Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

Gość ja tez ich pozdrawiam
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy już moje SŁONKO wstało? Jak się dzisiaj w nocy spało? Wiele pięknych snów się śniło? Dzień rozpocząć będzie miło? Chciałabym widzieć oczka Twoje, Móc w ramiona wziąć Cię moje, Na śniadanie całus dostać, i z uśmiechem już tak zostać! cpo myslisz o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? fajne:) ale nie w moim stylu... tak moglabym mu napisac gdybysmy byli oficjalna para:) ale mysle ze napisze mu.. wieczorem... no jak minal dzien i ze tesknie za nim:) no i dopisze wracaj szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Monika.? troche sie boje.. bo on mi czasami mowil cos i potem oj zartowalem chcialem sie z Ciebie posmiac troche.. a jak bedzie sie smial ze mu nappisalam ze za nim tesknie?. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak jezeli chcesz wieczorem to racja... kazde ktor znalazlam sa raczej takie juz dla par...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisal tak bo bal sie jaka bedzie twoja reakcja na jego wyznania... mysle ze sie zauroczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczaj ... mysle ze wkoncu to wykrztusi... i nie ignoruj go dawaj subtelnie do zrozumienia ze go chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak zrobię:) tak sie zastanawiam... czy przypadkiem jutro sobie odpuscic pisanie, i napisac do niego we wtorek.. facetów pociaga niepewnosc:D a to bedzie niepewnosc.. kurcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę was baby
😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak... ok, to jutro wieczorem sie odezwe do mojego mojego \"kolegi\"... :/ nie cierpie jak mi opowiada o dziewczynach!! ze ta kolezanka to tak zrobila, a ta to tak, nie cierpie jak jakas dziewczyna przejdzie on sie odwroci (ale siedzimy na lawce) powiedzialam mu przestan sie obracac jak jakas przejdzie, to on.. oj, ja lubie patrzec jak ludzie sie zachowuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma brazowe oczy, czarne wlosy, ladne usta, uroda włoska moim zdaniem:) wysoki.. az za bardzo.. on 195 ja 170.. :/ ale mi to nie przeszkadza, fajnie sie ubiera:) zaczal do mnie mowic brzoskwineczko:) i ostatnio jak siedzielismy na lawce, to reke polozyk na oparciu lawki, i czasami mnie dotknal :) ale blisko siebie siedzielismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodziutki:) mysle ze bedzie ok... a skoro ma cos w wlocha to jutro na koniec na dobranoc napisz SOGNI DORO i mozesz dodac AMORE MIO ale to juz jak sie zobowiaze :) do czegos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale musze dzis juz konczyc.. jutro do pracy musze rano leciec i wczesnie bedzie trzeba wstac... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj slodki to on jest:) no wlasnie.. wiesz on mi opowiadal ze mial dziewczyne pol roku, i zerwala z nim argumentujac to ze nie okazywal uczuc... a z dziewczynami z ktorymi sie kiedys spotykal... mowil ze to one nie chcialy dalej sie z nim spotykac, bo byl obojetny.. jejku.. on teraz jest tez obojetny.. dlatego chcialam sie spytac za kogo mnie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lece na wzrost! daj spokoj.. moglby byc nizszy. i zadna kurwa, chuju PA MONICZKA:* powodzenia, trzymam kciuki i topic bede podnosic!! buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpoze faktycznie ma problem z okazywaniem uczuc... jezeli tak jest to bedziesz musiala jeszcze troche poczekac jezeli dalej nic nie zrobi to Ty delikatnie przejmiesz inicjatywe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk chocbys nie wiem co napisal to wiem ze to jak okreslasz kobiety to ze zlosci... nie nawidze takich facetow i pewnie dlatego jestes sam.. Madzia---> najpierw czekamy do jutra i zobaczymy co bedzie a potem bedziemy myslec dalej papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×