Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

dobrze... wiec zrobie tak jak mowicie :) dziekuje.. :) a jeszcze jedno, dzis do mnie zadzwonil, spytal czy sie odezwe jakos powiedzialam ze tak.. jak myslicie kiedy sie do niego odezwac? jutro, czy po jutrze zeby zatesknil, hm? w ogole to mam sieodezwac do niego dzwoniac czy sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj stanczyk Ty wiesz co ja mysle o Twoim podejsciu do kobiet wiec nie mec dziewczynie w glowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jak dwie strony tak robia, nie pokazuja ze zalezy im.. nigdy nie dojda do ladu i skladu. obawiam sie ze jest tak w moim przypadku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ci na nim zalezy to pewnie ze zadzwon albo sms-ka wyslij co wolisz... napewno poczuje sie pewniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaZNUDZONA
Hey jest tu ktos...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo na poczatku myslalam, ze cos do Ciebie czuje ale Ty ja specjalnie olewasz :O chyba zle zrozumialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahh Ci mezczyzni....
tylko magda fajnie zazdroszcze ja juz troszke czekam i nic:( skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahh Ci mezczyzni....
czekam tydzien i nic:( i kompletnie Go nie rozumiem czasami jest cudownie jest szarmancki delikatny i chyba niesmialy (ma 28 lat) ale spotykamy sie baardzo rzadko. czasami 3 dni pod rzad czasami kilka dni nie. A teraz sie nie odzywa... nie moglam Go niczym urazic. Nie wiem co sie dzieje buuu na gg jest online:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba ze ma Cie w tyłku to rozumiem!!! Ale nie moze byc z Toba az tak zle :) troche wiecej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahh Ci mezczyzni....
juz nawet sie zastanawiam czy nie ma kogos... dodam ze poznalismy sie przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ahh Ci mezczyzni.... - bylam kiedys w podobnym zwiazku- prawie rok :O olalam kolesia choc nie bylo latwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahh Ci mezczyzni....
hmm po ostatnim spotkaniu rozmawialismy jeszcze przez tel i bylo ok. Zagadalam kiedys na gg cisza. wyslalam smsa co slychac cisza. wiec juz sie nie odzywam probuje zapomniec ale chyba sie zakochalam buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×