc gg bez hasla, a moze masz taka mozliwosc?bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia przeczytaj \" powiedzmy zalozysz swoja strone,dasz tam jakies zdjecie a do tego wirusa,malo ktory to wykryje.Wowczas odpowiedni plik sobie pobierasz i archiwum gotowe.Gadu gadu jest totalnie niezabezpieczone...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DA RADY
KOBITKO..... SORY ALE NIE MASZ SZANS a jak chcesz kuknac na to gg to musisz wejsc na ten komp gdzie gg zostalo zainstalowane i uzyc programu gg crack i wowczas bedziesz miala i hasło i bedziesz mogla wejsc do archiwum.... oczywiscie o ile jest zaznaczone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"teraz drugie pytanie. wyzej czytam ze archiwum jest niezabezpieczone .jesli mam zalozone haslo....moze mi ktos pobrac moje archiwum ?\" Oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki Wam za pomoc :) chyba faktycznie bedzie najszybciej i najlepiej jak rusze dupsko i pojade do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co komplikowac sobie zycie.... Wchodzimy na www.gg.pl wpisujemy numer gadu i haslo. Na górze klikamy w archiwum, pokazuja nam sie wszytskie wiadomosci nawet te ktore zostaly usuniete. To tak zwane mobline archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak nie bylo zaznaczonego archiwizowania to du..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksjejka
witam, no właśnie też tak słyszałam i niby tak jest jak mówisz, że archiwum jest mobilne. Jednak co w sytuacji kiedy z tamtego kompa z którego chcę moje archiwum gg zostało po prostu odinstalowane? bez kasowania archiwum ani kombinowania. Wywalili mi gadu z tamtego sprzętu i...jedna wielka jasna dupa ile jest sprzecznych informacji co do ściągnięcia archiwum z serwera. Też byłam pewna ze archiwum = konkretny komp.na którym sie zapisuje ale ponoć właśnie NIe... ratunku bo błądzę w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaK2
Czy chciałbyś przeczytać archiwum GG KAZDEGO z Twoich znajomych? Najnowszym działającym programem do czytania archiwum gg, bądź łamaniem hasła gg naszych znajomych jest GaduGadu Szperacz 2014. Wystarczy numer GG ofiary, on zajmie się resztą. Zapraszam: http://programyhakerskie.pl/gadu-gadu-szperacz-2014/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×