Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOCYYYYYYY

W CO SIE UBRAC NA PRZYJECIE KOMUNIJNE??????

Polecane posty

Gość krystka22
albo tez tutaj masz linka: www.YourStyle.pl - moze cos wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagn
idę na komunie i jestem chrzestną. planuje kupic sobie garniturek : marynareczka i spodnie trzy czwarte zielone. Czy pasuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pasuje biala marynarka
biale spodnie i zywo-zielona bluzka i buty? Albo jak nie biale to ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam problem *
jestem matką chrzestną :o 172/60kg, zielona sukienka + żakiet?? może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia15
Ja zakładam czarne szorty lniane (takie luźniejsze) do tego białą elegancką tunikę, szpileczki, (jeszcze nie wiem co na górę ale pewnie jakiś żakiet) i jakieś skromne dodatki typu fajne kolczyki, bransoletka, naszyjnik !! Powiem wam, że to naprawdę dobrze wygląda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
jeansy to nie jest dobry pomysł moim zdaniem. sama miałam dylemat i wybrałam się na zakupy. i mój zestaw to : spódnica przed kolano z wysokim stanem. szara. i biała bluzka z czarnym gorsecikiem. którki rękaw. wygląda to elegancko i stylowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek po kartoflach
a na nóżki dwie buteleczki po mineralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
a może być malinowa sukienka,taka prosta,do półłydki,dopasowana u góry i rozszerzająca się ku dołowi? do tego szare dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problemmmmm.........
No wiec mam podobny problem do was. Mam 15 lat i ide na komunię. Jeansy to chyba najgorszy pomysł jaki słyszalam. Doradzcie mi cos bo juz nie wiem co na siebie zaloze. Mam spodnice ecru lekko rozkloszowana i (niestety) czarne czolenka. Napisalam niestety poniewaz jezeli kupie sobie jasną bluzkę to buty do niczego nie będą mi pasować. Tak więc pasowaloby kupic ciemna bluzke ale nie wiem czy to do konca dobry pomysl...Teraz pomyslalam sobie o ciemnych bermudach??, jakiejs eleganckiej jasnej bluzce i mysle ze byloby ok ale...co z tamta spodnica?? DOradzcie cos bo ja juz naprawde nie wiem w co mam sie ubrac i co kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaki890
tez mam 15 lat wcale nie jeans jest praktyczny i nadaje sie zawsze.... obcisle rurki i jakas biala bluzeczka + czarne baleriny i sie wyglada malinowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola90
kiki zgadzam sie z toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78956789
bardzo dobry pomysl tez tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09821234wertyui
do problemmmmm a co ty stara babka jestes zeby garsony wkladac ????? jeans sa najlepsze jak to kaka czy jakos tak powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia96
Właśnie też mam taki problem,mam 12 lat.Też się tak ubiore ciemniejsze rurki biała bluzka i balerinki.DZięki za pomysł.A komunnie mam za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaki890
do kasi96 kolezanko rurki nie ciemne tylko jasne niebieskie przecierane bo jak sie cala na czarno ubierzesz to bedziesz wygladac jak na pogrzeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia15
Rurki itd. wyglądają super - ale nie wiem czy jest to taki super pomysł na komunie - wiecie żeby nie wyglądać zbyt sportowo !!!! to jest kościół i przydało by się wyglądać chociaż troche elegancko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaki890
co ty gadasz rurki sportowo hehe dobre buhahaaha to wez sobie rurki i cwicz w nich na wf hehe........ rurki biala bluzka i czarne lub biale baleriny super nprawde chociasz czrane rurki tez moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia96
Może i macie racje.Niewiem jeszcze,napewno coś jeszcze wymyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa9009
ja bylam w rurkach na chccinach w jasnonieb w bialej bluzce i bialych balerinkach i wszyscy mowili mi ze ladnie wygladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia96
No ale to były chrzściny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia15
do kaki890 - kobieto czy ty nie umiesz czytać między wierszami ??????? czy ty sie nigdy na sportowo nie ubierasz ??? i zawsze jak jesteś ubrana na sportowo to ćwiczysz ???? :/ ja nie moge !!!!!! to może i wygląda dobrze ale zależy do czego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaki890
to moniki jakiejs tam : widac ze sie nie znasz na modzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczek908
monia15 ty idiotko wez sie zachowuj na tym forum to ze pasiesz krowy to nie znaczy ze musisz sie tak wyrazac w stosunku do kobiet... kaki890 jest zajebista wlasnie takie laski mi sie podobaja ktore maja gust ;)) pozdro karolinko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia15
ej ja nic do niej nie mam !!!!!!!!!! nawet jej nie znam tylko swoje zdanie wyrażam !! także wyluzuj !!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
dziewczyny a pasuje taki zestaw tez na komunie: biala rozkloszowana spódnica za kolano, biała bluzka, czarny zakiet i czarne buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
tylko prosilabym zeby sie starsze wypowiedzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczek908
dobra ja tez jej nie znam heh ale fajna laska chyba ;) strasze panie buhehee 50 latki pomozcie starej babie 21 lat lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczek908
tez na komunie hheee forum o stroju komunijnym a ta tez na komunie buhhh dobrze ze nie powiedzialas tez na slub buuu to po 1 a po 2 mlodsze osoby maja gust np moglaby sie tu wypowiedziec panna karolina ;) no i monika tez bo jest na czasie chyba ;) a ty 21 lat i starsze panie barnachy sobie kup buuu pewnie takie nosisz do tego garsone marynare za kolano i kalosze bedziesz wygladac zajebiscie to wlasnie ci proponuje STARA kolezanko potrzebujaca rad STARYCH pan buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia15
hehe dobre Tomek :) bk :] a co do tej pani to nie wiem czy nie lepiej coś bardziej kolorowego - chociaż bluzke w innym kolorze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×