Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

no mysle ze bedzie dobrze i ze sie uda wszystko.a co znakow to nie mam pojecia. z facetami jest roznie...jedni potrzebuja znakow, iinym te znaki wcale nie sa potrzebne. Mozesz mu od czasu do czasu cos zasugerowac. Zobaczmy jaki bedzie efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu slonko ja go nie znam... nie wiem jaki jest... musisz mu poprostu dac do zrozumienia ze coi na nim zalezy... miej swoje zdanie ale rob czasem cos zeby bylo mu milo i zeby czul sie doceniony.... kiepski ze mnie doradca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jak go dowartosciowac.. nie wiem nawet co lubi... ale moze jest w czyms dobry.. albo ma na jakims punkcie fiola... wykorzystaj to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero w piatek zaczynam zjazd... niby dopiero a jednak juz... jeszcze nic nie umiem a tu dwa kolosy sie kroja jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. widze ze caly dzien nikogo nie ma. niedobrze;/ albo nie macie czasu, albo...nie wiem... niech sie ktos odezwie... pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem;) dzis znowu po lekcjach zaszalalam:) spodnie czarne... i.. i bluzke... sweet :):) co tam u was?:) jutro spotkanie z A, po lekcjach, godzinne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Monika, mam na czwartek sporo lekcji d ozrobienia, i nie wyrobie sie, chociaz wiem ze moglabym sie spotkac znim dluzej, ale cotam... za dwa dni i tak sie spotkamy:) co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... myslalam ze to jego sprawka z ta godzina... :) u mnie nic ciekaego... znaczy nic nowego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie:) moja sprawka:P a dzis do mnie pisal \"moja droga\" , \"moja Ty brzoskwineczko\" ach :) moze macie racje ze cos z tego bedzie:) to niech sie dzieje cos nowego Moniś!! ruszaj gdzies na jakas impreze czy cos. nie chce ci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend cos wymysli... narazie musze sie pouczyc mam dwa kolosy ... ale po zajeciach idziemy na miasto... zreszta jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak . sesja niedlugo, przepraszam ze przypomnialam. fajnie Ci, mnie zaproponowal A zebysmy poszli na 18stke ale on sie jeszcze zastanawia, poszlabym! ale zobaczymy:) mam ochote pojsc na jakies disco, i poderwac jakiegos:P no ale na razie nie ma chetnych pojscia ze mna. koleznaki moje maja chlopakow a ja nie:D moze to i dobrze:) a dzis co robilas? w ogole to co Ty robisz w radiu? Stańczyk, madziulka, AMIRA - gdzie TY jestes!!?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nudy straszne mam w pracy ale i tak jest fajnie :) i nie masz za co przepraszac.. studia to najlepszy okres w zyciu... :) a co do 18-naski to koniecznie go nanmow... ja mysle ze cos z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mowic tutaj bo jeszcze ktos ze znajomych sie domysli ze to ja... nic ciekawego... nie jestem ani dziennikarka ani redaktorka ani nic z tych rzeczy... papierkowa robota...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo:) wazne spotkanie... musze byc nieskazitelna ...., a jak bedzie padac to mi sie wlosy pokreca... i wogole nie znosze deszczu!!!! wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ladnie. nic nie zdradzisz? facet jakis?:P tez mam problemy z wlosami w takie dni. ciagle jade na prostownicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wystarczajaco zniszczone mam wloski... tak.. facet ..p-rzjaciel ale nie chce zapeszac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) zycze powodzenia1!!!!:):) jatez mam zniszczone:/ teraz kiedy przestawila sobie prostownice na 200stopni to taksie zepsuly:/ a jaka masz? ceramiczna? stosujesz jakies maseczki na wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dawno wyrzucilam prostownice... juz wystarczy ze susze codziennie... ;) a co do pielegnacji to dla mnie jest najlepsza odzywka regeneracyjna gliss kur taka pomaranczowa.. kupilam ostatnio maseczke z tej serii ale wcale nie byla dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle prostuje... musze isc do fryzjera tak w ogole.. :/ zbieram sie uczyc. pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja. nie odzywalam sie bo facet moj kochany u mnie siedzial. mielismsy wolna chate;) Magda mysle ze cos z tego bedzie. na pewno:) Wlasnie, ciekawe gdzie Amira hmm...?? lece spaciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spotkalismy sie dzisiaj.. i boje sie ze nic z tego nie bedzie.. bo jak mozna byc tak powolnym.. boje sie ze trace ten czas, ale nie moge go jakos ponaglic... coz.. do 26maja juz niedlugo.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze coraz rzadziej ktos tu zaglada...smutno:( Magda moze jeszcze sie jakos ulozy....bedzie OK...:) bylam dzis z moim miśkiem w kinie na filmnie \" ktoś calkmiem obcy\" niby spoko ten film nawet, ale jakis taki dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×