Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOCYYYYYYY

W CO SIE UBRAC NA PRZYJECIE KOMUNIJNE??????

Polecane posty

Gość greenangel007
hehe bylam pogralam i doczytalam sie ze za smsa prawie 11 zl hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami42
zaloz to w czym sie bedziesz dobrze czula- zalezy czy wolisz zakiety czy sweterki ja kupilabym zakiecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teśka
Ja proponuje elegancje ,rybaczki czarne za kolanko do tego czarna kamizelka i pod spód biała do serka bluzeczka no i oczywiście czarne szpileczki można dodać też do tego pończochy samonośne kabaretki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Tak tyle ze ja mam albo czarny sweterek albo biala marynareczke tak wiec wiekszego wyboru nie mam do tych spodni za kolano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teśka
Biała marynarka jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze ....
ja mam 12 lat i ubieram się w czarną dżinsową mini, do tego kolorowa bluzka i na to różowy żakiecik.Do tego czarne buty z malutkim obcasem ponieważ sama mam 164cm. wzrostu .Wszystko dobierałam tak ; najpierw spódnice pod kolor spódnicy bluzkę a że na bluzce miałam kilka kolorów min.kilka odcieni różu które przeważają i to do nich wybrałam różowy żakiecik. Według mnie nie wygląda jak na dyskotekę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami42
a wedlug mnie jak najbardziej stroj dla nastolatki na dyskoteke anie na przyjecie komunijne a do tego buty na chocby niewielkim obcasie dla 12-latki to juz przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyska
ja zakładam leginsy i elegancka tunike do tego baletki i jakies dodadki ale rurki i szpilki to tez fajny pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsadsa
Ja tam ubieram rurki,koszule w kratkę i adidasy.xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammar
do 21 Ja mam 27 lat i ubieram sie w rurki tuniki i taie tam i wcale nie czuje się wieśniacko!!!!!! A jak Ty masz 21 lat i masz takie problemy to ja nie wiem w co się będziesz ubierać jak będziesz miała 30 albo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffhffhbf
Nakomunie obowiązuje cos bardziej elganckiego - najlepsza jest spódnica do kolna i ładna bluzeczka do tego pantofle, opcjonalnei żakiet ja ktos lubi. Mało bizuterii. Spodnie jesli już to eleganckie, w kant, z materiału długie - żadne 3/4, żadne do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pheebs
Ja zupełnie nie mam pojęcia w co się ubrać na komunie kuzyna, a mam jutro... -.- Na pewno nie założę sukienki, bo po pierwsze nie mam, a po drugie nie nosze ;p Spódnica to też nie zbyt, bo mam krzywe nogi w kolanach... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIA27 dla TK
JA KUPIŁAM DO CÓRKI NA KOMUNIE SOBIE BIAŁE SPODNIE I TUNIKA BIEL Z FIOLETEM DO TEGO BUTY Z SATYNY NA SZPILCE I TOREBKA Z SATYNY KORALE FIOLET I KOLCZYKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaczekss94
No tak mówicie ze spodnie i tunika być nie moze.. a jak ktos nie ma sukienki i do tego nie jest szczupła osoba i w skience zle wyglada :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullllaaaaa
Ja na przykład na komunie ide w rurkach i tunice fioletowej do tego buciki na obcasie a i jeszcze kopertówka czarna do tego. Mówie wam wszystkim super to wygląda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna się ubrać na komunię w koszulę w panterke czarną marynarke i czarne leginsy no i oczywiście buty na szpilce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady ja tam
ubieram się w sukienkę w kolorze ecru i jeszcze nikt mi nie powiedział że to będzie się zlewało z ubiorem dzieci a mam zdecydowanie baaaardzo szczere koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o zwykłej, prostej sukience chabrowej? krój mniej więcej taki: http://i2.pinger.pl/pgr67/94757bf2002967204afd9a05/Nicole+Scherzinger.jpg i co tego chce ubrać czarne szpilki i nie wiem co na górę :P nie mam żadnej fajnej marynarki ani bolerka:( czarny sweterek chyba nie bardzo, hmm? przyjecie odbędzie się w dobrej kawiarni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jak bedzie cieplo
bo jesli bedzie powyzej 24 to nawet dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicha
Ja się ubieram w koszulke na naramkach (lużna tunika biała z dużymi czarnymi kwiatkmi) czarne rurki i zabudowane szpilki włosy - loki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona aaaa
Witma! Myslalam ze to tylko ja mam taki problem? Rurki i tunika ok ale dla mlodych dziewczyn. Jakas ladna garsoneczka ze spodniami, elegancka koszula i oczywiscie szpilki i wydaje mi sie ze stroj bedzie odpowiedni. Przynajmniej ja zamierzam tak sie ubrac. Lub spodnie, biala koszula i kamizelka???? co myslicie o tym??? Mysle ze to skromnie i elegancko. A zawsze mozna cos na szyje zalozyc i branzoletke i to juz zmienia wyglad, nie jest tak sztywnie - przynajmniej tak mi sie wydaje. Co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw90
Tak to juz jest ze kazda z nas ma co roku problem własnie z tym co założyc,i co z czym moze pasowac.Ale nie bez przyczyny sa takie stronki z poradami stylistk,z których my spokojnie mozemy korzystac i pytac o porade http://www.dreft.pl/Porady-stylistki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Dama
Ja mam pomysł a własciwie miejsce które pozwoli się ubrac na przyjęcie komunijne w wyjątkowe sukienki. To nowy Butique w sieci. Przeznaczony na specjalne okazje dla dziewczynek w wieku 6 13 lat. www.mala-dama.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania :)
Ja też idę na przyjęcie hmm w tamtym roku ubrałam tunikę i legginsy.. Byłam ogólnie ubrana na czarno.. ale w tym roku założę sukienkę z jedwabiu do kolan (czarną), białe buty i biały pasek lub białe bolerko. Moim zdaniem na komunię to w sam raz ( rada dla piętnastolatki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w maju ide na komunie
moim zdaniem najlepiej jest sie wyróżnić wiec chyba ubiore sie w soczystożółtą suienke do pół uda i pastelowe balerinki z różą a jeśli bedzie zimno to białaą spódnice tuż przed i turkusowatą koszule noi rzymianki. .ciut nie wypada iść w rurkach i tunice na komunie chyba że mają elegancki fason do tego marynarka i szpilki i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy na przyjęcie siostrzeńca, czy mężczyzna musi mieć koniecznie ubrany garnitur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×