Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

wczoraj wpadłąm tylko na chwile bo miałam gościa i nie wypadało mi siedzieć przy kompie ;) jutro znowu praca i zbieranie pomidordków:D już się nie moge doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki, ale sie wymijamy. jutro adę z podaniem o prace do instytucji, która rzekomo kogoś poszukuje- trzymajcie kciuki!!!! a teraz ide spać . dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! byłam z podaniem i wróciłam . Mam czekac dwa tygodnie- to poczekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety żadna odpowiedź jeszcze nie przyszła :(ale czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say ;) Nie martw się napewno się odezwą. Widocznie tylko my tu zaglądamy :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ciekawe dlaczego. do AHY w końcu mąż przyjechał, więc jest usprawiedliwiona ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dobrego? ja siedze w domu i czekam na odp w sprawie pracy. złożyłam trochę podań i mam zekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś późno zaczynam ;) myślałam że jakoś w tym tygodniu a tu prosze jaka niespodzianka :D 13 - 14 październik 27 - 28 październik 10 listopad 24 - 25 listopad 08 - 09 grudzień 05 - 06 styczeń 19 - 20 styczeń 02 - 03 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tylko na pierwszy semestr... zarządzanie dostałam też jakieś zaproszenie na uroczyse rozpoczęcie roku akademickiego w filharmonii we wrocławiu i nie wiem czy to jest obowiozkowe... bo jakoś nie chce mi się na to jechać... a tak to mam jakieś spotaknie ogranizacyjne 12 paździrnika o 17 w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee raczej takie rozpoczecia nie sa obowiązkowe, tyle,że jest to zjazd oficjel, żeby mogli się pokazac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tek myślałam to jest jeszcze w środku tygodnia i też jakoś ok 17... ale mnie bolą łapki od pracowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już nie taka nowa :P za dqwa tygodnie koniec bo to jest robota sezonowa i już się pomału kończy... nie jest ciężko tylko mam zakwasy bo dawno się tyle nie ruszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem,ż ejuż tam trochę pracujesz :P no to na zdrowie Ci to wyjdzie, a potem co? szukasz już jakiejś pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×