Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOCYYYYYYY

W CO SIE UBRAC NA PRZYJECIE KOMUNIJNE??????

Polecane posty

Gość kolorowakrowa
Jak w temacie. Czy siostrze (16 lat)dziewczynki, która idzie do komunii pasuje pójść w : 1. żorżetkowej sukience do kolana i balerinkach (od razu mówię że odpowiedź TAK na ten punkt mnie nie interesuje bo nie lubię chodzić w sukienkach;]) 2. Tym oto stroju: szare rurki (brak zdjęcia, ale wszyscy wiedzą o co chodzi) bluzka: http://www.missselfridge.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=20555&storeId=12554&categoryId=78496&parent_category_rn=70074&productId=1188939&langId=-1 sweterek: http://www.missselfridge.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=20555&storeId=12554&categoryId=87415&parent_category_rn=63756&productId=1073172&langId=-1 no i balerinki:) czy może lepiej w koszuli: http://www.missselfridge.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=true&catalogId=20555&storeId=12554&categoryId=143528&parent_category_rn=63752&productId=966289&langId=-1 lub tej... http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=X43&p=34&s=1&n=Women&pid=464-391&exclude=00AK00%7c00A00&returnurl=http%3a%2f%2fsearch%2enext%2eco%2euk%2fshop%2fsearch4%3fnxti%3d0%26nxtv%3d0%26isort%3dglobalpop&bct=%26quot%3bShop%20By%20Product%26quot%3b%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bFemale%26nbsp%3b%26gt%3b%26nbsp%3bTops#reviews no i w co ja mam się ubrać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
kami42 -- najlepsza moim zdaniem jest sukienka nr 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami42
metlik w glowie mam i to wielki komun ia za miesiac a tu ciezko sie zdecydowac wrr dzieki wielkie za podpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatka0000
mi tez sie najbardziej podoba nr 3:) ja sie ubieram w czarne spodnie taką tunike fioletową taką elegancką jak teraz są modne do tego fioletowe buty na obcasie mala zgrabna fioletowa torebka i ewentyualnie czarny satynowy zakiet gdyby bylo zimo pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
A mi sie podoba 5 i 6 no i mam tez problem co ubrac tym bardziej ze ciezarna z brzuchem nie malym latalam po nextach , m & s , shopingach , mothercare, debenhams ,dorothy perkins i po innych ale nic nie ma zamowilam z katalogu wreszcie na zamowienie i po zamowieniu patrze w necie to jakies smieszne łąchy no w katalogach to zupelnie inaczej wyglada szok tylko ktore jest bardziej podobne do rzeczywistego wygladu dowiem sie w czwartek jak mi do domu przywioza jestem zalamana wydalam troche kasy i sie okazalo ze musze cos innego jeszcze kupic tym bardziej jako matka chrzestna musze wygladac na tej pierwszej komunii:( chcialam sukienke ale w nich wygladam jak jakis worek dlatego wybralam spodnie i bluzke bo naprawde tu nic nie ma w tych sklepach dla ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz tutaj babka szyje fajne rzeczy na zamówienie szybko i za rozsądną cenę. www.studiomodygrejs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami42
chodzac po sklepach i szukajac rzeczy ktore wczesniej upatzrylam sobie na stronie internetowej doszlam do wniosku ze wszytsko to ladnie wyglada na ekranie i modelkach jak sie patrzy a w rzeczywistosci jest calkiem inaczej. Wkoncu kupilam biale do kolan spodnie na kancik do tego bluzeczke i zakiecik bialy z lnu. zostalo dokupic jakies ladne buciki na obcasie i glowa spokojna ze jest juz w co sie ubrac na komunie.rzeczy praktyczne bo i pozniej mozna wykorzystac a znajac zycie kupilabym sukienke i po komuni lezala by w szafie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
No na moje to jeansy na taką imprą nie bardzo ale kazdy ma inne poglady. A ja poprosze was o rade ale troszecze zbocze od tematu ile matka chrzestna powinna dac w koperte i wezmy pod uwage ze to moj siostrzeniec:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami42
hmm co ci poradzic kazdy daje tyle na ile go stac.ja tez jestem chrzesna wprawdzie nie moja siostrzenica ma komunie i sama waham sie ile dac .Mala chce psa yorka wiec to wydatek ok 1000 ale nie wiem czy dam tyle bo to komunia a nie do cholery wesele.jesli dzieci chca tak drogie prezenty na komunie to potem na 18-tke trzeba bedzie kupic samochod a na wesele jakas wypasiona wille .Do czego to dochodzi ze licza sie prezenty anie przezycie komunijne.Chrzesny malej nie chce powiedziec ile daje pewnie boi sie zeby ktos nie dal wiecej tez chore podejscie.ja mam ponad 3 tyg na zastanowienie sie ile dac i ciagle nie wiem. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chrzesniak ma komunie i ja daje 300 zl nie mam zamiaru dawac wiecej bo to dokladnie komunia a nie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami42
moja kolezanka ma komunie w tym samym dniu co ja bo tak sie zlozylo ze dzieciaki chodza razem do szkoly i on podjela wlasnie decyzje ze daje 500 zl i nawet sie nie pyta co by dziecko chcialo bo jak stwierdzila ze jak jej zacznie wymyslac to kredyt w banku bedzie musiala wziac ehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Wiecie co ja sie przyznam ze chcialam dac 1000zl ale po tym co uslyszalam od rodziny i znajomych (ze jestem szalona) to zaczelam szperac w necie ile ludzie tu pisza i doszlam do wniosku ze 500zl by starczylo bo macie racje to nie wesele ale moj maz sie upieral i doszlismy do wniosku ze 700zl + pamiatka kwiatki i bomboniere. Mysle ze nie chcial dac 500 bo moja siostra jest troszeczke inna i ma kasy full i moj maz chyba sie obawial zeby nie gadali ze rzucamy ochlapem hmmm a to calkiem mozliwe ze by tak pomysleli tym bardziej ze nie mieszkamy w pl. Ale przeciez bilety lotnicvze tez nas kosztuja dlatego sobie troche tak to tłumacze i mam nadzieje ze nas zrozumie a poza tym nie mozna tak dzieci rozpieszczac ;)Dzieki za odpowiedzi fajnie ze mozna tu na kogos liczyc.|Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami42
wiesz ja tez mam podobna sytuacje takze nie mieszkam w Pl i ludzie przez to sobie wyobrazaja ze stac ja no to wiec mozna wymyslac drogie prezenty.Nikt sie nie zastanowi ze wlasnie tak jak pisalas bilety na samolot trzeba kupic ubrac sie itp.W dodatku ojciec dziewczynki rowniez pracowal zgranica i rozpieszczal dziecko prezentami urodzinowymi na na gwiazdke typu telefon ,aparat, kamera itp. To jest pierwsza komunia i moim zdaniem powinno liczyc sie to ze chrzesna czy chrzesny bedzie obecny i samo przezycie religijne.Ale coz takie mamy czasy niestety ze licza sie pieniadze i drogie prezent:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amyyyahh
Takze mam problem co do ubioru na komunię. I to potworny. Może by problemu nie było, ale ide na tą komunię do rodziny mojego chłopaka, to będzie pierwsza taka impreza na której ja będę także troche przezywam. Kupiłam sobie już ciuchy. Ale im bardziej na nie patrze to tym bardziej mam wrażeie że będę wyglądać jak jakiś...claun :P podobne spodnie http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?beginIndex=0&viewAllFlag=&catalogId=20552&storeId=12552&categoryId=71412&parent_category_rn=49449&productId=1202940&langId=-1 z tego samego sklepu ale z zimowej kolekcji no i podobna sukienke/tunike tylko ze cala biała z czerwonym paskiem, to nie jest to samo, ale podobne bardzo, mam wrażenie że dziadek jego powie np. ze chyba zapomnialam sie ubrac i w koszuli nocnej przyszlam heheeh. To jest smieszne a zarazem tragiczne. Nie chce bym tematem nr 1 z powodu mego ubioru. No i dotego mam biale buty do biale bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Ale to nie bluzka tylko sukienka ;) A poza tym nie przejmuj sie kazdy sie ubiera jak chce jedni na luzie a drudzy bardziej wizytowo a jak bedziesz miala byc tematem numer 1 to i tak bedziesz. A co twoj chłopak na ten ubiur podoba mi sie??? moze zapytaj go o zdanie co mysli ja to czesto pytam sie mojego meza ale on ma inny gust tak wiec i tak stawiam na swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami42
wlasnie tak to jest z tymi facetami.Ja szukajac czegos na komunie rowniez rozmawialm z moim chlopakiem z reguly kobieta podobaja sie inne ciuchy. ja juz zakup zrobilam ale opinie o nim od mojego chlopaka uslysze dopiero wtedy jak dokupie buty i sie ubiore.Okaze sie wtedy czy mu sie to tez podoba:)ale najwazniejsz zebys sama sie w tym dobrze czula i tobie sie podobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amyyyahh
Własnie o to chodzi że on ma inny gust, jemu sie spodoba dopiero jak już ubiore sie w to i umaluje i w ogóle całą obróbkę zrobię. I ta Bluzka moja to tez sukienka do kolan. :D Wiec wykombinowałam....:P ogólnie na peirwszy rzut oka jak zobaczyl mja sukienke na wieszaku to spytal czy to nie jest czasem kaftan z psychiatryka:D nie ma jak to mile slowa z ust mezczyzny ;p ale coz lepiej niz koszulka nocna chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Hej a ja wreszcie cos znalazłam w pół dla ciezarnej :) bluzka http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_10001_10001_60222_1016190_-1 spodnie http://www.mothercare.com/gp/product/B001NL3QOW/sr=1-22/qid=1241898199/ref=sr_1_22/278-4206256-3676418?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42791041&mcb=core na zywo wygladaja lepiej bardziej wizytowo jakby w ogole nie te spodnie :) buty http://www.shoezone.net/products.php/Ladies/Court%20Shoes/19655.html co prawda spodnie mam w przerobce na to ze jak maja kanty to mankiety chce zlikwidowac a bluzke kupilam dzis i mam nadzieje ze bedzie pasowac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami42
powiem Ci ze super-bluzka napewno bedzie pasowac inaczej wyglada na ekranie a inaczej na zywo wiem to ze swojego doswiadczenia:) ja tez mam spodnie przed kolano na kancik tyle ze biale do tego bluzke na ramiaczkach albo cos w fiolecie albo czarna kupilam dwie bo nie moglam sie zdecydowac do tego jakby bylo hclodno bialy z lnu zakiecik. dzis dokupilam takie buciki http://www.next.co.uk/shopping/women/shoes/37/14 i torebke http://www.next.co.uk/shopping/women/shoes/37/2 i teraz tylko trzeba liczyc na ladna pogode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
A jak myslicie czy do tego co ubieram lepiej bialą marynarke czy czarny sweterek rozpinany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×