Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

Amira - jakos zapowiadal sie ciezki dzien,a w sumie bylo luzno.. madziulka - [ kwiat ] o tak no ale bez spacji :) musze sie komus wygadac... spotkalam sie dzis z A. to wszytsko bez sensu:( siedziemy przytuleni do siebie, no ale co z tego jak on jest powolny, kurwa, mam tego dosc, to wszytsko bez sensu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..nie wiem co mam powiedziec...chyba najlepiej bylo by na zywo pogadac...nie masz jakiejs dobrej kolezanki z ktora moglabys pogadac...??bo tak przez neta to nie dokonca mozna wszystko powiedziec tak dokladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dopiero co przyszlam z uczelni... jestem padnieta!! Magda skarbie co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka musisz wpisac wyraz w nawiasy kwadratowe bez spacji [ serce] ❤️ [ kwiat] 🌻 [ czesc] 🖐️ [zly ] 😠 [ cool] :classic_cool: [ beksa] 😭 [ spioch] 😴 [ wsciekly] 😡 [ ziewam] 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ajk zaczac z nim rozmowe? mam ochote go wyklac i powiedziec mu co o tym mysle, ale tak nie zrobie.. jejku, juz nie moge tak, pisze mi mowi ze teskni ze do zobaczenia skarbku boszz juz nie wiem co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia o co chodzi... Magda a jestes pewna, ze bardzo Ci na nim zalezy?? Bo wiesz jesli tak nie jest... to bym go olala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, dzis na 90 % Oskara wypisza do domu!!!! :) Strasznie sie ciesze :):):):):) Tylko nie mam dla niego zadnego prezentu... a i tak bede musialam kupic dwa... dla malego i dla duzego siostrzenca ;) myslalam o pluszowym misiu... a moze Wy macie jakis inny pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o male dzieci to nie mam zielonego pojecia:/ zadnemu dziecku jeszcze nic nie kupowlam.... Ale zabawka to chyba dobry pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nikogo... :( ja wlasnie siedzei i przygotowuje sie do debaty na angielski \"get married or not\" i nie wiem co mam napisac...jestem raczej za..ale jakie argumenty mozna przytoczyc...troche napisalam...ale to malo...a co u Was?? Magda ospuscilas juz sobie A.?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie sie mijamy, bedziemy musialy sie umowic na jakas konkrtna godzine ktoregosdnia i pogadac tu:) madziulka tak powoli go sobie odpuszczam, zaproponowal spotkanie w czwartek, daje mu doz rozumienia ze mecze sie z tym ze jest jak jest. dzis mi napisal ze cieszy sie ze ma mnie ze ma do kogo sie przytlic porozmawic, ale \"ma mnie\" teoretycznie chyba, bo parktycznie nie. powiedzialam mu ze mnie to juz meczy, moze ja mu jestem tylko po to aby mogl sie do kogo przytulic,?! chcialabym miec juz za soba. stwierdzam po ra zkolejny, ze faceci są dla mnie karą od boga... co kolejny to gorszy.. bosz.z... a jak sieuklada madziulka z twoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a zmoim uklada mi sie bardzo dobrze...wszystko jest w porzadku ❤️ mam nadzieje ze tak bedzie dalej... A Ty sie nie przejmuj...jak nie ten...to inny...a moze nawet te, moze A. przejrzy na oczy i zrozumie ze zle robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciesze sie ogromnie🌻 ale mialam fatalny dzis poranek... obudzilam sie wszytsko bylo ok, wstalam i tak mi sie w glowie krecilo... :/ tragedia:( jakbym byla pijana, i tak caly dzien.. t ocisnienie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) podczytuje sobie wasz topic, mam nadzieje że nie macie nic przeciwko ;) Madzia życzę ci aby problemy z chłopakiem rozwiązały się jak najszybciej.Bądź stanowcza.Z facetami trzeba ostro i konkretnie.Albo wóz albo przewóz.Niech się od początku nauczy kto tu rządzi.Zgadzam się z madziulą0506, a jak okaże sie za przeproszeniem totalnym dupiem to naprawdę się nie przejmuj.Tego kwiata to pół świata ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jutro kolo i zero checi na nauke :O Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adorable. Zapraszamy do naszego...tzn Magy(bo ona go zalozyla) topiku... powiedz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskarek jest już od wczoraj w domku... ahhh jeszcze u niego nie bylam bo siostra mieszka dosc daleko ode mnie... mysle, ze w weekend sie wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adorable gratuluje ślicznego synka :) Moze Ty mi podpowiesz co fajnego mozna kupic na pierwsza wizyte u dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka i jak kolo poszlo?? bo nie wiem czy pisalas ;) I musze sie pochwalic, ze w koncu ta wstretna studnie w simsach zdobylam :D Wypowiedzialam zyczenie, ze chce zdobyc nowych przyjaciol... i jeden z nich ukradl mi kwiaty ze szklarni :D hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekjuje Amira..koles poszedl dobrze...napisalam wszystko:) zobaczymy co dostane haha. narazie mam luzik na uczelni ale niedlugo sie zacznie... Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na bank dobra ocene dostaniesz :) taaa juz niedlugo sesja :O skreca mnie na sama mysl o niej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×