Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sialalalalalalalalalaa

Hmmmm....Wesele u kuzyna niebawem, czy można.....

Polecane posty

Gość SaraSara
Kotko napisz czy ta Twoja suknia ma jakąś metkę ? Bo nie będę ukrywać - napisałam do kilku osób i wszystkie mi odpisały,że to jakaś tandeta,że tylko podobna do tej na zdjęciu,źle uszyta i z marnego materiału...BROŃ Boże nie chcę nikogo zrażać,ale dobrze mi radziłyście więc dzielę się w wami tym o czym się dowiedziałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
Saro :))ależ mnie z nóg scięła:(( mam w zwyczaju wycinac metki < nie przywiazuję do nich uwagi>a suknia była kupiona przed Bożym Narodzeniem. Faktem jest , iż w dobrym sklepie z markową odzieżą . Jest naprawdę fantastycznej jakosci , nie zmechaciła się po praniu a to przecież jersey. Kurcze chodzi mi po głowie ....to był chyba Morgan:)albo cos tam .... 2000. Mają tam jeszcze odzież Tiffi :((ale to nie to. Raczej to był Morgan :)) stad też cena :)) :) tak na marginesie :)) wielokrotnie robiłam już zakupy na allegro ale sceptycznie podchodze do zakupu odzieży. Zawsze sie boję , iż wybiorę nie ten rozmiar :(albo mam podobne obawy jak ty odnosnie jakości towaru. Nieraz można trafić na okazję nie mniej wolę dac troche więcej a mieć mozność przymiarki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, dzieki za ostrzezenie:) Juz mi przeszlo \"zakochanie\" :P Kotka w baletkach >> Twoja jest pewnie lepszej jakosci, bo kupiona w sklepie, i to dobrym:) Widocznie na allegro to jakies marne podróby 😭 Dodatkowym ostrzezeniem moglo byc dla mnie to, ze nie dali real foto. Ale nie zalamuje sie:) Do wesela mam jeszcze duzo czasu... a i tak nie wiadomo czy na nie pojde, bo byc moze wyjade za granice:/ Nibys, tak mowisz o zaletach malego biustu... nie zalamuj mnie 😭 Jak ja bym chciala miec maly biust:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Sunlight pliz też mnie nie załamuj...jak ja bym chciała mieć duży biust...byłaby choć jedna zaleta.Jak coś to chętnie wezmę część Twoich ;-) A co do allegro powiem wam,że ostatnio zauważyłam pewną nowość.Jakiś czas temu pojawiło się szycie sukien na miarę...i OK ale są również aukcje gdzie ciuch prezentują znane osoby np.Hiltonówny czy inne gwiazdki.I zaglądasz na taką aukcję zdjęcia OK,niby wszytsko cacy tylko drobna uwaga że np. dszyte koraliki są inne albo wstążka czy koronka...Zwyczajnie szyją tanie podróby ciuchów z magazynów kolorowych i chca jeszcze kase na tym robić i to nie małą...Nigdy jakoś przy tych ciuchach nie ma metek...Nie zrozmcie mnie źle,nie uważam,że metka jest najważniejsza.Po prostu jest jeśli chodzi o allegro w jakims stopniu jest ona gwarancją jakośći...w sklepie wiesz,widzisz,możesz dotykać - i ciuch bez metki jest super,a na allegro ??? A nie sądzę żeby taka gwiazdka zakładała coś bez metki....dlatego zawsze badam najpierw opinie kupujących.A na prawdę spływają odpowiedzi,że to kaszana no najgorsze opinie...Może Ci zadowoleni nie odpisują....cóż....szkoda ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
A właśnie - gdzie w wawce kupić ładną sukienkę (nie koniecznie balową ) albo fajną bluzeczkę ? lubie eleganckie ciuchy...Albo ostatecznie jakiś sklep z ładnymi materiałami (bławatny) i dobra krawcowa ??? ;-) Też mam troche czasu do wesela ale wole nie ryzykować jak przed rokiem ;) bo potem kupowanie byle szybko i nerwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slo.wiczek
nibys, sunlight 🖐️ nie pamietam, ktora dziewczyna wkleila tego linka (i nie mam czasu sie cofac i sprawdzac), ale ta zielona, wiazana na szyi tez sliczna! ale nie dla mnie hihi pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowiczek, tą sukienke podala Sara. Rzeczywiscie fajna, ladne polaczenie kolorow. Ale ta falbanka u dolu... cos mi tu nie pasuje, moglaby byc inna. Podoba mi sie tez ta: http://snobka.pl/artykul/759/sukienka_christy Sara:) nie narzekaj, bo dzieki takiemu biustowi na pewno latwiej dobrac Ci jakas ladna bluzke czy sukienke, o fantazyjnej bieliznie juz nie wspominajac:P Ale ok, CZASAMI duzy biust ma swoje zalety;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Naprawdę urocze jesteście...z tymi przekonywaniem o małym biuście...Mój jest tak mały,że ładnej bielizny nie ma - są rozmiary dla nastolatek w myszki i motylki ;) Ale już to przebolałam ;) A tak poza tym to nadal się nie mogę zdecywoać i boję się zakupu w necie...w końcu sukienka to jedna z bardziej problematycznych części garderoby - musi ładnie leżeć w wielu miejscach ... Ta zielona do mnie przemawia bo ma spory dekolt w litere v a ja się w takim dobrze czyje no i wysmukla...Poza tym jest KOLOROWA więc nie martwiłabym się,że będę wyglądać jak wdowa ... choć fioletowy kolor bardziej mi odpowiada....No zobaczymy. Dzięki wam wiem przynajmniej w jakim kierunku iść i czego szukać ;) Dziękuję wam i sympatyczngo weekendu życzę ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Za trzy tygodnie mam wesele i ogromny problem z kupieniem sukinki lub jakiegos kompleciku, juz nie wspomne o butach. Moim problemem jest to ze jestem bardzo wysoka i mam bardzo szerokie biodra przy rozmiarze 38, wiec niestety wszystkie modne sukienki z rozkloszowanym dolem ala lata 50 odpadajja:((( moze cos doradzicie??? o butkach roz 39 myslalm ze jakies sandalki ale gdzie sa jakies na niskim obcasie??? pomozcie ja juz nie mam sil biegac po sklepach:((( nic nie moge znalezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) tez się spotkałam z tym co sara zdjęcia z wybiegów i zamaskowane ( o ile w ogóle jest ) zdjęcie rzeczywistego produktu;/ lub właśnie tekst ze cos nie odpowiada zdjęciu;/ lepiej zawsze prosić o więcej zdjęć produktu i uważać;/ oszustów pełno;/ ja kupiłam sukienkę vili za 56 zl i jestem super zadowolona w sklepie była po 250 zl ;/ czasem można cos kupić ale trzeba uważać. sunlight ja się tylko pocieszam:) ja tam najmniejszych nie mam ale nadal z utęsknieniem wspominam czasy gdy były C :( a teraz ;( hlip hlip :P:P:P:P:P a tak serio powiem ze z mniejszym biustem jest mniej problemów. push-up załatwia sprawę :P a z duży wymaga większej troski i dopasowywania bielizny. ale za to jak pięknie wygląda dekolt:):):) powiem tak z małym biustem możesz sobie pozwolić na dekolt do pępka gonienie w tshirtach bez stanika;) a z dużym na śliczna wydekoltowaną suknie, nie martwisz się ze masz za mały i facet w łóżku będzie szukał go na plecach :P:P:P a co do bielizny mam śliczna z primarka z Anglii tam sa fajne właśnie 70 b :) seksowna czarna bez kwiatków i motylków:) nike421 --->oczywiście ze pomożemy:):):):) a teraz standardowe pytanie które sukienki z pokazanych ci sie podobają? chodzi mi na przykład której krój/ wzór/deseń/cokolwiek ci sie podoba? tak przy szerokich biodrach rzeczywiście sukienka rozkloszowana to nie dobry pomysł. a co powiesz o ołówkowych?? http://bi.gazeta.pl/im/3/3305/z3305743G.jpg zależy właśnie czy z szerokimi biodrami w parze idą krągłe pośladki:) pokaz nogi przy takim wzroście na pewno są dluuuuuuuuuugie:):):):) wiec nie ukrywaj ich:) przyciągnij do nich uwagę:) a jeszcze uwaga może wydaje ci się ze właśnie spódnica ołówkowa jest nie dla ciebie bo mocno opinia biodra ale właśnie podkreśli pośladki i będzie leżeć przy ciele a wiec zarazem nie będzie cię tam poszerzać:) musisz zmierzyć:) albo cos zwiewnego? układającego się na udach z lejącego materiału? nie biedzie sie zbyt kloszować i powiększać cie w biodrach tylko delikatnie spływać:) poszukam ciekawych linków i wkleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za pomoc:))) dziewczyny jestescie wspaniale!!! Pupa niestety spora:( nogi rzeczywiscie dlugasne spodniczke lub sukieneczke chcialabym w jasnych pastelowych kolorach jak bez . Bardzo mi sie podoba ta sukienka http://www.allegro.pl/item194741162_piekna_sukienka_na_wyjatkowe_okazje_.html cos wlasnie takiego eleganckiego ale subtelnego i delikatnego:) pozdrawiam i bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Właściwie się nie znam na tym co pasuje na wysokie dziewczynyy bo sama jestem kurduplem ... ale ja bym postawiła na nogi- moje są krzywie więc odpada...Nike jest masz odwage - pokazuj nogi...I ile masz wzrostu,że mówisz o płaskich butach ? Nie namawiam CIę na obcasy ale choćby jakieś małe - to bardzo zmienia sposób chodzenia i podnosi pośladki -autumatycznie łydki się napinają,nogi szczupleją.... A co do korju to powiem ,że moja siostra ma podobny kłopot z bioderkami i wiesz co? Kupiła sobie kieckę a'la syrenka.Nie jestem pewna czy tak nazywa się ten krój (tak mówiła babka w sklepie) W każdym razie jest to coś a'la różowa sukienka Marylin Monroe...Dopasowana w biodrach z przodu i boków a z tyłu jakby się rozszerzała - długa.Z bodku super podkreśla krągłe pupy i na seio to jest super sexi....jej chłopak jest zachwycony.Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ale jakoś nie znalazłam na allegro takiej kiecki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shila77
Witam podpowiedzcie mi dziewczyny którą kieckę mam wybrać . Mam przeciętną budowę( 165 cm 55 kg biust B ). Dodam,że będę świadkową :) http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=185231610 czy może taką http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=193565202 czy ta druga nie jest zbyt kiczowata ( dodam że jestem ciemną blondynką nie jak ten manekin :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shila77
Pewnie napiszecie,że są kiczowate obie, ale ja się przy nich nie upieram. Jeśli macie i dla mnie propozycje kreacji to bardzo proszę o pomoc , nie chcę wyjść jakoś tandetnie tego się najbardziej obawiam :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Shila - generalnie jeśli dobrze się czujesz w różowym to OK,ale może postaw na coś innego?Na pewno pięknie CI w zieleni,czerwieni....Jeśli chodzi o 1 kieckę - widziałam je w sklepie- tyle,że po 700 zł i były w różnych kolorach.Np. w pięknym turkusie.Tyle,że one są na bardzo wysokie osoby np.ja musiałabym ją ściąć tyle,że nie byłoby widać tego cudnego cieniowania...Poza tym trzeba mieć na pprawdę idealną figurę bo kiecka jest bezlitosna...Ale nie mówię,że nie dla Ciebie bo nie wiem jaką masz figurę. Druga myślę jest nie za bardzo (to tylko moje zdanie ).Poza tym pomyśl tak - będziesz na wszytskich fotkach.Dlatego ja postawiłabym na coś bardziej klasycznego i ponadczasowego.Klasyczne nie znaczy nudne,pamiętaj.Dla takiej okazji może warto sobie coś uszyć ?Byłbyś na ppewno zadowolona bo byłoby wszytsko po Twojej myśli.Nie ryzykowałabym kupna na allegro...sukienka musi być dopasowana do Ciebie a nie sztuka podem wydać kupe kasy na przeróbki.I nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.A poza tym - jak byłam ostatnio na weselu - świadkowa miała kostiumik do kościoła a na wesele sukienkę.Jeśli wybierzesz coś prostrzego np.prostą długą elegancką sukienkę w stonowanym kolorze i bolerko to zdejmiesz je na weselu i będziesz elegancko.A w sunki balowej w ostrym kolorze obok panny młodej może to wyglądać w kościele niezręcznie. Jeśli jesteś młodą osobą postaw na coś subtelnego.Ja zawsze stosuję zasadę,że jak nie wiem w co się ubrać to staram się ubrać bardziej klasycznie i skromniej niż zbyt strojnie.A Panna młoda? I Twój towarzysz ? powinniście być zgrani i dopasowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Shila a skąd jesteś ? może jakieś miejsca byśmy poleciły...a może panna młoda zechce doradzić ? lub jakaś szczera przyjaciółka ?Warto też mierząc suknię zrobić sobie kilka fotek - będziesz wiedziała jak wyglądasz,bo w lustrze nie zawsze wszytsko jest widoczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shila77
Jestem z Augustowa Wiecie czego się boje kupując kieckę w sklepie, że wcale niekoniecznie jest w jednym egzemplarzu jak zapewniają w sklepie :( i potem może się zdażyć przykra niespodzianka jak ktoś na tym samym weselu bedzie w takiej samej. Kiedyś widziałam jak dwie dziewczyny były w identycznych sukienkach w tym jedna to była swiadkowa.Może komuś to nie przeszkadza ale ja bym sie czuła troche dziwnie. Krawcowe - raczej nie; u nas nie ma dobrych krawcowych , ale może to kwestia dobrego pomysłu Mam wymiary 85 -73( tu by mogło byc mniej) - 94 i mam bardzo szczupłe łydki więc takie do połowy kolana chyba nie będą najlepsze - jak sądzicie? Może macie jakies pomysły , mogą być z allegro . Dziękuję za pomoc :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shila77
SaraSara myślisz ,że czerwien będzie dobra? Ja jestem raczej taki słowiański typ urody , to by chyba było lepsze dla dziewczyn o ciemniejszym typie urody ( ciemne włoski i oczy ) albo dla złotych blondynek ja mam takie raczej mysie:( Nigdy nie próbawałam ubierać się w czerwien , ale może to błąd Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Wbrew pozorom jest wiele odcieni czerwieni zarówno dla blondynek jak i brunetek.Ale jeśli masz np.cere naczynkową lub czerwone policzki to czerwień odpada.Spróbuj z różnymi kolorami ,przymierzaj nawet jak Ci się nie podoba a może odkryjesz coś nowego....I tak jak mówię - spróbuj z fotkami to da CI obraz jak widza inni.Poza tym pomyśl jak chciałabyś wyjść na tych ślubnych fotach...Młodzi - klasyczni eleganccy,powinnaś do nich pasować.Co do powtórek fakt mogą się zdarzyć....krawcowa ma ten plus ale skoro mówisz,że dobrej brak...to cóż - może jakiś młody projektant? masz linka - http://www.kasiazapala.com/indexpl.html ta pani szyje ładne i niedrogie rzeczy i jest otwarta na propozycje,przeróbki a ceny moim zdaniem OK.Z resztą będziesz miała pewność,że będziesz jedyna.Bardziej niż jak kupisz na bazarze.Myślałam,że z wawki jesteś...(mam tu pare butików )ale w augustowie nie wiem gdzie kupować.Możesz też postawić na zakup gdzieś dalej.Wsiadaj w autobus do jakiejś większej metropolii ,wybór większy a jak rodzina z augustowa to może się trafić powtórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
A co do włosów ... może rozjaśniające pasemka ? to da wrażenie jeśniejszych włosów....bardziej słowiańskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................../........
Dziewczyny ostatnio byłam na weselu i na 20 kobiet 19 miało sukienki http://www.allegro.pl/item189575865_fikusna_suknia_newodss_na_miare_.html w różne wzory. Wyglądało to jak zlot maniaczek tych specyficznych sukienek. Dwie panie miały nawet takie same:P Do tego rodzaju kreacji trzeba mieć PROSTE piękne nóżki....jeśli nie macie to lepiej od razu dać sobie spokój i wybrać jakąś inną, niekoniecznie gorszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shila77
Dzieki za stronę neli, fajne ma tem ciuszki tylko długość chyba nie dla mnie , ja mam nogi jak patyki :( ale ta biała z czarną kokardą jest świetna . Poleciłabyś mi Sara jakieś butiki w wawie bo jak się wybieram do stolicy to w mojej bieganinie po sklepach panuje chaos i żeby ceny nie były za wysokie. Co do pasemek blond to przez nie straciłam włosy . Robiłam u dobrego fryzjera nie powiem , ale klika lat farbowania robi swoje. Teraz postawiłam na naturalność ;) chociaż nie wiem na jak długo . Ale będąc jasną blondynką czułam się jak klon. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shila77
zgadzam się do takiej sukienki trzeba mieć zgrabne nogi i łydki w sam raz. to tak jak moda na gorsety, eh Ja bardzo lubię oryginalność w kreacjach, tylko trzeba uważać zeby się nie zrobić na pstrokatą papugę , ale od czego ma się doradców na topikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze:D Musialy sie niezle czuc... Ale w tych sukienkach wiele osob wyglada korzystnie i jest ich teraz duzo w sklepach, wiec sie nie dziwie. Shila, skoro mamy Ci doradzic, to prosze Cie, nie kupuj zadnej z tych sukienek:) Pierwsza (ta cieniowana) moze nie jet taka zla, ale za ta cene znajdziesz cos lepszego. Druga wyglada jak zywcem zdjeta z lalki Barbie:/ Poza tym Sara ma racje, lepiej poszukac w sklepie, cos bardziej klasycznego i mniej krzykliwego. Z tego co mowisz, to nie masz zlej figury, wiec mozesz sobie pozwolic na cos modnego i bardziej dziewczecego:) Mowisz, ze masz bardzo szczuple lydki - czy to dla Ciebie wada? Moze wlasnie powinnas je pokazac?? Moze cos w tym stylu: http://www.allegro.pl/item190891837__super_kobiece_sukienki_dla_modnej_pani_rozmiary_.html Wyglada ladnie. Jesli chodzi o czerwien, tez mam wlosy ciemny blond i dobrze jest mi w czerwieni, ale tylko w niektorych odcieniach, np. w takim bardziej koralowym. Do twarzy jest mi tez w granatowym/chabrowym, bialym, kremowym, bezowym, ciemnozielonym... NIKE, ile masz wzrostu? Ja mam 172 i zawsze szukam jak najwyzszych butow, bo lubie byc wysoka:P Jesli chodzi o niskie sandalki, to przegladalam allegro - mozna cos znalezc. Moga byc tez jakies eleganckie balerinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Shila powiem CI,że dokładnych adresów nie mam bo po prostu wiem gdzie iść.Znalałam ostatnio super sklep-na witrynie stoją pięne kiecki...ale ceny nie wiem bo jak mijałam sklep to był już zamknięty.Gdybyś się wybierała możemy się jakoś umówić ;) Co do włosków to jestem zdziwiona...sama zajmuje się fryzjerstwem i wizażem i pierwsze slyszę,żeby do pasemek włoski stracić...no ale na pewno jeśli dajesz im odpocząć to powinny się poprawić.... Co do zaproponowanej sukienki wejdż na stronę http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.1.5.1&pr=21556 Cena jednak jest sporo niższa (oszuści z allegro) Mnie kusi fioletowa ale ten materiał....w tej firmie jest wszytsko z kiepskich materiałów... A ta projektantka szyje na zamówienie więc możesz wprowadzić wszelkie zmiany...już się wszytskiego dowiedziałam...więc napisz.Ona nawet może specjalnie dla Ciebie coś wymyślić-jest na prawdę OK i ceny moim zdaniem super...ale mówiłaś,że nie chcesz krawcowej więc Cię nie naciskam. Wogóle większość sukienek z allegro które mi się spodobały "zbadałam" wśród klientek i wszytskie są niezadowolone...piszą,że właśnie większość to sukienki uszyte na wzór zdjęcia a nie takie same...więc na pewno na allegro kiecki na taką okazję nie polecałabym kupowac bo to samo ryzyko... Na pewno w beżu wyglądałabyś elegancko i szykownie,a może czerń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 180 cm wzrostu wiec troche jest:( ale jestem szczesliwa bo dzisiaj kupilam przesliczne buciki w rylko na niwielkim obcasiku:))) nareszcie cos znalazlam po dluuuuuuuugich poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike pupa moze spora ale popatrz jak ten atut wykorzystuje beyonce czy lopez? http://www.sawf.org/newsphotos/Entertainment/2006-12-08T062635Z_01_NOOTR_RTRJONP_2_India-279487-1-pic0.jpg http://www.kozaczek.pl/img/rh74.jpg http://img2.timeinc.net/people/i/2004/04/gallery/dazzlingdozen/beyonce.jpg http://www.eastvalleytribune.com/images/photos/ol1igewl.jpg http://imstars.aufeminin.com/stars/fan/D20060926/177_401130318_beyonce2_H154511_L.jpg http://z.about.com/d/fashion/1/0/d/G/1/jlo200461st.jpg http://www.kozaczek.pl/img/rh84.jpg http://images.askmen.com/galleries/singer/jennifer-lopez/pictures/jennifer-lopez-picture-1.jpg nie ukrywaj tylko uczyn z tego atut:) ciesze sie ze znalazlas buciki widzilam ze szukasz krawcowej wiec decycja juz podieta:) super:) shila77 potwierdzam zdanie cos delikatniejszego. jelsi gustujesz w rózu i super sie w nim czujesz to nie rezygnuj. co powiesz na pastelowy roż? a moze brudny? albo lososiowy. jest wiele jego odmian a delikatny roz podkresli twoja urode. mocny pink majtwkoy roz nie jest dobry dla blondynek;/ tez polecam rozmowe z panna mloda bo ja sie tak raz wpakowalam. normalnie dramatyczna historia zaraz wam opowiem :P tylko pierwsze moze skoncze o sukienkach:) wiec czekajcie na nastepna wypowiedz:P http://www.allegro.pl/item189575865_fikusna_suknia_newodss_na_miare_.html ale jazda z tymi sukienkami wiem ze wielu dziewczyna sie podobala czyli wiem juz czego nie kupowac:):):):) pomyslcie jak moze wygladac kaseta z wesela lol:D:D:D:D: o i te z bonprixu sa super:) szkoda ze marnej jakosci bo kroj supcio:(:(:( a teraz jeszcze kilka sukienke jakie ja ostanio znalzlam moze ktorejs z was sie spodobaja:) http://www.allegro.pl/item191060967_atrwil_ichi_sukienka_pudrowo_perlowy_roz_len_s.html http://www.allegro.pl/item193663915_victoria_s_secret_czekoladowa_sukienka_xs_bcm.html http://www.allegro.pl/item193727145_zdobiona_sukienka_od_apart_38_super.html http://www.allegro.pl/item194146674__ol_on_line_piekna_srebrna_wieczorowa_nowa_s.html http://www.allegro.pl/item193797322_victoria_s_secret_wysylka24h_s_m_rewelacyjna_tuba.html http://www.allegro.pl/item193321292_rinascimento_pencil_dress_2007_roz_s.html http://www.allegro.pl/item195137625__danhen_wspaniala_sukienka_na_lato_nowa.html http://www.allegro.pl/item195418958_rinascimento_wiosna_lato_2007_roz_s.html http://www.allegro.pl/item195346869_sukienka_tunika_rinascimento_calliope_baby_doll.html http://www.allegro.pl/item192024469_rinascimento_nowa_jedwab_koronka_tiul_m_l.html http://www.allegro.pl/item192015001_rinascimento_nowa_haftowane_groszki_pasek_m.html http://www.allegro.pl/item192809858_zajefajna_kreacja_sukienka_rinascimento_l_cudo_.html http://www.allegro.pl/item191400609_rinascimento_koronka_wysoki_stan_paski_s.html http://www.allegro.pl/item193689819_rinascimento_red_dress_retro_s_kol_2007.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz historia. było mi bardzo głupio z tego powodu ;/ mój kuzyn poprosili mnie o bycie 1 druhna swoim ślubie:) listopad w modzie suknie balowe. ja oczywiście nie mam czasu nic kupić został tydzień do wesela. wiem ze kuzyn ma dość kasy i jego brat tez wiec będzie mocno w kwestii ubioru. w szafie mam jedna sukienkę balowa czarna ups! pyzatym letnia w kwiatki i zupełnie niiiiiiiiiiiiiiicccccc panika. oczywiście nic nie mam na mnie gdzie cos mi się podoba to za duże panika. wracam do domu mami mówi jedziemy na zakupy. doprowadzam rodziców do szału na zakupach bo nie chce bordowej sukienki ani fioletowej. teraz juz ja jestem w panice maksymalnej, tata mruczy pod nosem, mami nie wie co robić. wiec wracamy do domu. ostatni sklep na parkingu przez przypadek wchodzimy. jest cudna idealna na mnie złota, tren z tylu, błyszcząca do tego gorset brzoskwiniowy bez ramiączek. wyglądam idealnie pięknie tata z dumą patrzy mami się uśmiecha babka słodzi mi. oferuje wypożyczenie bolerka z piórek super cudo mam wsuwki do włosów w kolorze gorsetu. oczywiście dalej nie mam na nic czasu mami umawia mnie do fryzjera. weselu wyglądam idealnie. długa suknia delikatny koczek wpięte różyczki tylko2 makijaż perły na szyi. wprost cudnie. tylko tu pojawia się powód zawstydzenia. panna młoda nie grzeszy uroda. i gustem…. wygląda fatalnie a ja przy niej jak cudo;/ ona blada ja opalona. ja ładna fryzurka z umiarem ona wieki kok przez który wygląda jak ufo a w tym koku 10 róż wielkości mojej dłoni + 20 mniejszych. ja delikatne perły ona wielki odpustowy złoty łańcuch. ja mam wszystko pod kolor jej nic nie pasuje. ja makijaż idealnie ona ma cos na twarzy. ja mam futerko ona żółtawy sweterek. ja mam cyc w push-upie a jej widać nic pod ta suknia. aaaaaaaaaaa szczerze było strasznie nie wiedziałam gdzie się schować... moje ciocie zachwycają się tym jak ślicznie wyglądam aaaaaaaaaaaa nigdy więcej nie dam się tak wrobić wiem ze wszystko co maila panna młoda było wybierane na ten dzień a moje tak przypadkiem gdzieś cos zrypałam przesądziłam;/ przy kim innym na weselu wyglądałam bym normalnie lecz wtedy porostu koszmar…. wiec lepiej pogadaj z panna mloda moze ci to oszczedzi moich wrazen:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×