Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Say nie martw się ja też na początku pracowałam za takie pieniądze ;) ale lesze to niż siedzenie w domu ;) powodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** ma się dobrze tak przynajmniej myślę👄 Say dzięki za kciki napewno sie przydadzą🌼 Karolina_21 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwone, wszystkiego najlepszego z okazji 9 rocznicy slubu!!!! życzę Ci spełnienia Waszego marzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! a tak swoją drogą, to nie wiedziałam,że macie aż tak dobry kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już padam na ryjek :P ale zamacham do Was 🖐️ jakie wiesci u k** ? czy zle zrozumiałam ..? brzuszek ...❤️ buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha 👄 póki co nie ,ale kto wie czy nie zasypie nas wieściami za miesiąc Say sorki byłam zajęta jutro spróbuję trafić na Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dziś i jutro nie uda sie Wam na mnie trafic bo wybywam weekendowo do mojej przyjaciólki do najcudowniejszego miasta w Polsce- Krakowa. Buzialkuje :D acha- ładne zdjęcie, laseczko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam pierwszy dzień stażu (8.00-15.00)tam, gdzie diabeł mówi \"dobranoc\" przedszkole mega małe- sa 2 grupy , 1) zerówka \"szkolna) 2) ta moja gdzie są 3,4,5 i kilka 6- latków jest milusio i nawet nie zrypałam sie jakoś bo w sumie mnie z dziećmi nie dziwota obcowac. eh...no teraz to już instynkt wogóle mam obudzny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say no to super wiedziałem że się spiszesz A co do instynktu no cóz trzeba działać:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...za 450 złotych ??? a wiecie,że Ci, którzy rozpoczynają staz od 1 listopada dostaną na rękę 650!!! czuję sie oszukana o te 8 dni... w PUPie na pewno wiedzieli i dlatego tak nalegali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba milutko minąl , bo nikt się nie pojawił. Ja padłam jak mucha o 22, bo wczoraj byłam na pewnym szkoleniu. Niedziela powitała mnie zwariowaniem budzika :) i szaruga jesienną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say Raczej Cie nie zaraziłam bo nerki mam chore i stąd gorączka ale juz lepiej antybiotyk jest więc lżej. :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojojoj ! cały dzień dziś leżakuję !!! ajajajj ja chcę wyskoczyć z łózia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×