Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

ojej Ah ci mezczyzni... -- faktycznie daj sobie spokoj, najlepiej znajdz sobie kogos innego, a jesli to znajomosc internetowa... on moze szukal chwilowej rozrywki... ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec chodzi o to ze ostatnio musialam zrobic badanie wzroku i niestety musze miec okulary... kuzynka zabrala mnie do pewnego salonu.. weszlam i poprostu dech mi zaparlo... jest tam facet ktory dobral mi boskie okularki... ale to tylko wstep ;) starasznie mi sie spodobal ale pomyslalam ja??? niemozliwe... nie powiem maly flircik sie wywiazal ale myslalam ze tak poprostu podchodzi do klientek... dostalam kartke z ktora mam sie zglosic do odbioru... i potem dopiero na nia spojrzalam ... tam gdzie byla rubryka data odbioru wpisal swoj numer tel kom. jutro tam ide odebrac... jak sie zachowywac??? starsznie mi sie podoba.. myslicie ze ten numer to byl jakis znak od niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahh Ci mezczyzni....
hmm wiesz zastanawiam sie nad tym. Ale kurcze wiedzialam ze cos musi byc nie tak- idealow w koncu nie ma:P a on byl bliski idealu ehh nigdy nie zrozumiem mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahh Ci mezczyzni....
hmm superr moze tym razem Ty mu zostaw podstepem swoj numer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Monika, wiesz, to moze byc znak, o tak!! ale nie masz pewnosci ze on nie robil tego triku z innymi mlodymi klientkami... musisz byc ostrozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika musialas mu sie baaaaardzo spodobac :) historia jak z filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co zrobic zebu sie dowiedziec??? nie wyglada na jakiegos podrywacza... naprawde wydal sie bardzo wporzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec daj mu swoja karteczke i powiedz z usmiechem na twarzy - \"maly rewanz\" :) i zobaczysz... moze ktoregos dnia zadzwoni do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest slicznym wysokim brunetem ..ma sliczny usmiech i doleczki :) a ja nie jestem wcale ladna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk mój drogi jak mozesz to powiedz ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahh Ci mezczyzni....
hmm no tak ma Twoj numer ale moze nie wie czy chcialabys zeby zadzwonil... zostaw mu numer:-) i daj znac koniecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnika, nie chcesz zrobic tak jak ci podpowiadam?:) oj uwierz w siebie! to jest najwazniejsze.. innym sie moze nie podobasz a jemu tak! glowa do gory, i pewnosci !! i wiary w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co mma ta kartke zostawic i co na niej.. on ma moj numer... zreszta moze ma dziewczyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale skad on moze wiedziec czy sie jej podoba? Musi dac mu jakis znak :) Ja jestem walnieta i dlatego wyslalabym mu smsa :D moze nie dzis ale jutro po spotkaniu w sklepie napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk moj chlopak jest tylko 2 cm wyzszy ode mnie a chlopak kumpeli jest od niej nizszy o jakies 10 cm. Wiec nie mow ze niski facet nie ma w ogole szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sluchajcie.. popatzrylam mu na rece nie bylo obraczki wiec pomyslalam jest ok... ani innych tych takich oraczek \"nieformalnych\" tez nie mial.... Myslicie ze moge sie mu podobac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym dzis wyslala. TREFNY - juz nie wiem kogo bym wolala.. niskiego czy faceta co ma 196cm wzrostu a ja 170... wlasnie to ten o kim mowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co napisac to zobaczysz jutro, moze rozwinie sie jakas ciekawa pogawedka miedzy Wami i do niej nawiazesz :) A jak nie to Magda dala fajny przyklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis napewno nie... bo jakby cos to jutro bym tam w zyciu nie poszla... ja niby taka wyszczekana jestem ale tak naprawde to w uczuciach bardzo niesmiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×