Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

tzn. nie wiem czy beda to normalne klapki czy znowu japonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noga prawdziwej księżniczki :) ale tak serio to Ci wspolczuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... mnie tez but obtarl..na przodzie stopy mam zdarta skore:( wlasnie wklepuje balsam po kapieli na moja zmeczona skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) Zaraz lece na zajecia i prosze 3majcie kciuki za mnie... niedlugo dowiem sie czy zaliczylam wczorajsze kolo... jest to dla mnie bardzo wazne!!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaliczyłam 😭 zabrakło mi 0,75 pkt-a 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka 🌻 ale tu cisza... dziewczyny wiem, ze lato sie zaczelo ale czasami mozecie cos napisac! :P Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzis caly dzien spedzilam z moim chlopakiem wyszedl ode mnie o 19. a ja od 20 sie ucze..no sciagi robie:P dlatego sie nie odzywam... a co tam u WAS?? Magda jak tam A.?? Amira co tam?? a gdzie stanczyk i monika...:(?? 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wczorjsa bylam w krakowie, cudowne miasto... ach, zakochalam sie;) wrocilam o drugiej w nocy. spalam moze 6h w ciagu dwoch nocy, ale i tak swietnie bylo:) stanczyk nas zdradzil, nie wiem co z monika:( a moj A dobrze jaka nazrie jestesmy jeszcze zesoba:D co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie, wkoncu sie wyspalam... co u Was dziewczynki? dzis dzien matki :) zadzwoncie do swoich mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja niedawno wstalam i pije sobie wapno:( na uczulenie:( ja juz zlozylam mamie zyczenia i dalam jej prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia po czym to uczulenie. do lekarza ide nierdlugo. tomek mnie wygania i mama tez...:( wlasnie tomek ode mnie niedawno odjechal. siedzielismy sami w domu bo rodzicow nie bylo...bylo zajebiscie jesli wiecie co mam na mysli...zreszta jak rodzice juz przyjechaLI To tez bylo fajnie... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.a propo mojej stopki... pieśćmy sie sami nawzajem:):):) bylo...cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masakra...jutro mam zaliczenie ustne i jakos tak mi ta nauka nie wchodzi 😡. nie wiem czy to przez to ze taka ladna pogoda,czy przez to ze tak gorraco. a co tam u was dziewuszki??:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, że ja muszę unikać słońca... dostałam niezłe leki, które nie dość, że sporo kosztowały to jeszcze nie mogę przebywać przy nich na słońcu 😠 A jutro czeka mnie dentysta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Madziulka :) Ja tez siedze i udaje, ze sie ucze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to byłam dziś u tego dentysty... zrobiła mi zęba ale nadal mnie on boli :O podobno przez jakis jeszcze czas może... Aaaaa i Wam nie mówiłam ale cały weekend spędziałam z siostrą i małym... ależ on jest śliczny i kochaniutki ❤️ tylko strasznie malutki... nic na niego nie pasuje.... jedynie w H&M znalazłyśmy ciuszki na 44 cm. a tak to na 50 lub na 56 są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) jutro mam kolokwium z angielskiego i nie wiem jak to bedzie. niby umiem angielski ale boje sie ze nie do konca sobie poradze... a co tam u was?? tez pewnie duzo nauki...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki !!:) ja jutro pisze spr z biologi, nie chce mi sie troche uczyc, ale moze posiedze:) hehe wlasnie bylam z kumplami na piwie, i nei wiem jak mi teraz nauka bedzie wchodzic..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro chemie :O :P A dziś wieczorkiem idę na impreze bo moj bardzo dobry kumpel ma urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×