Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

spoko spoko jestem Sayuri czyżby Rybnik??? Nic innego nie przychodzi mi do głowy A u mnie wszystko wporządku tylko wy zaczynacie nockę a ja niestety zaraz😴 idę nyny pobudka 4:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu wczesnie. Nie, nie Nie Rybnik- moje wygnanie to miasto graniczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieście się pojawiały??? dlaczego iwone sama tu śmieci pilnowała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri-jakiś magnes masz wsobie ... małau dziadkó grzeczna jak amiołek ,dzwoniłam przed chwilą .. spi słodko ponoć wczoraj wojowałapół wieczoru i spory kawał nocy:O dziś robilismy zdjęcia do dokumentów... do paszposrtu ....Łukasz....leci do Islandii...do pracy .... i z taką własnią dolizną dziś do Was z Lechem przychodzę :(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri To już wiem Cieszyn no właśnie opieprz je tu równo k*** no wkońcu jesteś acha no to lużik dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje się strasznie pieprznieta ;) w czerwcu....do kumpla ...bardzo dobrego ... co 3 miechy powrót na miesiąc - kasa...muszę mówić ,że super ? ;) lepiej napiszcie co u Was :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Poczytam Was sobie z rana a teraz ide zaczerpac trochę snu nie zły wycisk dziś dostałam na stepie ufff Doranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jak czas się nie naciągnie jak guma to bedzie kataklizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone dobranoc kobieto pracy, jak się bede obracać z boku na bok, to pomysle sobie o TOBIE buziak i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone - coś się wymijamy ....... no cóż - :) - nic straconego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tu dobre duszki podpytuja, czy ide spać- toż ja jeszcze pełna wigoru, a wy dziewczynki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone na fitnesie dostałaś w tyłek ?:D nie łam się ;) przy dziecku bedzieszmiec też fajny fitnes;)przyzwyczajaj się :)hihihi sayuri ...czas ...czas...Cię goni ? chodzi o pracę ...termin obrony ? i lenia w doooopię ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aha trafiłas - czas goni jak nic, ale nie o lenia biega tylko o to,ż e weekendy mam tylko do pisania bleee a teraz jestem w mega kupie- analizie badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ niezła z ciebie aparatka - co cię czytam to się śmieje :) słuchajcie apropos tych spraw to powiedzcie czy czasami podbrzusze wam wywala, twardnieje i boli np próbie wciągnięcia? u mnie 5 dc ....... proszę o info 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swja droga to aha to sprytbna baba- korzysta z ostatnich miechów męża w domu i dzidzię do dziadków wysłała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 3 dni przed @ tak mam.... k***Ty siętu nie śmiej ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula od 2 miesiąca zycia srednio co 2 sobotę nocuję u dziaków .. a my na disko ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czadersko. a dobrze,że dają wam \"dziadki\" trochę wytchnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow - właśnie sobie uświadomiłam że już niepamiętam kiedy ostatnio byliśmy na dyskotece ....... hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lubi .......... po 3 browarze nawet tańczy ;) hihihi do 3 robi za ochroniarza ;) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe:) fajnie tak potanczyc całą noc..:D _ pifffko eh super:D z Kachną tańcujemy często :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskoteki dyskotekami ale powiem szczerze że ja to zawsze do upadłego wybawiam się na weselach - wow - czad - no i ta muza ......... \"ten krążek złoty krążek .......\" \"kan-kan\" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Kachna to rozrywkowa dziołcha :D fajnie, tak balować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×