Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

🖐️ Podsyłam stronkę na fajne suwaczki:):):):) A przy okazji sprawdziłam swój:) Sayuri👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to postanowiłam,że podniosę ten topic. co u mnie? od poniedziełku do piątku prowadze w ramach półkolonii zajecia z dzieciakami. tak poza tym szukam pracy ( najlepiej w swoim zawodzie) no i hit! Jestem zarejestrowaną bezrobotną! a U was??? Wiem,że Mała pracuje, a WY???? AHA??? KAROLINKO? IWONE??? RESZTO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Mała zapierdala a nie pracuje... każda część ciała mnie boli od tej pieprzoej roboty... dobrze że mi się umowa kończy 31 sierpnia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A ja tez pracuję i nie jest łatwo ale i nie żle Say napewno szybko znajdziesz sobie pracę w swoim zawodzie z takim doświadczeniem:):):) Na weekend znów wybieram się do Częstochowy na urodzinki do kuzynki i do chrzestnej męża czyli podwójna imprezka A przy okazji oczywiście nie omieszkam odwiedzic Bozi :) A pozatym stara bieda......... nową klepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Say ale Ci dobrze tam musi byc super.Fajnie że podesłałaś stronke może i ja się kiedys wybiorę:):):) Żal było patrzec jak topik umiera więc jestem i postaram sie być ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone :D super! a jak ja mam sobie dodać taki supci suwaczek? ja tez chcę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say Żeby zrobic suwaczek musisz wejsc na stronkę wybrac jaki chcesz co ma odliczac a najpierw oczywiście zarejestrowac I jak już wybierzesz to będziesz miała taki prostokąt że jak klikniesz myszką to będą pokazywac się propozycje a potem pojawi się obok drugi to klikaj kilka razy w niego i wyskoczy tekst jaki chcesz zamieścic Nie wiem czy cuś z tego wiesz ale próbuj:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś ???? 😴 mogę nie dotrwac do nocki:( Say hop hop;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone :D zarejestrowałam sie ale nie umiem tutaj dodac sewgo suwaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say coś Ci ten suwaczek nie wyszedł a przynajmniej u mnie się nie wyświetla a pojawił Ci się formularz do wypełnienie tam gdzie się dat wpisuje? :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, u mnie się wyświetla :P oj było czadersko ale się zaziębiłam troszeczkę i mam mega katarek no i ból gardła :( W tatralandii jest raj nie tylko dla dzieciaków ale i dla dorosłych! Mega dużo zjeżdżalni, baseny plus inne \"zabawki\" typu labirynt, dmuchane zamki, przestrzenne szachy czy mini kręgle :D a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko gra Twój książe się pojawia A u mnie tez wszysko wporządku wyjazd do Częstochowy zaliczony i udany a teraz praca praca praca. Jak dobrze pójdzie to w pażdzierniku uciekam stąd za pracą do Holandii mam dośc wyzysku za marny grosz:(:(:( Ale nie na stałe bo musiałabym męża zostawic a to nie wchodzi w grę on nie ma możliwości załatwienia sobie bezpłatnego urlopu. Say masz jakieś wieści od k***?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, wyjeżdżasz...? no to już wogóle zapomnisz o mnie :( tak jak K**** mała pracuje, ale K*** wogóle sie nie odzywa nawet na gg :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobity ( ogólnie wszystkie) czy jest tu jeszcze ktos oprócz mnie, komu już od dłuższego czasu budzi się instynkt a nie ma możliwości by go teraz zaspokoic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polatałam po tych wszystkich pięknych ofertach allegro dla maluszków...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×